pronadjena grobnica vanzemaljaca

Zapravo sam ja taj koji je to rekao .. :rumenko:

Sa zakljucane teme novog moderatora Arion Zelenog..(Nibiru i planeta x)

Original postavio oziman
ali da ce definitivno postati vidljiv, ako postoji, krajem ove godine. Mogu da zamislim kako ce biti "zabavno" kada se to desi..ako se desi. Par dana posle toga mozda ce jos funkcionisati interenet pa bih voleo da vidim vase face
 
Eto upravo smo dokazali da je Milica lagala.

Milice jos jednom, sram te bilo sto si rekla da sam ja rekao nesto sto nikada nisam rekao.

Ozimanu hvala na iskrenosti, dokazao je da je dobar i iskren covek.

Milice stvarno si Lazljivica, ja sam zgrozen i razocaran da si mogla takvu laz da izgovoris.

Jos jednom zahtevam izvinjenje :rtfm:
 
1) Ad hominem
2) Stvarno... gde? Na googlu?:)
3) Plan Agenda postoji i on kaze da rulja ne bi podnela da zna za postojanje vanzemljaca i da se to ne sme iznositi u javnost. Taj dokument su donele UN ili Cia ili tako nesto. On nije tajna i moze se naci ceo na internetu.
Tako da ako je neko ugozrio taj plan nezgodnim iskopavanjima mogao je biti za tren izbirisan sa lica zemlje.
4) Sud bez ikakvih osnova. Ili zavaravanje. :)

Da li je ovo logicno... Jeste tajna, ili nije tajna... Sme da se iznosi u javnost, ili ne sme... Mislim, to da ne sme a da ga ima na internetu, nije bas najlogicnije...

Cak i da je sve to tacno, a znamo da na internetu ima raznih budalastina, kako to da su vanzemaljce videli svi iz CIA i iz UN i nijedan drugi gradjanin... Ne racunam nadrogirane i alkoholisane koji su sigurno videli i Isusa da je prosao njihovim krajem...
 
Da li je ovo logicno... Jeste tajna, ili nije tajna... Sme da se iznosi u javnost, ili ne sme... Mislim, to da ne sme a da ga ima na internetu, nije bas najlogicnije...
Cak i da je sve to tacno, a znamo da na internetu ima raznih budalastina, kako to da su vanzemaljce videli svi iz CIA i iz UN i nijedan drugi gradjanin... Ne racunam nadrogirane i alkoholisane koji su sigurno videli i Isusa da je prosao njihovim krajem...

Sta sme sta ne sme? O cemu pises. Ovde izgleda svako tera na svoju rudu a postove sagovornika ni ne cita. Sako baci pogled na prvo i poslednje slovo.

"Brukingov izvestaj" je izdala nasa pedesetih godina kao preporuku vladama i misljenje kako bi objavljivanje vesti o postojanju vanzemaljaca uticalo na drustvene sisteme, religiju, civlizaciju uopste. Zakljucak je da bi to bilo pogubno za sistem i da se postojanje vanzemaljaca ne sme obajvljivati narodu.
Taj izvesatj postoji na internetu ..Evo ga ovde ako te zanima:
http://web.archive.org/web/20060619051106/http://www.virtuallystrange.net/ufo/updates/1998/may/m01-024.shtml

Zato mozemo znati da ako se otkrije postojanje vanzemljaca to ce biti zataskano i nece biti prezentvano u javnost. A ako neki nesrecni antropolog nesto iskopa ... zna se. Ekipa na lice mesta. Karantin. Prikupljanje dokaza. Zataskavanje. Ciscenje.
 
Ahaha,bilo ranije na Pinkoviziji tamo negde oko '98-e,99-te ko se seća neka emisijica,minijatura kao pričaju sa ljudima na pijaci o raznimj temama nekad ozbiljnim nekad neozbiljnim...I bilo jednom pitanje ko su ''Vanzemaljci''? i pitaju nekog Cigu...Ciga prvo ne razume,kaže:''Vanze''?;ovi mu objasne:''To su ti oni što ne žive na Zemlji'',a ciga će na to:''Ko neće da živi na Zemlju Ne Mora!'':D:mrgreen:
 
groblje-vanzemaljaca-498.jpg


ako ovi vanzemaljci nisu imali oci ja sam isto vanzemaljka , sta su im ove rupice u glavi onda:think: a taj nenos im je isti kao u pokojnog Majkija:lol:
 
Ne mogu da spavam ,samo vas citam tako malo zdrave diskusije,nevjerovatno.
Evo nema vanzemaljaca nema nikakvih dokaza iskopali ljudi neke greske iz daleke proslosti.Pa da onda odemo na drugi nacin nekakve diskusije.
Kad bi bila pronadjena grobnica vanzemaljaca....
Ako bi nas posjetili vanzemaljci....
Tako bismo izbjegli,nepotrebna prepucavanja i papagajsko smijanje sa sve od smijeha polijeganih ljudi,zakljucavanje tema,
Na ZABAVI smo ljudi moji do kad cemo citati sve i na svim temama ovog podforuma sve jedno isto.Dosao je slican zutoj stanpi.Jedni te isti ljudi jedno te isto postuju.:think:
 

Back
Top