Twin Peaks

Моја омиљена серија. Обожавам Линчов генијални ум, а ово је право ремек- дело (мада је филм који прати дешавања пре од оних у серији бољи) Колико могу да приметим свима су најстрашније сцене у Црној колиби. Јесу страшне и прејезиве признајем, али ипак најстрашније су ми сцене Ронетиног сна и наравно сцена у којој се открива ко је убица Лоре Палмер. Прејезиво.

Просто не могу да дочекам тај 21 мај, кад напокон почиње дугоочекивани наставак. :D
 
Jedna od mojih omiljenih serija ikada...jedva cekam 21 maj.
Ne bih da ureknem ali osecam da nece razocarati.

A iskreno toliko sam nestrpljiva i zeljna nastavka da cak i ako bude lose necu zameriti.

:D
 
То није његова кривица. Продукција је искасапила тај филм.

Moglo bi se reći. Ali opet - režirao je, i bilo je promašaj. Dakle nije nemoguće. :D

Ja sam bio isto tako ko ti zagrejan ta TP i jedva čekah da ga završe jednog dana; ohladio sam se do sada dosta jer sam lično zamrzeo Linča (ne kao režisera, mada posle pojedinih ponovnih gledanja počinjem da primećujem da te neke stvari koje ne podnosim u vezi njega dolaze pomalo do izražaja i na platnu) tako da se uz tu mržnju lako održavam tj. nema strepnje niti će je biti dok ne izađe cela sezona :D.
 
И дошао је и тај дан. :D Ладно не верујем да од сутра поново улазимо у луди и мрачни свет Твин Пикса.:super:

Иначе вечерас од 23:00 на хбо 3 даје се филм Твин Пикс: Ватро, ходај са мном, па ко има тај канал препоручујем да нипошто не пропусти.
 
Je l' gledao neko?

Baš mi je prijalo da se vratim unazad, da prepoznajem likove od pre..ona baba sa cepanicom, Indijanac.Najlepše izgleda ona šerifova sekretarica, njoj su godine prijale za razliku od drugih :lol:

Odoh da gledam drugu epizodu...:)
 
Kuc, kuc ima li koga? Niko ne prati novi serijal ?
(izgleda da će ovo da bude monolog :lol:)

-----

Posle dve epizode vidim da je ovo još jedno Linčovo ludilo u kojem ću maksimalno da uživam. Obožavam način na koji selektuje glumce (pogotovo sporedne) , volim te uvrnute face i izraze lica,statičnost kojom gradi psihozu.

Zanimljivo mi je ono što se dešava sa agentom Kuperom. Jednim delom nas vraća u hodnike svesti sa geometrijskim mozaikom i crvenim draperijama gde se sve završilo i gde on i sad luta, a drugim pratimo Boba koji divlja kroz njega negde na drugom mestu. Kuper se očigledno podvojio..bar sam ja to tako razumela.Primećujem i da se radnja proširila izvan samog gradića.Stvari de dešavaju od NY do Južne Dakote.

Većina starih likova se polako uključuje i biće zanimljivo da čujemo šta se sve dešavalo sa njima u proteklih 20 godina.Vidimo postoje dva šerifa Trumana (sin? ), sekretarica i plačljivi pandur takođe imaju sina, a Džejms, ...oh,Džejms se promenio, ali to mu neće smetati da i dalje bude frajer.

Za sada..meni se dopada :)
 
Poslednja izmena:
Мени су врх нове епизоде. Многи кукају због Линчове жестоке психоделије и што није толико фокусиран на Твин Пикс, али мени је супер. Сцене су луде и бизарне. Обожавам Линчово је*ање у здрав мозак. Мада ова 3 сезона види се да је много више прављена за нас Линчове фанове, него за фанове старе серије.
 
Zanimljivo mi je ono što se dešava sa agentom Kuperom. Jednim delom nas vraća u hodnike svesti sa geometrijskim mozaikom i crvenim draperijama gde se sve završilo i gde on i sad luta, a drugim pratimo Boba koji divlja kroz njega negde na drugom mestu.

Па искрено нисам баш сигуран да ли је Боб и даље у злом Купу? Некако се дивљи Куп понаша људски не личи ми на Боба који је чисто зло.
 
Мени су врх нове епизоде. Многи кукају због Линчове жестоке психоделије и што није толико фокусиран на Твин Пикс, али мени је супер. Сцене су луде и бизарне. Обожавам Линчово је*ање у здрав мозак. Мада ова 3 сезона види се да је много више прављена за нас Линчове фанове, него за фанове старе серије.

Ja sve videh osim Lincove psihodelije. Doduse odgledala sam samo prvu epizodu. Gledam dalje jer sam Lincov hard core fan, ali za sada nisam odusevljena.

- - - - - - - - - -

Moze neki free link da odgledam bar prvu epizodu, trazim uzaludno

vojvodina.net
 

Back
Top