Kako da nakačim svoj sajt na mrežu?
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Kako da nakačim svoj sajt na mrežu?

SEX_bomba
    Guest

Podrazumevano Kako da nakačim svoj sajt na mrežu?

Uradila sam sajt ali neznam kako da ga povežem sa mrežom? Pomozite!!!!!

Aktivan član Corey (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Moras da nadjes hosting :?

pocetnik
    Guest

Podrazumevano isti problem ali...

To izgleda niko nece da ti kaze??! Ako hoces besplatno hostovanje poseti www.freewebs.com a ako ne otvori host nalog npr. kod verat-a. E a onda nastaju tvoji problemi....

Iskusan Zvezdica (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    244

Podrazumevano

Kakvi problemi?

Uzgread, koji je najbolji hosting koji moze da se dobije kod nas? Mislim, registracija domena (ne naseg co.yu domena, nego .com, .net i to). ja nemam karticu :x i da li znate sta se nudi i koliko kosta hvala!

Noe
    Guest

jaksa
    Guest

Podrazumevano None

Zao mi je sto moram ovo da kazem ljudi ovi istnco mnogo malo daju prostora a to se placa . Ima 5 puta boljih hosting servisa besplatno . Tako da razmislite da li vam se isplati da otvarate sajt kod ovih sto naplacuju hosting ( od ovih sto hosting naplacuju verat je najbolji kod nas kolko ja znam , bar mi se najvise svidja ono sto nude ) . Posetite ovaj sajt za vise besplatnih hosting servisa(oko 900 i nesto ) . P.S. Free webs ne valja jer ako zelite FTP morate da doplatite .

jaksa
    Guest

Podrazumevano od prethodne poruke sajt

Učlanjen
    21.07.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    244

Podrazumevano

Ali meni je potrebna registracija domena (ne co.yu domena) a nemam karticu. O tome sam pitala. Jos nesto: da li je moguce za vec registovani domen kupiti hosting kod Verata (ako nije domen registrovan kod njih?)

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Zvezdica
    Ali meni je potrebna registracija domena (ne co.yu domena) a nemam karticu. O tome sam pitala. Jos nesto: da li je moguce za vec registovani domen kupiti hosting kod Verata (ako nije domen registrovan kod njih?)
    Pa onda verovatno nisi dobro pogledala na sajtu lepo pise registracija .com .net .org domena + hosting sve ukupno 1200 din (sa porezom) za godinu dana

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano hm

Hm da da , ali ti besplatni servisi te toliko opterecuju reklamama da je prosto ne moguce...
    Nije to nista bas besplatno

jaksa
    Guest

Podrazumevano Re: hm

Citat Original postavio DEVIL
    Hm da da , ali ti besplatni servisi te toliko opterecuju reklamama da je prosto ne moguce...
    Nije to nista bas besplatno
    Zavisi koji servis .

Neproveren član
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

.co.yu je besplatan i nema nikakve veze sa tim gde si hostovala (ili ces).

Detaljnija uputstva ces naci na www.nic.co.yu gde mozes i proveriti da li je zeljeni domen slobodan

Hosting je najjeftiniji kod Verata, na god. nivou (takodje ti ne bih preporucio besplatni, jer meni je dzaba.com okacio ogroman frame iznad mog sitea, prebukiran je pa je radilo kao na parni pogon, a rekame posvuda (sto posetioci ne podnose, pogotovo pop-up)

Verat daje 100 Mb ali mi nisu mnogo pouzdani ni azurni (imao sam 2-3 sajta kod njih). Pre svega, kad imaju tehn. problema retko na vreme obaveste i otklone.

www.aslcom.net daje hosting za istu cenu, ali dosta manje prostora (10 Mb). Tamo imam 4-5 siteva, i ako nemas bas 50 wallpaper slika ili sat mp3 muzike za download sa tovg site-a, verujem da ce ti biiti vise nego OK. U proseku je mnogo brzi nego Veratovi serveri, pogotovu ako se tvoj site gleda iz inostranstva (jer je fizicki nege u USA, znaci ne ide preklo nasih BRZIIIIH tel veza). + razne usluge za admin sitea, odlicne baze i t.d. i t.d.

leZ

Neproveren član
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano domain.co.yu

pardon - bese to www.nic.yu

Učlanjen
    21.07.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    244

Podrazumevano

Verat je ok. Mislim, ni ljudi iz inostranstva nemaju nikakav problem sa njim. Znam devojku na Veratu koja hostuje strance, i ima 3 domena kod Verata. Mene je sa vertom jedino nerviralo sto ima samo 1 FTP nalog, i nisam znala da li su najjeftiniji za registraciju .net, .com .org domena, ali od nasih, jesu. I ja cu kupiti domen i hosting kod njih. Da se ne lazemo, nisu najbolji, ali su sasvim solidni i najpovoljini za nase uslove.

Kao sto sam rekal, znam devojku koja ima 3 domena na Veratu i stranci nemaju nikakvih problema sa njenim sajtovima.

Početnik
    Učlanjen
    19.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

www.co.yu da bi imala treba ti firma i imas je za free .... ako si kod provajdera svaki ti daje web space pa procitaj uputstvo ... i nabavi cuteftp

Učlanjen
    21.07.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    244

Podrazumevano

Hm.. Da li je to pitanje za mene? Ovako.. ja nemam provajdera, tj- nemam kuci internet, tako da od toga nema nista, barem za sad. I necu co.yu domen, mora da se ceka 1000 godina, a i nisam firma.

Uzecu to preko Verata. Deluje ok, stvarno. Jedino sto onaj najjeftiniji paket nema subdomene, a ni jedan nema vise FTP naloga, ali sta da se radi.

dejand
    Guest

Podrazumevano ....

vidim da je pomenut ovde vec, samo da dam svoj glas evo vec 8 meseci hostujem kod istanco.com i vise sam nego zadovoljan kako cenom tako i kvalitetom - ima to sto ti treba i poddomeni i vise ftp naloga a rgistracija je ako hostujes samo oko 600 din

Učlanjen
    21.07.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    244

Podrazumevano

U redu je. Ne treba. Prijateljica iz Amerike ce mi registrovati domen. Hvala u svakom slucaju.

Početnik
    Učlanjen
    24.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Stvarno neznam zasto toliko hvalite taj freewebs kada ima toliko ogranicenja kada je u free opciji kao sto su ogaranicenje velicine fajla , FTP koji neradi bez doplate , mali prostor ... ...

Početnik
    Učlanjen
    08.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kako da nakačim svoj sajt na mrežu?

kako kad istanco.com daje i besplatan hosting poseti www.milicevici.com

Slične teme

1. Kako da BESPLATNO reklamiram svoj sajt?
    Autor gremlini89 u forumu Web dizajn
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.04.2005., 10:30
  2. KAKO DA NAPRAVIM SVOJ SAJT?
    Autor BADBOY u forumu Web dizajn
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 01.05.2004., 14:42
  3. Kako da napravim svoj sajt?
    Autor Jelena?KG u forumu Web dizajn
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.08.2003., 03:55
  4. kako da nakacim sajt na mrezu?