Da li ima razlike u oralnom sexu za muskarce?

Bez izmotavanja:
postoji velika razlika.Neke devojke to prihvataju normalno,kao sasstavni deo odnosa, neke prihvataju tek posle nagovaanja, ali to urade lepo,a neke prihvataju "na silu" pa tacno osecas da to rade uz odredjenu dozu gadjenja.
Moja teorija je da sve sto se radi iz ljubavi lepo je.Sve sto radis onome koga volis lepo je obostrano.
Zadovoljna?
:roll:
 
Tristana:
Napisao ti to tako romanticno da ne mogu da ne budem zadovoljna. :) Ali pitanje je vise bilo povezano za sam cin nego kako je doslo do njega, znas, vise za tehniku, da kazem ovako hladno
Bas to je u pitanju.tehnika.Ako to zelis da uradis to, ne treba ti tehnika. Znas je. Ako ne zelis nego ono kao "hajde da mi ne kuka" onda te tehnika i ne zanima.
Osim ako nisi profesionalka :lol: :lol: :lol:
A ako zelis saznati sve detalje o tehnici, onda me ipak pozovi na pvt,jer ovde bas mi i nije zgodno :oops:
 
Tristana:
Je'l bi mogao neko da odgovori na pitanje konkretno bez glupiranja i prenesenog znacenja. PLEASE

Dao bih ti odgovor ali bi delovalo suvishe "masno" chak i za moj ukus. Verovatno ima na forumu jedna osoba kojoj moderator pomaze da brishe poruke (nisam imenovao jel da?) pa je razlog zashto on to radi verovatno - BASH TO - DOBRO BLAJZINGOVANJE... :twisted:

Tehniku mozesh da prochitash u mnogim erotskim chasopisima i povremeno u dnevnim novinama!? Svako ima svoj temperament i stila rada... Pa sad to bi bilo isto kao kad bih te pitao jel ima razlike kad si sa jednim momkom ili sa drugim... :wink:
 
Da, da, bez muke nema nauke... :idea:
Nego, posto se Big ne izjasnjava, evo mali prilog savladavanju dubokog grla...
Vec sam pisala jednom o tome na forumu, ali evo opet...
Dakle, prije pokusaja gutanja, grlo treba par puta malo jace stegnuti, a kad dodje do "odbacivanja" datog organa i pojave nagona za povracanjem, umjesto odustajanja, treba poceto gutati...
Zvuci blesavo, ali prilikom gutanja, moze pomoci i izgovor glasa "k"...
Eto, je li od mene dosta? :roll:
 

Back
Top