Sex toys- Retko neko koristi?

littlefoot

Aktivan član
Poruka
1.413
Imate li neku igracku? Koja vam je omiljena?
Dali razmisljate da nabavite neku? Koju?


Tolike godine imam, a nisam bila u sex shopu, treba da me bude sram. Resila sam ovih dana da odem i informisem se, a mozda sebi i kupim nesto:)

Sta mislite vi o pomagalima uopste?
 
evo ti igračke za 21 vek
preporuka.jpg
 
Eeeeeee, i ti svašta pitaš ....:D
Imam jedan vibrator, dobar je za zagrevanje i igrice u dvoje a ima svoje sjajne trenutke kad mi muž otputuje na nekoliko dana :wink:
Imali smo i jedan klitoralni stimulator ali mu je pukao na kiti :lol: :lol: :lol:
Ti holanđani prave neke tesne modele..... :shock:
 
littlefoot:
Imate li neku igracku? Koja vam je omiljena?
Dali razmisljate da nabavite neku? Koju?


Tolike godine imam, a nisam bila u sex shopu, treba da me bude sram. Resila sam ovih dana da odem i informisem se, a mozda sebi i kupim nesto:)

Sta mislite vi o pomagalima uopste?

Pomagala su kao predjelo na slavljima, ispracajima i raznim veseljima... znachi odlichna :twisted:

Imam neku ekskluzivu $to donesox iz Pariza, ali nije za dechake.. osim.. 8)

 
vibrator..pazi ovako, kao tanga gacice a na njima jedan koji ti stalno stoji unutra , ima daljinski malih dimenzija ,moze stati u dzep, vibrator je veoma pogodan za posao, sastanke ,izlaske, a primetis da nema nikakve akcije dohvatis se daljinskog i nabacis onaj glupi osmeh :lol:
 
muskarci vole bar mislim tako da gledaju svoje partnerke kako se zadovoljavaju, :roll: pa samim tim treba imati neko pomagalo koje ce joj pomoci da uziva vise. Ali sve u razumnim crtama. Vidjao sam pomagala od pola metra i vise pa to em izgleda neukusno em nekako nije bas... Mozda bi i muskarci mogli da imaju one vestacke igracke :oops: da dok oralno zadovoljavaju partnerku imaju cime da se igraju na sebi. Mozda osecaj trojke a ipak sami. Ne znam to je vrlo individualno pitanje. Ali vazno je DSDS. :wink:
 

Back
Top