U Tisi, opet, nestalo nekoliko naših državljana

Ne velim nista... Kazem da mi je cudno da u ovo vreme idu rekom - valjda je lakse peske?

I opet kazem, ne zelim da niko nastrada.

Pa ljudi i zimi plove rekom, to nije problematično. Ali
slika-DOMACA-RAKIJA-1-L-75431x400.jpg
***
 
inace siptar nikad nece biti nas drzavljanin. svako ko nije lojalan gradjanin Srbije automatski nije i ne treba da bude nas drzavljanin.

Kakav je to nonsens da budes drzavljanin drzave koju rusis? :dontunderstand:

Nonsens koji se cita kao borba za svoja prava :per:
Jel smo mi bili turski drzavljani do Prvog ustanka?
Jel su Amerikanci bili britanski drzavljani?
Jel su se sve kolonije koje su danas slobodne napravile pobunu kad tad?
 
И није ми јасно ЗАШТО БЕЖЕ са косовЕ - баш сада када су дигли ону ствар Б.Клинтону... стварно не разумем, ето, "остварили су свој сан" а бришу главом без обзира па макар се и подавили...
 
Nonsens koji se cita kao borba za svoja prava :per:
Jel smo mi bili turski drzavljani do Prvog ustanka?
Jel su Amerikanci bili britanski drzavljani?
Jel su se sve kolonije koje su danas slobodne napravile pobunu kad tad?

ok al u tom trenutku kad su se izborili prestali su autoamtski da budu drzavljani turske britanije itd.

a siptari se navodno otcepili ,a ovamo i dalje kao nasi drzavljani?

ma more sikter siptarijo :ok:
 
И није ми јасно ЗАШТО БЕЖЕ са косовЕ - баш сада када су дигли ону ствар Б.Клинтону... стварно не разумем, ето, "остварили су свој сан" а бришу главом без обзира па макар се и подавили...

pa zato st je na kosovu najveca nezaposlenost u evropi a mozda i u svetu.

zive nikad bednije

90tih nisu placali porez struju komunlaije a sad sve to mora da placaju plus imaju mnogo manje posla nego pre.

samim tim siptari zive nikad gore.
 
ok al u tom trenutku kad su se izborili prestali su autoamtski da budu drzavljani turske britanije itd.

a siptari se navodno otcepili ,a ovamo i dalje kao nasi drzavljani?

ma more sikter siptarijo :ok:

Ako su iz Bujanovca ili okoline, u sasvim regulatnom pravnom stanju su.

A to sto nasi pustaju da se Albanke poradjaju sve do Nisa (zbog papira) i da se posle vrate nazad - to govori o nama... O nasoj pohlepi, kilavosti, podmitljivosti...
 
Nemoj tako o svojim poslovnim saradnicima, do skoro si se falio kako kupuješ gorivo i štošta od njih, licemeru.

nepismeni i neobrazovani decacicu, ja sam kupovao gorivo kod srba na severnom kosmetu a nikada u zivotu kod siptara.

time ja cinim dva dobra dela istovremeno:

- ostavljam vise novca u sopstvenom dzepu i manje u tadicevom dzepu
- ostavljam marzu na benzin srbima sa kosova i metohije i tako pomazem njihov ostanak i opstanak na kosmetu :ok:

ni geografiju sopstvene drzave ne poznajes a hoces da diskutujes ovde?

treba prvo da se vratis u skolicu i naucis osnovne stvari da mozes da ucestvujes u diskusijama za odrasle z:D

zato paljba na podforum tinejdzeri
 
Poslednja izmena:
Ako su iz Bujanovca ili okoline, u sasvim regulatnom pravnom stanju su.

A to sto nasi pustaju da se Albanke poradjaju sve do Nisa (zbog papira) i da se posle vrate nazad - to govori o nama... O nasoj pohlepi, kilavosti, podmitljivosti...

to su siptari sa kosova i metohije. oni sto su se udavili su svi bili sa kosmeta i nijedan iz bujanovca tako da tvoja tvrdnja ne stoji
 

Back
Top