Brkata salterusa i cosavi salteras

Zena bez decka je ko kita bez jaja

Sta mislite da li zene koje se malo torbaju nisu za rad na salterima?

I ko je gori, muski ili zene kad rade na salteru a ne torbaju se?

pa uglavnom muzjaci su ljubazniji i pre zavrse poso nego one nedojebane kuccke koje su u stanju da histerisu za bilo sta

e sad ozbiljno, mislim da osim koncentracije karanja, ali dobrog karanja, na njihovo ponasanje ima i udela priroda zenskog roda, muzjaci su mnogo smirijeni za vecinu stvari pa tako i za osmocasovno sedenje za pultom
 
pa uglavnom muzjaci su ljubazniji i pre zavrse poso nego one nedojebane kuccke koje su u stanju da histerisu za bilo sta

e sad ozbiljno, mislim da osim koncentracije karanja, ali dobrog karanja, na njihovo ponasanje ima i udela priroda zenskog roda, muzjaci su mnogo smirijeni za vecinu stvari pa tako i za osmocasovno sedenje za pultom

Ja mislim da je najbolji lek za histericnu kuccku, dobro je pritegnuti i uhvatiti za kosu i cvrsto zategnuti i zestoko je istorbati zguza. Mislim da je to najbolje resenje, uvek.
 
Ja mislim da je najbolji lek za histericnu kuccku, dobro je pritegnuti i uhvatiti za kosu i cvrsto zategnuti i zestoko je istorbati zguza. Mislim da je to najbolje resenje, uvek.

ma slazem se, al te kucke biraju papucare koji nisu sposobni tako da ih istorbaju, i sta dobijes, histericnu kuccku, nista gore :confused:
mnogo vremena treba da prodje, i mnogo jadnih klijenata, pre nego sto ona shvati da joj taj papucar koga vrti oko prsta ne priza dovoljan broj orgazma :aha:

sinke baci se u akaciju - zadovoljavanje kuckastih salterusa :zper:
 
Ima lepih i zgodnih šalteruša ali samo dok su nove u poslu. Vremenom im guzice prerastu stolicu, dobiju stomak od svakodnevnog sedenja,sise im se odvide i postaju karakondžule, agresivne na svaki kontakt s klijentom.
Šalteruše trebaju da vole samo dizači tegova i zaposleni u cirkusu na hranjenju životinja.
 
Zena bez decka je ko kita bez jaja

Sta mislite da li zene koje se malo torbaju nisu za rad na salterima?

I ko je gori, muski ili zene kad rade na salteru a ne torbaju se?

Da se slozim najzad sa tobom ...i jos da dodam pogotovu one koje imaju los seks ...ne znam ali uglavnom te rade na salterima ...
Mislim da su zene gore, jer one verovatno mrze sve muskarce mada vecina muskaraca verujem da zna sta je uzrok njihovog nadrk-mrgud stava)....dok prema zenama su jos gore ..kako mi se cini
 
ma slazem se, al te kucke biraju papucare koji nisu sposobni tako da ih istorbaju, i sta dobijes, histericnu kuccku, nista gore :confused:
mnogo vremena treba da prodje, i mnogo jadnih klijenata, pre nego sto ona shvati da joj taj papucar koga vrti oko prsta ne pruza dovoljan broj orgazma :aha:

sinke baci se u akaciju - zadovoljavanje kuckastih salterusa :zper:

Od tebe ce biti strasna zenska.:D Odlicno razmisljas.:ok:
 

Back
Top