Grci ili Makedonci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li ste za Bracu Grke ili Makedonce, koji samo nesto zezaju...?
Do juce su nam se dvorili a danas otimaju srpske crkve... Dok su Grci dosledni i nisu priznali Kosovo... Cak su nam i Bugari danas blizi...

za grke naravno, njihova dobrocinstva su poznata u zadnje dve dekade.
saradnja makedonije sa okupatorima je priblizna onoj bugarskoj, tako da su stvari jasne
 
Da li ste za Bracu Grke ili Makedonce, koji samo nesto zezaju...?
Do juce su nam se dvorili a danas otimaju srpske crkve... Dok su Grci dosledni i nisu priznali Kosovo... Cak su nam i Bugari danas blizi...

secam se 97 il 98 ko klinac krenem sa mojima na more u Grcku.

Tad je bas bilo buke - Grci mrze Makedonce zaebavaju ih za ime,truc truc,Grci su nasi prijatelji vekovni,vole nas bla bla.

I stignemo mi na granicu,naravno vize smo uzeli mesec dana ranije cekajuci nekoliko dana ispred ambasade,uz gomilu papirologije,a na grani Makedonci plate ako se lepo secam oko 10 DM,i prodju bez problema u Grcku a mi cekamo i po 4-5 sati da udjemo.

E sad kad cujem kako neko ke.nja o tome kako nas Grci mnogo vole pocnem nekontrolisano da se smejem :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

To sto ne priznaju Kosovo ne rade zbog nas,zabole njih za nas ko sto i sve ostale narode zabole za neki drugi,vec ako priznaju ode njima pola severne Grcke Albancima,Bugarima i Turcima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top