Kako prepoznati PREVARU a da nevidis i necujes....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Robinzon Kruso

Zainteresovan član
Poruka
301
Da li je to moguce (mozda je ova tema vec bila, ako jeste tu su moderatori pa nek delaju), u toku odnosa, u toku price, pracenje starih navika....da li ce postojati promene u ponasanju itd....Sta ovaj auditorijum misli o ovome,,,ZNACI NE KLASICNA LJUBOMORA.....ako je jedan od partnera prevaren da li moze da oseti to a da nije video prevaru i da o tome nije cuo.....
 
Ahaaa... znaci to je! Mislim odgovor na pitanje zasto si ti tako macoisticki, nipodastavacki, sovinisticki i stajaznamsvejos, nastrojen prema zenama. Sad je meni jasno... Pa ti si duso ljubomoran. A verovatno si i ranije imao neka takva iskustva (prevarila te zena, devojka...).

U temi: Ko vas pali na forumu cak su i tebe naveli... o boze, ne bih te izabrala ni da si poslednji na svetu.

Leci svoje komplekse.
 
Da sam na tvom mestu nebih tako brzo donosio zakljucke, jer ja ovo pitam zbog sebe, ako bas hoces da znas JA sam nekog prevario i to debelo a nebih voleo da se sazna jer mi nije u interesu....A da li sam ljubomoran, pa naravno u granicam normale ko voli mora bit ljubomoran ako mu ta osoba nesto znaci, kada sam sa nekom samo radi seksa uopste me i ne zanima gde ce i skim ce posle toga...znas to je normalno nije to kompleks....shvatices vec ima vremena...
 
Ja sam se muvala sa jednim tipom dok sam bila u dugoj vezi. Ne znam da li moj decko to mogao da oseti. Ja sam se ponasala sto prirodnije. Uvek me je bio strah da ne pogresim ime. Al to mi je prvi, poslednji put i nikad vise. Non-stop si pod stresom da te ne uhvate.
Sto se mene tice, ja nista ne provaljujem. Mozda je mene ON varao, jer je cesto isao kuci za vikend (nije iz Bgd)i tako neke stvari, koje su mi tek sada jasnije... Koliko sam imala poverenja, mogao je da radi sta je hteo. Ako je to radio bio je dobar glumac. Ni jednom ne nije nazvao drugim imenom, i uvek sam se osecala kao da je 100% posvecen meni.
Kazu da moze da se oseti "u vazduhu" da nesto ne stima. Ako drasticno promenis ponasanje, nemiran si...
Nemoj da varas ako se posle kajes zbog toga i moras da glumis pred osobom koju (bi trebalo) da volis.
 
Evo ja da nesto prokomentarisem...pa ko misli da sam u pravu...Poznato je da se muska i zenska prevara razlikuju...Zena kad prevari retko kad da nije ukljucila osecanja prema nekom novom a muskarac po meni to radi vise iz fizicke potrebe da mozda promeni proba ili oseti nesto novo...Dogod primecujem sjaj u ocima onog s kim sam i osecam njegovu privrzenost necu se ni pitati ni cackati da li je negde malo "prosetao"...kad se to sve izgubi drage moje znaci da je kraj...pa ne razbijajte glavu je li zbog neke zene sto moze da povredi vise nego noz..nego se drzite parole "sto ne vidim ne moze da zaboli"
 
Robinzon Kruso:
Ma princezo kajao se ne kajao to se desilo i ja o tome ne razmisljam znas neke stvari nemozes da predvidis, ja sam mislio da ja to nisam u stanju da uradim i da jednostavno nema sanse ali veruj mi desilo se naravno cisti seks bez osecanja itd. Ja necu da varam ali situacija te nekad *...

Pazi, kad ne mogu da verujem!
A meni na diskusiji "Seks sa ozenjenim" solis pamet kako je nemoralno prevariti partnera. Drvlje i kamenje ne mene.
Pa tek sada sam te skontala, ti si skroz dvolican tip. Hajde odluci se, prevariti ili ne, pa nam javi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top