Nestale slike User Account-s u Windows XP-u

Radoje Kandic

Zainteresovan član
Poruka
218
Imam jedan iritirajuci problem...:confused:
Naime,slike User Accountsa u Windowsu su jednostavno nestale...zatim sam ustanovio da je to virus uradio i uspio sam da ga se rijesim(jedva)
Medjutim,shvatate da antivirus ne moze popraviti stetu koju je virus nanio,pa sam se ja pitao da li bi neko od vas dobrih ljudi rekao gdje mogu da downloadujem ove slike i ako ne moze download na koji nacin mogu da ih povratim?
Hvala.....
 
ja imam da ti ponudim 2 mogucnosti:
1) probaj da ubacis win xp cd i da ides na opciju repair, pa mozda ti vrati slike ili
2) te slike trebalo bi da se nalaze na sledecoj putanji: X:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft\User Account Pictures\Default Pictures, pa da, sacekas da neko ko koristi xp, pronadje te slike postavi ih negde na net da ih ti skines i prekopiras u taj folder. mada tu mozes da stavis i neku drugu sliku, neku tvoju, ali mislim da mora da bude velicine 48 x 48 i da je u .bmp formatu.
 
ja imam da ti ponudim 2 mogucnosti:
1) probaj da ubacis win xp cd i da ides na opciju repair, pa mozda ti vrati slike ili
2) te slike trebalo bi da se nalaze na sledecoj putanji: X:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft\User Account Pictures\Default Pictures, pa da, sacekas da neko ko koristi xp, pronadje te slike postavi ih negde na net da ih ti skines i prekopiras u taj folder. mada tu mozes da stavis i neku drugu sliku, neku tvoju, ali mislim da mora da bude velicine 48 x 48 i da je u .bmp formatu.

Repair sigurno vraca slike... Ali je to malo drastican korak za tako bezazlen problem...
 

Back
Top