Dodik i pretnje novinaru FTV-a

СУНЦЕ

Primećen član
Banovan
Poruka
555
Dodik nastavlja prostački prijetiti novinaru FTV-a:
Je... ću Bakiru majku!


miloraddodik20AFP_540px.jpg


PREMIJERU Republike Srpske Miloradu Dodiku novinar emisije "60 minuta" Federalne televizije nikako ne sjeda te se političar tijekom pregovora u Butmiru sjetio majke Bakira Hadžiomerovića.

Dodik se predstavnicima nekih stranaka iz BiH žalio kako je već tri puta nakon emisije "60 minuta" svoju majku morao voziti u bolnicu jer joj je bilo loše. "Jebat ću Bakiru majku", rekao je tijekom jednog od neformalnih razgovora Milorad Dodik, piše otvoreno.ba.

Sukob Dodika i Hadžiomerovića mogli smo pratiti i mi u Hrvatskoj tijekom emisije "Nedjeljom u 2" kada je političar novinaru kazao da će ga nokautirati kada dođe u Banja Luku. Niti dopisnik FTV-a iz Banja Luke Mišo Vidović nije prošao bolje kod premijera Republike Srpske. Njemu je, jednom prigodom, Dodik rekao kako bi volio da mu otkaže srce.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mi se sa Dodikom možemo ili ne možemo slagati oko njegovih političkih stavova, ali ovakve psovke koje su sve učestalije su običan odraz primitivnog ponašanja.

Pa koga on predstavlja i kako njegove pristalice mogu podnijeti da ih ovakav čovjek predstavlja?:roll:
 
Mi se sa Dodikom možemo ili ne možemo slagati oko njegovih političkih stavova, ali ovakve psovke koje su sve učestalije su običan odraz primitivnog ponašanja.

Pa koga on predstavlja i kako njegove pristalice mogu podnijeti da ih ovakav čovjek predstavlja?:roll:
Slažem se,ono što Dodik priča nije u redu.Trebao bi da ćuti a ono što misli da sprovode njegovi istomišljenici.
 
Mi se sa Dodikom možemo ili ne možemo slagati oko njegovih političkih stavova, ali ovakve psovke koje su sve učestalije su običan odraz primitivnog ponašanja.

Pa koga on predstavlja i kako njegove pristalice mogu podnijeti da ih ovakav čovjek predstavlja?:roll:

pa covek predstavlja svoje pristalice , na nacin koji oni vole ......kao sto je seselj svojevremeno dok ga nisu spakovali u krletku, pravio cirkus na opste odusevljenje svojih , polupismenih navijaca...........

svaki narod ima vlast kakvu zasluzuje.........tako srbi iz bosne imaju dodika, a mi ovde tunjavog manekena, sto kako sam cuo, vezba pred ogledalom face i poze ( ne zezam se ).........a pre njega, suludog , suicidnog slobodana, pa slogiranog kostunicu.......:think:

nema spasa za srbiju.......:cool:
 
Они који сањају о уништењу Срба нека не брину о "псовкама" српских лидера.
За оно што прича Милорад Додик слаже се 99% Срба. Сви Срби осим статистичке грешке.


Браво Додик: Српска се мора бранити од фашиста !!!!!!!!!!!!

Ево ја културно кажем:

ЖИВЕЛА РЕПУБЛИКА СРПСКА,
СУНЦЕ СЛОБОДЕ НА МРАЧНОМЕ НЕБУ АНТИСРПСКЕ БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ !!!
 
eee mislim da dodik gubi kompas...sve je drskiji..vec sam ranije rekao da srpski politicari imaju manu sto posle odredjenog vremena misle da su oni drzava...vidi covek da ima podrsku u RS pa i delom u srbiji,uz to ga podrzava i veliki deo srpskog rukovodstva i misli da moze sta pozeli...ova njegova osionost moze ponovo da kosta srbe...--koju on to poruku salje u svet ???
 

Back
Top