Свињски грип и путовања

Hellen

Buduća legenda
Poruka
29.970
На пример: имате могућности и планирали сте да ове зиме (децембар или јануар) преко агенције одете на једно туристичко путовање по Европи, рецимо Италија - Француска...наравно - аутобусом.

Да ли бисте ипак путовали или путовање одложили за '''нека боља времена''? :confused:
 
planirali smo egipat u januaru (nije evropa, al boze moj :))
ne plasim se da cemo se zaraziti na putu,
medjutim frka mi je sta ako se razbolimo pred put - vracaju li se uplacene pare ili ne?
i sta ako se dvoje od nas troje razboli - onaj jedan sigurno nece ici sam, znaci 1/3 para sigurno propada
tako da se jos uvek lome koplja uplatiti ili ne
 
На пример: имате могућности и планирали сте да ове зиме (децембар или јануар) преко агенције одете на једно туристичко путовање по Европи, рецимо Италија - Француска...наравно - аутобусом.

Да ли бисте ипак путовали или путовање одложили за '''нека боља времена''? :confused:

Hehehehehehehe:zcepanje: pogodili ste mi misli...Uplatila sam put u Prag, doduse avionom i trebalo bi da idem 26tog novembra a ja imam grip vec pet dana. Put nije bio bas jeftin i idemo nas dve iz porodice tako da mi se mota po glavi da sta ce se desiti ako ne zacelim do 26tog. Gutam propolis i zeleni caj ali bas mi je frka jer ukoliko otkazem sve dva-tri dana pre puta necu dobiti nista na racun kompletne uplate. Tako da cu biti u totalnom karantinu do polaska, nema izlazaka i neke velike interakcije sa ljudima do tada
 
Јутрос сам гледала неку емисију о томе треба ли путовати.
Кажу да не би требало отказивати путовања јер је грип и у Србији свакако. Наравно да треба бити опрезан.
Ја треба да путујем децембра и само се надам да ће сви моји бити здрави тада, волела бих да одем...
 
Јутрос сам гледала неку емисију о томе треба ли путовати.
Кажу да не би требало отказивати путовања јер је грип и у Србији свакако. Наравно да треба бити опрезан.
Ја треба да путујем децембра и само се надам да ће сви моји бити здрави тада, волела бих да одем...

A di ces??? :D
 
Ma opustite se i ne prizivajte gripu
U zadnja 2 meseca bila sam u Rusiji ,skoknula do Grcke i obisla trecinu Spanije.
Za sve vreme , videla sam samo dvoje turista sa maskama i jednog dobrano prehladjenog
koji je sedeo u avionu pored mene ( najsumnjiviji , :per:) . Proslo 10 dana od poslednjag puta i nista . Nigde panike i svi se uobicajeno ponasaju . A to znaci , gomila turista iz celog sveta
koji stoje u redovima pred muzejima , katedralama , na brodovima, u restoranima jedva nadjes mesto .........etc
Zivite normalno i ne menjajte planove ako ih imate za neka putovanja al se cuvajte

PS Kad sam se vratila , troje od cetvoroclane porodice iz najblize familije , su uspeli da nahvataju tu cuvenu gripu , lezali , lecili se i ozdravili tj jos se oporavljaju .Cetvrti , najmladji clan , koji je sve vreme bio sa njima nije ni uhvatio , tako da je sve diskutabilno

:bye:
 
juče došao iz Dubaija, preko Beča
postoje plakati A H1 N1, možda par ljudi sa maskama...
off topic, na aerodromu u Dubaiju imaju neku Džems Bond spravu za skeniranje zenica
prethodne nedelje Istanbul
termalne kamere pre pasoške kontrole, uključene ali bez ikakvog nadzora
pre mesec dana Kairo
na aerodromu Nindže u belom sa kamerama, u gradu opušteno
sve u svemu: putuj igumane, ne misli na manastire...
 
Pa letos je bio čitav cirkus, novine bile pune natpisa o svinjskom gripu u Grčkoj, pa kao strpali u karantin ceo bus naših turista na Zakintosu... Ja pitala nekoliko ljudi kad su se vratili sa Zakintosa šta se tamo dešava, oni me gledaju belo.
Propaganda je čudo, a grip se može zakačiti svuda. Ne može život stati zbog gripa, a gripa je uvek bilo i uvek će ga biti. Ne vidim zašto je ovaj nešto drugačiji...
 

Back
Top