Покрет 1389 обележио "Кристалну ноћ"

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
SNP 1389 polaže cveće
Aktivisti Srpskog narodnog pokreta 1389 organizovaće povodom 9. novembra u više gradova polaganje cveća i paljenje sveća na spomenicima žrtvama fašizma kao i žrtvama NATO alijanse, navodi se u saopštenju. Ovaj pokret osuđuje nameru nevladinih organizacija da „organizuju promociju svojih seksualnih izopačenosti" na dan kad je više od 20.000 Jevreja poslato u logore.
http://www.24sata.rs/vesti.php?id=63986

СРПСКО СЕЋАЊЕ

Српски народни покрет 1389 обележио је 9. новембар полагањем венца и паљењем свећа у Ташмајданском парку на споменику „Били смо само деца“ где је одата почаст недужно страдалој српској деци од стране фашистичких НАТО бомби. Српски народ је упознат да је 9.новембар „Дан борбе против фашизма“ у знак сећања на 9. новембра 1938. године када се у Немачкој одиграла такозвана "Кристална ноћ" која се сматра почетком холокауста и страдања Јевреја.
Овакав сценарио је више него добро познат српском народу. У својој историји, Срби су немало пута били жртве геноцида. Од средњег века када смо више стотина година трпели зулум и терор турака, преко првог светског рата у којем је страдало 27 процената од укупног становништва Србије, и другог светског рата када је систематским уништавањем убијено на најмонструозније начине преко 2 милиона Срба, од тога преко 700.000 у злогласном логору Јасеновац.
Из тог разлога српски народ, као и јеврејски никада не смеју заборавити на зло звано фашизам и нацизам. Срби као и Јевреји од стране нациста и фашиста су сматрани нижом расом, зато ће се и данас сваки српски патриота супротставити фашизму ма у ком облику био. СНП 1389 констатује да је НАТО пакт по свему судећи главни наследник агресивне фашистичке политике према српском народу. 1999 године је монструозно и злочиначки током бомбардовања Србије убијо више хиљада невиних цивила од којих је велики број деце. Зато су припадници СНП 1389 посетом споменика „Били смо само деца“ потсетили да се НАТО геноцид никада не заборави и не понови. Уједно СНП 1389 најоштрије осуђује сваки вид мржње и насиља притом потсећа да слобода и љубав према отаџбини морају остати основа у борби против западно-европских идеологија попут фашизма и нацизма.Полагањем венаца на споменике жртава фашизма и НАТО агресије активисти СНП 1389 су обележили 9.новембар у више градова у Србији.
Информативна служба СНП 1389


Свака част момци.:ok:
 
А па има то већ у оној теми о педрима и тетама у црном, мислим то о покрету "нас 6 и компјутер 1389"

Е ал напредују, сад се барем више не уваљују по које каквим протестима него иду по гробљима
ал и даље марљиво пишу саопштења за јавност.
 
Poslednja izmena:
Ма нису, тих пар ликова се ложе на Чегевару и то. Ма оно Комуњаре. Деца Титоисточких официра.
Посалаћу ти ја линк па читај.
Svaka cast,momci?!:cepanje:
Postavio bih ti ja da vidis sta su momci ako mi neki moderator obeca da me nece kazniti.A posle neka ga obrise.Ovo je boranija.
Ма чекај ставићу ја њихов видео са називом: Општенародна журка ...
ил тако нешто са члановим најмасовнијег народног покрета "нас 6 и компјутер 1389" приликом спрачавања параде педера.
 
Poslednja izmena:
Е ево видеа најмасовнијег покрета "нас 6 и компјутер 1389" на општенародној журци
Чистач у наранџастом са леве стране није члан "покрета", мислим да се зна, да не бламирам човека.

... sve bih ja to hapsila :lol:
Ма дај немој, оставими ми ове црвене на слободи да имам кога да зајебавам
 
Poslednja izmena:

Back
Top