okus mente ..

E'len

Poznat
Poruka
9.248
Istraživanje provedeno na jednoj stranici pokazalo je da 72 posto žena osjeća nelagodnost i manjak samopouzdanja zbog mirisa njihove vagine..

I tu je naišo jedan proizvod Linger kojim bi se postiglo Feminine Flavoring
Kakvo Vi imate mišljenje o tome ? :)
 
ja mislim da ako postoji neprijatan miris to je neka vaginoza il nešto i leči se sasvim jednostavno
a ako je zdrava prava normalna i čista... pa ne znam što bi nekome smetao miris. nije to ružan miris
i ne mogu da verujem u to istraživanje, to je lažno istraživanje koje samo oće da nas navede da pomislima da ako tolike žene smatraju da dismr-onda i dismr
bah
 
pa potrebni su...misim...i miris ispod pazuha je proizvod bakterija koje su se tamo naselile, te ga možemo nazvati originalnim - pa retko ko šeta s tim mirisom...

Si znao da blagi miris muškog znoja žene može uzbudit:mrgreen:
Gle ja sam zgrožena ovim proizvodima koji od sexa rade bezvezarije !
Okusi svoju partnericu a ne fuking miris nekog tamo Lingera .. , naravno opca higijena normalna stvar!
 
pa ko kad brkneš prstom u teglicu s džemom i oližeš...:rumenko:

...valjda...
a055.gif
 
ja mislim da ako postoji neprijatan miris to je neka vaginoza il nešto i leči se sasvim jednostavno
a ako je zdrava prava normalna i čista... pa ne znam što bi nekome smetao miris. nije to ružan miris
i ne mogu da verujem u to istraživanje, to je lažno istraživanje koje samo oće da nas navede da pomislima da ako tolike žene smatraju da dismr-onda i dismr
bah

Naravno, vagina nije napravljena da odbija !:ok:
 

Back
Top