LDP lobira za Srbiju

Iskreno se se zalagali i za vlast (kohabitaciju \) sa SPS-om?
I za drugovanje sa Ubicama Z. Djindjica , Kumom i Siptarom?
Lepo su o tome rekli sve sto znaju i Bilja Srbljanovic, Lecic, Samardzic, Petrovic......svi oni koji su osnivali tu stranku.

poštujem ja što se ti "zalažeš za sprovođenje Đinđićevih ideja, poštujem i to što si "demokrata..............ali............treba da znaš da između LDPa i Srbljanovićke, Lečića,Samardzića..., nije došlo do konflikta iz razloga koje ti navodiš........to bi, kao pravi "demokrata, trebalo da znaš
 
šta si hteo da kašeš sa ovom kućom koja je IZNAJMLJENA, šta si hteo sa ti dzipom koji je malo jeftiniji od onih koje voze vladike SPC.......:dontunderstand:

ps.moram da spomenem...ovo Пресретач, me asocira na onog što ,vreba iza ćoška presreće žene i razgrne mantil.........:hahaha::hahaha::hahaha:
Па кажем хуман неки човек па да џип на коришћење.

CEDA-2.jpg
 
ma znam, ja sam mu to i rekla više puta, on i ja imamo različita mišljenja ali ja ga veoma uvažavam kao sagovornika.............:worth:
ovo mi se omaklo, al'......stvarno me na to asocira, neće se on naljutiti, verujem
Е, а јел можеш да ми наведеш неку драму дотичног пошто је дип. драматург по образовању ?

П.С. Шта ћеш, навикао сам да ме "демократе" извређају за мој "антидемократски" и "антихуман" пост на "демократски" начин. Не љутим се навикао сам на "демократе" и њихове "цивилизоване" постове. :lol:
 
šta si hteo da kašeš sa ovom kućom koja je IZNAJMLJENA, šta si hteo sa ti dzipom koji je malo jeftiniji od onih koje voze vladike SPC.......:dontunderstand:

ps.moram da spomenem...ovo Пресретач, me asocira na onog što ,vreba iza ćoška presreće žene i razgrne mantil.........:hahaha::hahaha::hahaha:

Tvoj cheda za noc poshmrche koksa koliko koshta ceo vozni park svih crkava :)

Cheda narkoman i njegovi sledbenici :)
 
Ako LDP lobira za Srbiju onda smo nadrljali ..:sad2:

Steta sto nema Shiptara i Kuma da pomognu Chedi :sad2:


Izvinjavam se, mozda to nije tema, ali jedno pitanje i jedan odgovor... nije valjda tako strasno :think:

Nije mi jasno odakle pokojnom Siptaru taj nadimak? Osim ako nije radio sa njima... sta god da je radio... a meni se cini da je mogao samo jednu stvar, sa varijacijama.
 
Е, а јел можеш да ми наведеш неку драму дотичног пошто је дип. драматург по образовању ?

П.С. Шта ћеш, навикао сам да ме "демократе" извређају за мој "антидемократски" и "антихуман" пост на "демократски" начин. Не љутим се навикао сам на "демократе" и њихове "цивилизоване" постове. :lol:

Ja te nikad nisam 'pljuvao'...

A za Cedin diplomski rad je Pajkic rekao da je jako dobar, a Pajkic ga ne podnosi :)
Samo ne znam kako mu se zove ta drama... A i Pajkic kaze da nije siguran da li je diplomski Ceda sam uradio, ili mu ga je neko pisao :mrgreen:...I tako...
 

Back
Top