R o m a n t i k a

skrbina:
Sta tacno smatras pod romantikom
Da je muvas dva dana dok joj ne ubacis jezik :twisted:
______________
68.gif
69.gif
 
Nikom to vise nije zanimljivo... vecini danasnjih devojaka ce se pre dopasti da je decko izvede u neki ekskluzivni restoran nego da joj napravi veceru sa svecama.. ali neki sitni gestovi jos su uvek OK, cvetic, nesto originalno, pizza u obliku srca, nesto sto uradi samo za tebe, sam ti snimi kasetu s najlepsim baladama.... ajde, devojke, ko se ne bi odusevio? sem ako ne padate na ono sto viri iz unutrasnjeg dzepa
 
Romanticno vece po meni...?Zanimljivo pitanje!Evo ga jedan od primera...Jedne lepe zvezdane veceri ovog leta moj dragi pas me je izveo u setnju.Pustio me je sa lanca i otisao nesto da njuska...Odjednom je zacvileo i dotrcao do mene.Polako sam prisla tom mestu.Tu je lezala mackina glava, a na metar odatle i ostatak tela onako razbacanih...Nema sta romanticno vece je to bilo...Shvatila sam da mogu da se oslonim na svog psa,jer je on moj andjeo cuvar...HAHAHA
 
SALA!!!Izvinite na ovome.Ali,sve je to istina.E sada stvarno:
(Jedne(lepe zvezdane) veceri)bila sam sa drustvom.Odjednom se pojavio moj decko i rekao da ima nesto da mi pokaze.Otisla sam sa njim...Izasli smo iz grada i otisli smo u park koji se nalazio na obliznjem brdu.Nikada ranije nisam bila u tom parku,na tom brdu,jer je bilo ...pa,recimo da nije bas bilo toliko obliznje.Iz ovoga zakljucujemo da je za mene romantika kada si:
1.u prirodi
2.zvezde sijaju iznad tebe (mesec je tek zadobio 1. cetvrt)
3.Posto nije toliko blizu,ti ces se naravno umoriti,ali decko ce te poneti do gore(u mom slucaju je bilo tako)
4.NARAVNO KADA SI SA DECKOM!!!
 
romantika....zasto svi ponavljate da je to isfurano...fazon moze da se isfura, al romantika ne treba da bude fora nego nesto iskreno...to je isto kao kad bi rekli da je prava ljubav "isfurana", ili da je heteroseksualnost "isfurana", kao sad je moderno da budem lezbejka...svi to rade? pa mislim... ako vam je romantika samo nesto sto ces moci da ispricas svima kako ti je decko divan, onda je to jadno...to je bas pacenicki
 
Nancy:
romantika....zasto svi ponavljate da je to isfurano...fazon moze da se isfura, al romantika ne treba da bude fora nego nesto iskreno...to je isto kao kad bi rekli da je prava ljubav "isfurana", ili da je heteroseksualnost "isfurana", kao sad je moderno da budem lezbejka...svi to rade? pa mislim... ako vam je romantika samo nesto sto ces moci da ispricas svima kako ti je decko divan, onda je to jadno...to je bas pacenicki

Nency, zenim te 8)

Romantika treba da bude i jeste deo ljubavi, zaljubljenosti. Ko ne bi "pao" pred zvezdanim nebom, predivnim recima devojke ili momka, nekim posebnim mestom stvorenim kao samo za vas dvoje. Sta bi bila ljubav bez toga?
Ako se sve svede na izlazak istog dana na ista mesta, zezanje... kako bi onda definisali ljubav?
Romantika mozda moze i da pomogne da neka veza uspe. Na taj nacin pokazujete da vam je zaista stalo do osobe sa kojom ste...
 
snake:
Nancy:
romantika....zasto svi ponavljate da je to isfurano...fazon moze da se isfura, al romantika ne treba da bude fora nego nesto iskreno...to je isto kao kad bi rekli da je prava ljubav "isfurana", ili da je heteroseksualnost "isfurana", kao sad je moderno da budem lezbejka...svi to rade? pa mislim... ako vam je romantika samo nesto sto ces moci da ispricas svima kako ti je decko divan, onda je to jadno...to je bas pacenicki

Nency, zenim te 8)

Romantika treba da bude i jeste deo ljubavi, zaljubljenosti. Ko ne bi "pao" pred zvezdanim nebom, predivnim recima devojke ili momka, nekim posebnim mestom stvorenim kao samo za vas dvoje. Sta bi bila ljubav bez toga?
Ako se sve svede na izlazak istog dana na ista mesta, zezanje... kako bi onda definisali ljubav?
Romantika mozda moze i da pomogne da neka veza uspe. Na taj nacin pokazujete da vam je zaista stalo do osobe sa kojom ste...
Jao,divni ste oboje! :D
 

Back
Top