Sve o statutu i statusu Vojvodine...

Šta je po tebi realno da se preduzme po pitanju Vojvodine?


  • Ukupno glasova
    201
  • Anketa je zatvorena .
I pomirite se sa sudbinom konacno. Cinjenica je da bi bili lepa, uredjena ,evropska i bogata drzava kada biste se otcepili,ali to se nece desiti...IKAD. Tako da ostaje vam da zivite k'o poslednji slepci i da saljete harach tamo gde je potrebno. A nas s' juga boli uvo...samo da ima rakije i sve je cool,a kako ce te vi izdrzati...stvarno ne znam
 
I pomirite se sa sudbinom konacno. Cinjenica je da bi bili lepa, uredjena ,evropska i bogata drzava kada biste se otcepili,ali to se nece desiti...IKAD. Tako da ostaje vam da zivite k'o poslednji slepci i da saljete harach tamo gde je potrebno. A nas s' juga boli uvo...samo da ima rakije i sve je cool,a kako ce te vi izdrzati...stvarno ne znam

Vama ce onaj bolid da napravi svetlecu krstacu od 50 metara , pa kad budete pijani gledali u nju stvarno vam vise nece nista trebati ...
 
Cudi me kako niste vi do sad...ali dobro imamo svo vreme ovog sveta da vas naviknemo. Nishta lepshe kad imash vredne vojvodjanere da im iscedish i iz oka ako treba.
Kao i za sve ostale.:per:
Cudi me da su pobegli od vas.
I mi vec odvojeni samo ti to ne vidis od brda ili onog smederevca u reci.
Ili je mozda neko kliziste u pitanju ili te je odnela poplava?
A da ti nije sajkaca pala na oci ?
Ili malo muljas na kantaru pa ne gledas.
Ili si se prejeo malina ?
pa viri malo kroz tarabu, toga barem ima...mislim u tom zavicaju...
 
Kao i za sve ostale.:per:
Cudi me da su pobegli od vas.
I mi vec odvojeni samo ti to ne vidis od brda ili onog smederevca u reci.
Ili je mozda neko kliziste u pitanju ili te je odnela poplava?
A da ti nije sajkaca pala na oci ?
Ili malo muljas na kantaru pa ne gledas.
Ili si se prejeo malina ?
pa viri malo kroz tarabu, toga barem ima...mislim u tom zavicaju...

Hahah ma samo vi saljite pare, pa se smatrajte odvojenim kol'ko ocete:rotf: Ma samo se vi smatrajte beckom skolom. Cinjenica je da i veciprosek plata od vas imamo. Sve smo vam oteli,a tek se spremamo josh:mrgreen: A mene shto se tiche nema frke. Samo vi ostanite odvojeni kao i do sad:hahaha:
 
Hahah ma samo vi saljite pare, pa se smatrajte odvojenim kol'ko ocete:rotf: Ma samo se vi smatrajte beckom skolom. Cinjenica je da i veciprosek plata od vas imamo. Sve smo vam oteli,a tek se spremamo josh:mrgreen: A mene shto se tiche nema frke. Samo vi ostanite odvojeni kao i do sad:hahaha:
Znaci ti uzimas harac ?
To ti od Turaka ostalo.
Turska skola...........
Sigurno ces od tog haraca kupiti novi fes i zeni dimije pa na docek nove godine
lepo se provedi i zapevaj nesto tursko..
Znas sta je tradicija ?
To je ono sto ti od dedova ostalo.
Kapiras ?
 

Back
Top