Šta vaš muškarac treba da uradi da vas automatski iznervi

Odmah me iznervira kada ga nesto pitam a on cuti :twisted: Recimo, treba nesto da isplaniramo zajedno, da o necemu vaznom i neodloznom razgovaramo, a njemu se bas tad ne prica. Ili ako ja kazem ili uradim nesto pogresno a on cuti (vise bih volela i da se svadjamo nego da mi cuti!!!). Ili jos gore (sto ovaj moj vrlo cesto koristi) - ja pricam nesto a on pocne da hrce (ali ne sto je stvarno zaspao vec se samo pravi), pa najgore kad mi to uradi u drustvu :twisted: :twisted: :twisted:
Evo sad sam se iznervirala samo kad se setim :!:
 
apotekarka:
Prilažem svoje:
Da zapiša wc šolju :evil:
Da izgovori"A zašto ti nisi popravila auspuh?" :twisted:
Da kaže "Uh, šta si to uradila sa kosom?" :roll:
itd, itd....
Muskarac nije nista manje muskarac ako urinira sjedeci,a medicinski gledano i zdravije.
auspuff hahahahha
ovako pitanje moze jedan muskarac da mi postavi samo jednom a i to je previse,ja mislim da on nebi kod mene ni dosao na takvu ideju.Prepustam to kvalifikovanom osoblju.
ovo trece necu ni da komentarisem.
 
ilona:
Odmah me iznervira kada ga nesto pitam a on cuti :twisted: Recimo, treba nesto da isplaniramo zajedno, da o necemu vaznom i neodloznom razgovaramo, a njemu se bas tad ne prica. Ili ako ja kazem ili uradim nesto pogresno a on cuti (vise bih volela i da se svadjamo nego da mi cuti!!!). Ili jos gore (sto ovaj moj vrlo cesto koristi) - ja pricam nesto a on pocne da hrce (ali ne sto je stvarno zaspao vec se samo pravi), pa najgore kad mi to uradi u drustvu :twisted: :twisted: :twisted:
Evo sad sam se iznervirala samo kad se setim :!:


I ja se nerviram dok čitam.
A kad mu dajem diskretne signale da prestane da se raspravlja u nekom društvu a on me pogleda i glasno kaže "Šta me gurkaš?"
 
SimpleMe:
"ti ionako nista ne radis po celi dan"
dok sam ja kod kuce sa 9-omesecnom bebom...
e znate sta...
mislim da mi je dva puta to rekao..
malo je reci da sam htela da ga ubijem...
:evil: :evil: :evil: ne bih se ni setila ovoga: "Pa sta si ti to radila ceo dan, sedela u kuci" ili "Ne mogu, umoran sam, pa ja bar radim." i slicne fraze. Sta bi me iznerviralo jos ( ovo ne radi jer smo to u samom startu resili):
*da ostavi dlake na sapunu
*da ostavi dlake u lavabou posle brijanja
*naravno da zapisa dasku
*da ne ispere wc-solju posle v. nuzde
*da mi ostavlja carape po celoj kuci
*da mi usvinji radnu povrsinu kuhinje
*da zguzva tek ispeglane stvari ( to jos uvek radi)
Seticu se ja jos.
 
andjelcic:
kada me pita da li sam dobro oprala salatu...
mislim smesno...ali to me iritira,kao da ja volim da jedem prljavu salatu..ili bilo sta u vezi higijene,nekako neko to nepoverenje...
pa smo resili problem rekla sam mu "izvoli ti operi,posto to vidim,bolje radis od mene!" :lol:
Kao da slusam mog tatu. To stvarno iritira ili: "Molim te potopi voce ili salatu da stoji pola sata u vodi". Mislim da je stvarno veeeliko psihicko maltretiranje.
 
makimaki:
andjelcic:
kada me pita da li sam dobro oprala salatu...
mislim smesno...ali to me iritira,kao da ja volim da jedem prljavu salatu..ili bilo sta u vezi higijene,nekako neko to nepoverenje...
pa smo resili problem rekla sam mu "izvoli ti operi,posto to vidim,bolje radis od mene!" :lol:
Kao da slusam mog tatu. To stvarno iritira ili: "Molim te potopi voce ili salatu da stoji pola sata u vodi". Mislim da je stvarno veeeliko psihicko maltretiranje.
da bas tako,veliko psihicko maltretiranje ili TITRANJE ZIVACA!!!! :D
 
