evo o cemu se radi kad dodjem u srbiju vidim kako se prica o crnogorcima sve naj lepse i dasu cenjeni i postovani u nasoj srbiji a kad odem u crnu goru crnogorci se ne stide da pljuju po nama i da nas nazivaju pogrdnim imenima pa , jel je to politika ili neko nekoga zajebava , a mozda zbog toga sto je i nas sadasnji presednik poreklom crnogorac pa zbog toga , pa nije fer , znaci mi pozemo dole u cg biti i cetnici i srbojancine i paprikari ,i fasisti kako nas oni nazivaju a sto smo onda u srbiji .neznam sta je ovo politika ili rasizam, normalno trebali bi biti egal jedno drugome , a plus toga crnogorac kad god zazeli moze dobiti nas srpski pasosos u sred beograda a mi u crnoj gori pre cemo roditi majmuna nego dobiti crnogorski pasos , pa ovo je stvarno da nas prave totalnim ovcama , pa izgleda da i jesmo kad bilo ko moze da nas zeza , nadam se gospodine urednice dacete ovo moje pismance pustiti ovoga puta , jer to je istina , ako ne verujete otidnite do crne gore pa cete se uveriti , ja dole zivim dobar deo mog zivota i to sam osetio na svojoj kozi, sa pozdra svima koi vole srbe , citalac iz svajcarske.