POMOZITE MI !!!
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: POMOZITE MI !!!

Irena22
    Guest

Podrazumevano POMOZITE MI !!!

Pokusavam da povezem nokiu 6600 sa pc-jem i ne ide nikako! Instalirala sam pc suite sa diska,aktivirala infracrveni port koji prikacen za usb port i zatim infrared na telefonu ali nista se ne desava! Da li bi neko bio ljubazan da mi opise osnovne korake i trikove za ovo povezivanje.
    I jos jedna stvar-skinula sam neke programe preko gprs u formatu .sis ali nista se ne desava.Kako se aktiviraju ovakvi programi?
    Hvala unapred.

Početnik
    Učlanjen
    03.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Kupi SonyEricsson T-630 i povezi se preko bluetooth-a (koji tvoja nokia nema)...sve funkcionise besprekorno!!!

Guest

Podrazumevano Re: POMOZITE MI !!!

Citat Original postavio Irena22
    Pokusavam da povezem nokiu 6600 sa pc-jem i ne ide nikako! Instalirala sam pc suite sa diska,aktivirala infracrveni port koji prikacen za usb port i zatim infrared na telefonu ali nista se ne desava! Da li bi neko bio ljubazan da mi opise osnovne korake i trikove za ovo povezivanje.
    I jos jedna stvar-skinula sam neke programe preko gprs u formatu .sis ali nista se ne desava.Kako se aktiviraju ovakvi programi?
    Hvala unapred.
    Imao sam slicnih problema sa povezivanjem racunara i mobilnog telefona putem IC veze,u pitanju je bio SAMSUNG E 700.Pokusaj da smanjis brzinu prenosa IC porta,jer mobilni telefona podatke prebacuje mnogo manjom brzinom.Podesi da IC port prebacuje podatke najmanjom mogucom brzinom i nadam se da ce ti uspeti,meni jeste.Srecno!

Početnik
    Učlanjen
    21.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio bane_BG
    Kupi SonyEricsson T-630 i povezi se preko bluetooth-a (koji tvoja nokia nema)...sve funkcionise besprekorno!!!
    Hajde ne lupaj vise sa tvojim T630 i BT prvo se informisi malo, obrazuj se pa deli savete. Nema BT u njenoj 6600 , izvadili su ga i stavili u tvoj telefon i samo ti imas BT :shock:

Početnik
    Učlanjen
    03.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Celavko
    Citat Original postavio bane_BG
    Hajde ne lupaj vise sa tvojim T630 i BT prvo se informisi malo, obrazuj se pa deli savete. Nema BT u njenoj 6600 , izvadili su ga i stavili u tvoj telefon i samo ti imas BT :shock:
    Tebi je sigurno od tolike pameti kosa opala?

Početnik
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/239/Nokia/6600
    KRAJ ... Ima BT.

Tebe maltretira MRouter ... programčić koji služi za komunikaciju između PC Suite-a i telefona ... čačkaj tu malo, po portovima ... ovako, napamet, ne mogu da se setim tačno rešenja ...

064
    Guest

Podrazumevano Re: POMOZITE MI !!!

Citat Original postavio Irena22
    Hvala unapred.
    :wink: :wink: svrati do korisnickog servisa 064 i potrazi inastalaciju modema uz pomoc istalacionog diska,koristeci data kabl,infrarad ili bluetooth.cao

jovica064
    Guest

Podrazumevano pomoc stize

svrati do korisnickog servisa i potrazi-- instalaciju modema uz pomoc istalacionog diska ,koristeci data kabl infrared port ili bluetooth :wink:

jovica064
    Guest

Podrazumevano pomoc stize

svrati do korisnickog servisa i potrazi-- instalaciju modema uz pomoc istalacionog diska ,koristeci data kabl infrared port ili bluetooth :wink:

Zainteresovan član AtilaHunt (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Pomoc Ireni 22

Ako dosad nisi uspela da se povezes,javi se na moj mail pa cu ti dati detalje,ja takodje koristim 6600 i uveliko surfujem po netu evo i sada!!!Komplikovano je za objasniti na brzaka,u Mobtelu ti takodje nemogu pomoci i nemoj da smanjujes protok i-reda!!!
    Protok fenomenalan,po ceo dan sam dzaba na netu...Bez problema skidas i saljes fajlove itd,Ali u svakom slucaju je bolja opcija Bluetoot koji ti takodje IMAS!!! iz prostog razloga sto ako ti zvoni tel mozes normalno da razgovaras a ne da balansiras nad njim posto nesme da se pomera kad je kraj infra...Javi se pa da pomognem.

Slične teme

1. pomozite
    Autor milanix u forumu Srbija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 18.08.2005., 08:27
  2. POMOZITE!!!!!
    Autor Limit u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.06.2004., 11:50
  3. pomozite mi
    Autor natasa1 u forumu Evropa
    Odgovora: 0