Kako da nakačim svoj sajt na mrežu?

  • Začetnik teme SEX_bomba
  • Datum pokretanja
Moras da nadjes hosting :?
______________
68.gif
69.gif
 
:lol: :lol: Zao mi je sto moram ovo da kazem ljudi ovi istnco mnogo malo daju prostora a to se placa . Ima 5 puta boljih hosting servisa besplatno . Tako da razmislite da li vam se isplati da otvarate sajt kod ovih sto naplacuju hosting ( od ovih sto hosting naplacuju verat je najbolji kod nas kolko ja znam , bar mi se najvise svidja ono sto nude ) . Posetite ovaj sajt za vise besplatnih hosting servisa(oko 900 i nesto ) . :lol: :lol: :lol: P.S. Free webs ne valja jer ako zelite FTP morate da doplatite . :lol: :lol:
 
Zvezdica:
Ali meni je potrebna registracija domena (ne co.yu domena) a nemam karticu. O tome sam pitala. Jos nesto: da li je moguce za vec registovani domen kupiti hosting kod Verata (ako nije domen registrovan kod njih?)

Pa onda verovatno nisi dobro pogledala na sajtu lepo pise registracija .com .net .org domena + hosting sve ukupno 1200 din (sa porezom) za godinu dana
 
.co.yu je besplatan i nema nikakve veze sa tim gde si hostovala (ili ces).

Detaljnija uputstva ces naci na www.nic.co.yu gde mozes i proveriti da li je zeljeni domen slobodan

Hosting je najjeftiniji kod Verata, na god. nivou (takodje ti ne bih preporucio besplatni, jer meni je dzaba.com okacio ogroman frame iznad mog sitea, prebukiran je pa je radilo kao na parni pogon, a rekame posvuda (sto posetioci ne podnose, pogotovo pop-up)

Verat daje 100 Mb ali mi nisu mnogo pouzdani ni azurni (imao sam 2-3 sajta kod njih). Pre svega, kad imaju tehn. problema retko na vreme obaveste i otklone.

www.aslcom.net daje hosting za istu cenu, ali dosta manje prostora (10 Mb). Tamo imam 4-5 siteva, i ako nemas bas 50 wallpaper slika ili sat mp3 muzike za download sa tovg site-a, verujem da ce ti biiti vise nego OK. U proseku je mnogo brzi nego Veratovi serveri, pogotovu ako se tvoj site gleda iz inostranstva (jer je fizicki nege u USA, znaci ne ide preklo nasih BRZIIIIH tel veza). + razne usluge za admin sitea, odlicne baze i t.d. i t.d.

leZ
 
Verat je ok. Mislim, ni ljudi iz inostranstva nemaju nikakav problem sa njim. Znam devojku na Veratu koja hostuje strance, i ima 3 domena kod Verata. Mene je sa vertom jedino nerviralo sto ima samo 1 FTP nalog, i nisam znala da li su najjeftiniji za registraciju .net, .com .org domena, ali od nasih, jesu. I ja cu kupiti domen i hosting kod njih. Da se ne lazemo, nisu najbolji, ali su sasvim solidni i najpovoljini za nase uslove.

Kao sto sam rekal, znam devojku koja ima 3 domena na Veratu i stranci nemaju nikakvih problema sa njenim sajtovima.
 
Hm.. Da li je to pitanje za mene? Ovako.. ja nemam provajdera, tj- nemam kuci internet, tako da od toga nema nista, barem za sad. I necu co.yu domen, mora da se ceka 1000 godina, a i nisam firma.

Uzecu to preko Verata. Deluje ok, stvarno. Jedino sto onaj najjeftiniji paket nema subdomene, a ni jedan nema vise FTP naloga, ali sta da se radi.
 

Back
Top