Šiptari kažu da će im Srbi morati platiti struju za poslednjih 10 godina
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 92

Tema: Šiptari kažu da će im Srbi morati platiti struju za poslednjih 10 godina

Iskusan nesko101 (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Podrazumevano Šiptari kažu da će im Srbi morati platiti struju za poslednjih 10 godina

Šiptari prete da će naći načina da naplate svim Srbima struju za poslednjih deset godina.
    I naravno ako uspeju da uvuku neverne Srbe da učestvuju i glasaju na njihovim izborima a zašto i ne bi kad Srbija ne želi da istera one Srbe iz državnih firmi koji će pristali da rade za šiptarsko jednostrano proglašenu državu.
    Srbija nema nikakvu strategiju za spas Srba na Kosovu.A oni Srbi i šiptari koji su dugo širili laži po ovom forumu kako se više naplaćuje struja u centralnoj Srbiji zato što ide besplatno za Srbe na Kosovu je totalna laž jer su šiptari javno rekli a Srbija nije demantovala a to je da Srbi duguju struju šiptarima za proteklih 10 godina ali je ta laž i propaganda koja je trajala 10 god u Srbiji uspela da se na ovaj način omrznu Srbi sa Kosova i ostave nemilosrdnio šiptarima u ruke.

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Šiptari kažu da će im Srbi morati platiti struju za poslednjih 10 godina

Citat Original postavio nesko101 Pogledaj poruku
    Šiptari prete da će naći načina da naplate svim Srbima struju za poslednjih deset godina.
    I naravno ako uspeju da uvuku neverne Srbe da učestvuju i glasaju na njihovim izborima a zašto i ne bi kad Srbija ne želi da istera one Srbe iz državnih firmi koji će pristali da rade za šiptarsko jednostrano proglašenu državu.
    Srbija nema nikakvu strategiju za spas Srba na Kosovu.A oni Srbi i šiptari koji su dugo širili laži po ovom forumu kako se više naplaćuje struja u centralnoj Srbiji zato što ide besplatno za Srbe na Kosovu je totalna laž jer su šiptari javno rekli a Srbija nije demantovala a to je da Srbi duguju struju šiptarima za proteklih 10 godina ali je ta laž i propaganda koja je trajala 10 god u Srbiji uspela da se na ovaj način omrznu Srbi sa Kosova i ostave nemilosrdnio šiptarima u ruke.
    Si ti čuo da u rečenici nekad idu i tačke, pa budu dve ili tri rečenice?

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano Re: Šiptari kažu da će im Srbi morati platiti struju za poslednjih 10 godina

Ne znam za to unazad kako bi naplatili.
    A jel placas ti struju nesko?
    danas nam je divan dan

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Ja ti odavde ne mogu pomoci.Jedino da se obratis onim Srbima sto su prodavali kuce i imanja siptarima za dobre pare.Mozda ti neki zemljak ucini.

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio DellBoy-011 Pogledaj poruku
    Ne znam za to unazad kako bi naplatili.
    A jel placas ti struju nesko?
    Pa ti si najviše kakio po ovom forumu da se tebi zbog struje odbija za Srbe na Kosovu.A sad te nije sramota da pitaš nešto u vezi struje

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

ja sam na strani srba na kosovu, i nikome odavde ne zelim da iskuse njihovu muku i situaciju

@ nesko

samo ti pisi, ne obaziri se na zlurade kometare, nisu vazni. svaki tvoj post koji napises nesto znaci, makar i da nema ni jedan post na temi, mnogo ljudi cita i mnogo ljudi razume

moji su danas isli u djakovicu, na zadusnice. treba sutra da se cujemo. inace ako ne znate i tamo je groblje takoreci sravnjeno sa zemljon, unisteni su komlplet spomenici, humke, sve. samo se stariji ljudi secaju `ovde je sahranjen taj, onamo onaj...`,
    to je siptarski nacin
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Pa ti si najviše kakio po ovom forumu da se tebi zbog struje odbija za Srbe na Kosovu.A sad te nije sramota da pitaš nešto u vezi struje
    Nisam nikad napisao da se meni odbija bilo sta.
    A jel nezgodno pitanje da li placas struju, ne kapiram?
    danas nam je divan dan

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    ja sam na strani srba na kosovu, i nikome odavde ne zelim da iskuse njihovu muku i situaciju

@ nesko

samo ti pisi, ne obaziri se na zlurade kometare, nisu vazni. svaki tvoj post koji napises nesto znaci, makar i da nema ni jedan post na temi, mnogo ljudi cita i mnogo ljudi razume

moji su danas isli u djakovicu, na zadusnice. treba sutra da se cujemo. inace ako ne znate i tamo je groblje takoreci sravnjeno sa zemljon, unisteni su kolplet spomenici, humke, sve. samo se stariji ljudi secaju `ovde je sahranjen taj, onamo onaj...`,
    to je siptarski nacin

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio taurunum444 Pogledaj poruku
    Ja ti odavde ne mogu pomoci.Jedino da se obratis onim Srbima sto su prodavali kuce i imanja siptarima za dobre pare.Mozda ti neki zemljak ucini.
    Zbog takvih što reče i takvih kao ti Srbija će propasti.

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

nesko samo pisi i ne obaziri se na komentare ovih sto mrze srbe
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio DellBoy-011 Pogledaj poruku
    Nisam nikad napisao da se meni odbija bilo sta.
    A jel nezgodno pitanje da li placas struju, ne kapiram?
    Pa kad ti dođe dispičar i uzme brojno stanje jel smem da nikad ne platim pitam tebe sad ja ?

Aktivan član
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    nesko samo pisi i ne obaziri se na komentare ovih sto mrze srbe
    .......dace ti Tihi pare da platis struju...........

kad bi se zaebavali.........