Eheheh...mislm da nema goreg lika od mog caleta...
Redovno ulazi u kucu sav usvinjen, svlaci se i izuva u predsoblju jer smrdi (prethodno je hranio svinje i sl.) i onda lepo prodefiluje kroz kucu do wc-a u gacama...jednom je tako uleteo svlaceci se usput dok je jedna komsinica sedela u sobi (nije znao da je tu)...zatim konstantno odlazi na kupanje a da ne ponese peskire,gace i sl., baca carape po svim coskovima, uvek se nervira kad mu majka opere pantalone (iako je na njima kilo blata...)...sve u svemu - sirovina:)
E sad da ja vas pitam:
koliko vam ide na zivce neobrijano lice i noge koje smrde?
(Cisto da bih znao za ubuduce)
 
pokusavam da napregnem mozak i setim se sta me stvarno nervira kod mog muskarca i nesto mi ne ide...

ali sam se sad setila moje keve sa fazonima "bas me nervira...sad sam spremila..."...

mislim da se treba opustiti po pitanju tih stvari...jel hoce da ide izguzvan? pa nek ide! njegov problem...da nekom disem za vrat sto nije uzeo ispeglanu majcu, ne pada mi na pamet...
sto je fiknuo carape na pod...jaka stvar...i ja ih fikcem gde mi padne na pamet (doduse, ne zapisavam WC solju ali nisam primetila da i on to radi...)...

htedoh da kazem da nece propasti svet ako se carape ne sklone odmah i ako se jedna nevina dlacica nadje na sapunu...
 
"Gde je to i to?...Pa dobro hoces mi reci gde je ...?" (naravno njegove stvari u pitanju za koje ja treba da znam gde su). Automatski poludim, a g-din se pride i nervira sto ne nalazi to sto treba :twisted:
Hocemo li vise krenuti? kad krecemo negde. JA koja se spremam citavih 6 minuta sa sve tusiranjem, a pre toga sam okupala i obukla dete, spremila joj torbu, flasice i ostale zayebancije, nasla mu stvari koje hoce da obuce i opeglala ako nisu opeglane. Tako oni siroti ne mogu da sacekaju tri minuta da stavim karmin, maskaru i parfem. Grrrr!
Kad stavlja mokre stvari u prljav ves, ja ne provalim da su mokre i posle dva dana me zapahne budjavi smrad :evil:
Ako uvece vecera sam jer je dosao kasnije, pa ne prebaci po zavrsetku tanjir i casu samo tri metra dalje do sudopere, ne ocekujem da ih pere ili stavi u masinu, samo da prebaci. Jednom sam pravila test, stajali su tako dva cela dana, on ih nije ni primecivao dok meni nije puko film.
Uf!
 
Izludjuje me sto carape izvrce na nalicje, sto se bog zna kako cudi sto mu nesto nije oprano a isto stoji u ormanu a ne u korpi za prljav ves.
I kad gundja kad pokupim po sobi sumnjivo ciste stvari i cusnem ih u masinu. :evil: :evil: grr

Eh da . Iz takta me izvede kad ja vozim on kao koci , grcevito se drzi za rukohvat i zeva u retrovizor,izbacila bih ga iz kola oma najradije ufhgrljb :evil: :twisted: :wink: :lol: :lol:
 
Poznajem zenu koju je najvise nerviralo to sto joj muz ne dozvoljava da mu opere pantalone.Znate ono:pa sta ih peres svaki drugi dan, nisu jos prljave,mogu da ih nosim jos danas,itd.A ona mucenica, se trudila oko njega i htela da joj muz uvek bude cist,mislila je da je muz ogledalo zenine cistoce.I posto su se oko toga stalno ujedali, ona resi da okrene list.Vise mu uopste nije prala pantalone, sve dok ih on sam ne stavi u prljav ves.Mogu misliti u kom stadijumu prljavstine, ih je on smatrao zaista prljavim.U medjuvremenu je on isao tako sa poluprljavim pantalonama na posao, u kupovinu, kod prijatelja.A ona je pocela da cim odu negde zajedno, krene sa pricom:vidi kako su mu prljave pant. ja htela da operem al on mi nije dao.I tako ga je ona blamirala neko vreme, dok valjda i njemu nije bilo dosta.Od tad, koliko ja znam,on vise nema primedbi kad na svoje pitanje, gde su mu omiljene farmerice, cuje umilni zenski glasic:pa mili, ja oprala.
Mene kod mog muskarca nervira puno sitnih stvari, al valjda i njega nervira nesto kod mene, tako da nemam pravo da se zalim.Sto se kaze jednaki smo
 

Back
Top