pH vagine

Koji ili bolje reci kolika vam je pH vagine, a za forumase jel vam bolje prija kisela ili bazna sredina?

:bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak:


Dajte bre ljudi nemoj da pravite nauku od Yyyyeeebanjaaa!!!!!!!!

Sta ima da uplicemo hemiju u to....Nabijes i ne razmisljas.....

(i onda kad ti sutra izadju male belicaste tufne na tukiju:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf:)

Muskarci da nosite sa sobom lakmus trakice za merenje ph kiselosti pre nego sto heftate

Evo linka
http://www.elitesecurity.org/t343275-pH-vrednost-merenje-kiselosti-vode-telesnih-fluida-koze

p.s. a 'el ima neka kiselost/baznost da moze da osteti kondom:eek::sad2::eek:
 
:bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak:


Dajte bre ljudi nemoj da pravite nauku od Yyyyeeebanjaaa!!!!!!!!

Sta ima da uplicemo hemiju u to....Nabijes i ne razmisljas.....

(i onda kad ti sutra izadju male belicaste tufne na tukiju:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf:)

Muskarci da nosite sa sobom lakmus trakice za merenje ph kiselosti pre nego sto heftate

Evo linka
http://www.elitesecurity.org/t343275-pH-vrednost-merenje-kiselosti-vode-telesnih-fluida-koze

p.s. a 'el ima neka kiselost/baznost da moze da osteti kondom:eek::sad2::eek:

ne brini, pa nije to kiselina iz zeludca.....:mrgreen:
 
nece moci ove noci
a030.gif
 
mada, znas kako hegel uci da mi ne mozemo spoznati ni zbilju, da je ona u stvari samo proizvod nasih 5 cula...dakle i cinjenice su nas, ljudski dozivljaj...pa u krajnjoj konsekvenci, nema mnogo razlike izmedju cinjenice i vjerovanja...mislim u nekom kosmickom poretku...a, sasvim sigurno da je soros na nivou naseg realiteta vecma u pravu
 
mada, znas kako hegel uci da mi ne mozemo spoznati ni zbilju, da je ona u stvari samo proizvod nasih 5 cula...dakle i cinjenice su nas, ljudski dozivljaj...pa u krajnjoj konsekvenci, nema mnogo razlike izmedju cinjenice i vjerovanja...mislim u nekom kosmickom poretku...a, sasvim sigurno da je soros na nivou naseg realiteta vecma u pravu

:think: sta se sa tobom zbiva???...:mrgreen:...na temi o pH vagine.....jel si naisao na neku mLogo kiselu????
 

Back
Top