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Zbog takvih što reče i takvih kao ti Srbija će propasti.
    Ma vazi.Vidi,ako hoces iskren odgovor,ok.Ako hoces da ti trubim Kosovo je srce Srbije,glavu damo ,kosovo ne damo itd moze.Ako ce ti tako biti lakse.Po meni je to s.ranje u boji.
    Samo ti sto ti odavde to kuckaju ti bi te prvi izradili kad bi zagustilo.
    Prodaj i ti ako imas tu nesto,idi negde gde mislis da je bolje.Sta imas tu na Kosovu?Kakvu buducnost?Dok ti sacekas Tadica,Seselja,Klintona i Tacija da se dogovore prodje ti zivot.

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Pa kad ti dođe dispičar i uzme brojno stanje jel smem da nikad ne platim pitam tebe sad ja ?
    Eto ,tihi te lepo savetuje a njemu nece doci siptar da sece struju.O tome ti pricam.

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

Jel mozemo mi tim siptarima da platimo struju?Mislim na nas odavde iz centralne Srbije?
    “Ponosni smo na srpsko porijeklo i crnogorsku državnost, na slavnu istoriju srpskog naroda. Zato i vjerujemo u zajedničku budućnost i prosperitet.” - Milo Djukanović

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

nesko, `lepo` si drustvo skupio, valjda ih savest grize, ili neka muka

ali, zato moras sa njima, onako, kao da imaju ovaj novi grip, odmakni se, stavi masku, i radi sa pincetama, a posle svakog posta dezinflekuj tastaturu i ekran

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio halix Pogledaj poruku
    Jel mozemo mi tim siptarima da platimo struju?Mislim na nas odavde iz centralne Srbije?
    Ostavili su ih i samo ih potegnu kad im odgovara.I vlast i opozicija.
    Svima puna usta Kosova a zabole ih....

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

moji su danas isli u djakovicu, na zadusnice. treba sutra da se cujemo. inace ako ne znate i tamo je groblje takoreci sravnjeno sa zemljon, unisteni su komlplet spomenici, humke, sve. samo se stariji ljudi secaju `ovde je sahranjen taj, onamo onaj...`,
    to je siptarski nacin
    Moj burazer upravo učestvuje u raščišćavanju loma i uređivanju grobova širom Kosova.To upravo radi civilna zaštita osnovana u severnoj Kosovskoj Mitrovici.I mogu ti reći da sam video slike koje dokazuju da su šiptari odavno rešili da totalno obrišu postojanje Srba koji su živeli na Kosovu.

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio taurunum444 Pogledaj poruku
    Prodaj i ti ako imas tu nesto,idi negde gde mislis da je bolje.Sta imas tu na Kosovu?Kakvu buducnost?
    Jel zbog takvih misli nismo mogli biti jedinstveni i 1389god.

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

nesko, gospodin sa kojim `komuniciras` se u vise navrata predstavljao kao tvrdi srpski nacionalista i antikomunista, a ovamo je protiv srba sa kosova. znaci neki mesanac sa podeljenom licnoscu, ali svakako antisrbin

dakle rade te, mazu i ****

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Vidi,meni je iskreno zao vas tamo dole.Ali,1389 je bila pre 6 vekova.Ne mozes zeiveti u mitovima i legendama,covece.Prodala vas je maticna drzava i dan danas trguje vasom nesrecom.I Tadiceva,jos vise Kostunicina o Milosevicu da ne govorim.On vam je omcu stavio oko vrata.
    Samo ti onako prijateljski kazem,batali te nebeske akcije i brini za svoju porodicu.Samo na njih mozes da se oslonis.
    Smatraj ti mene izdajnikom kako ti volja,ja cu da ti kazem najdobronamernije sta mislim.A ovi sto te hushkaju ostani,ostani,zovi ih u goste da te brane i da ti konkrektno pomognu,pa ces da vidis koliki su Srbi.Lako je biti patriota i junak preko neta.

paja1408 nije na forumu
    ucim istoriju kako bi sagledao sadasnjost i predvideo buducnost
    Buduća legenda paja1408 (avatar)
    Učlanjen
    03.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    562

a sta cemo sa strujom od 45 pa do 99..???oce li siptari ikad platiti srbiji , a nisu placali ???? ni struju ,ni vodu,ni porez...ni...ni...???

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

nesko, gospodin sa kojim `komuniciras` se u vise navrata predstavljao kao tvrdi srpski nacionalista i antikomunista, a ovamo je protiv srba sa kosova. znaci neki mesanac sa podeljenom licnoscu, ali svakako antisrbin

dakle rade te, mazu i ****
    Ti idi prosetaj pa nas izvesti kako strani agenti vrsljaju po nasoj zemlji.Povedi i Djuru,zlu ne trebalo.

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Naravno da ne trebaju da im plate.

Iskusan
    Učlanjen
    20.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio paja1408 Pogledaj poruku
    a sta cemo sa strujom od 45 pa do 99..???oce li siptari ikad platiti srbiji , a nisu placali ???? ni struju ,ni vodu,ni porez...ni...ni...???
    A ko tvrdi da Albanci nisu placali ? Jel ti to pouzdano znas ili ono ko Maksim po diviziji...

Slične teme

1. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 02.03.2009., 21:03
  2. Promene koje su vam se desile tokom poslednjih pet godina?
    Autor MagdalenaPrincess u forumu Arhiva
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 27.07.2008., 01:24
  3. Nagli porast stanovnista u poslednjih 100 godina
    Autor vilenjakinja_m u forumu Ekologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 28.10.2006., 19:08
  4. Nagli porast stanovništva u poslednjih 100 godina
    Autor vilenjakinja_m u forumu Ekologija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.10.2006., 22:41
  5. Odgovora: 2