okus mente ..

sram vas bilo!
ja bi ovakve teme koje degradiraju nase supruge, djevojke i majke zabranio!
jel vi uoste znate sta je ljubav?
pa mora da se osjeti uostalom ebesh seks ako nisu mokra jaja!

Baš si mio viteže u magli , al ja sam ovu temu baš i otvorila da bih ismijala sam cin ljudske notorne gluposti .
Slažem se u svemu s tobom .. :)

To su sokovi i mirisa čistog sexa.. ! Ako se iz-robotiramo u buducnosti i nafilamo ovakvih proizvoda ,ode sve u q.. :confused:
 
pa čime...Meriksom...?
ovo je vec za on ph vagine
ph sapuna ne odgovara ph vagine
ima specijlnih kupki za picku sa odgovarajucim ph
Metlić ja pricam o intezivnom oralu , znaci: neki muškarci zaista ne mogu da podnesu tu vrhunsku divnu vlažnost..

To ti je npr : ja ne podnosim miris janjetine , netko se guši u njoj ..

hm, kontam, nisam se susrela s takvim problemom, tj s takvim primerkom :lol:
 
ovo je vec za on ph vagine
ph sapuna ne odgovara ph vagine
ima specijlnih kupki za picku sa odgovarajucim ph


hm, kontam, nisam se susrela s takvim problemom, tj s takvim primerkom :lol:

Ni ja : fala Bogu, zaista sam imala tu sriću da sam ih mlatila po glavi da se micu odoli . .. al sam čitala tako nešto o vrstama mirisa, okusa .. te kako koji ljudi reagiraju .. :mrgreen:
 
Istraživanje provedeno na jednoj stranici pokazalo je da 72 posto žena osjeća nelagodnost i manjak samopouzdanja zbog mirisa njihove vagine..

I tu je naišo jedan proizvod Linger kojim bi se postiglo Feminine Flavoring
Kakvo Vi imate mišljenje o tome ? :)


A zene ne trebaju to osecati, jer one se ne mogu nikad oprati kao mi muski, kitu i jaja mozes oprati da budu cisti kao prst, a zena ne moze bas tako picu oprati.

Mada ja mislim da ako se zeni oseca neugodan miris, mislim da je to zato sto menja puno partnera pa je dobila nekakvu bakteriju.

Mada ja nisam to nikad dozivio da osetim taj miris. Odmah bi mi kita pala.:hahaha:
 
A zene ne trebaju to osecati, jer one se ne mogu nikad oprati kao mi muski, kitu i jaja mozes oprati da budu cisti kao prst, a zena ne moze bas tako picu oprati.

Mada ja mislim da ako se zeni oseca neugodan miris, mislim da je to zato sto menja puno partnera pa je dobila nekakvu bakteriju.

Mada ja nisam to nikad dozivio da osetim taj miris. Odmah bi mi kita pala.:hahaha:

postje "pumpice" za dubinsko ispuiranje vagine, samo ne znam koja normalna bi to radila jer moze da se povredi, ima u apotekama al nije preporucljivo za kucnu upotrebu

da to sam i ja jednom rekla, nije fer mi nikad ne moze tako dobro da se operemo ko vi :aha:
 
postje "pumpice" za dubinsko ispuiranje vagine, samo ne znam koja normalna bi to radila jer moze da se povredi, ima u apotekama al nije preporucljivo za kucnu upotrebu

da to sam i ja jednom rekla, nije fer mi nikad ne moze tako dobro da se operemo ko vi :aha:

Pa dobro, nije to nista lose, ionako je za zenu normalno da muskom pusi, a musko se ipak malo ponizava ako zenu lize.
 

Back
Top