A jel Boris T. bio danas u Dojcland na proslavu godisnjice rusenja BERLINSKOG ZIDA...

opanak

Domaćin
Poruka
3.447
Mozda je ova ili ovoj temi slicna tema otvorena pa ako sam prevideo...neka se zatvori.

Pored onoliko zvanica na proslavi ..receno u naslovu kojoj........ja ne videh g-dina Borisa T., ili sam prevideo.mozda je bio................ili je ostao da RUSI BALKANSKE ZIDOVE po recepturi -EU NEMA ALTERNATIVU-.......moze biti a i ne mora............ako sam ne obavesten meni na dusu.Poz.svima.
 
Socijaliste je u politicki zivot vratio Boris Tadic, iako su strucni za zidove, ili mozda bas zato:p
Istina. Tužna istina. Uceniše ga. I vidiš šta čovek mora da uradi, koliku žrtvu da prinese, samo da bi sprečio pakao radikala u ovoj zemlji? Morao je BoTa da sam sebi skoči u usta i nanese ogromnu štetu sebi zarad dobra srpskom narodu.
I posle to niko da ceni, a? :rtfm:
 
Istina. Tužna istina. Uceniše ga. I vidiš šta čovek mora da uradi, koliku žrtvu da prinese, samo da bi sprečio pakao radikala u ovoj zemlji? Morao je BoTa da sam sebi skoči u usta i nanese ogromnu štetu sebi zarad dobra srpskom narodu.
I posle to niko da ceni, a? :rtfm:

Kako da ne:mrgreen:
Vodja nam lici na daljinski upravljac: Cim ga pritisne strah da nece ostati na vlasti, menja program:lol:
 
Istina. Tužna istina. Uceniše ga. I vidiš šta čovek mora da uradi, koliku žrtvu da prinese, samo da bi sprečio pakao radikala u ovoj zemlji? Morao je BoTa da sam sebi skoči u usta i nanese ogromnu štetu sebi zarad dobra srpskom narodu.
I posle to niko da ceni, a? :rtfm:

Aha svi nam oni misle najbolje!Pogotovo kad trpaju pare u dzepove....tad se bas ono sete...naroda!:lol:
 

Back
Top