koji je najbolji pristup tinejdzerke

daks me inspirisao, pa sam smislila jos par uleta( devojke, pali provereno ;] ) :
1. Ja sam se mnoooogooo zabezeknula kad sam te videla, i pomislila sam da bi nas dvoje mogli da budemo zajedno, ali sam onda shvatila da cu jednoga dana da se smuvam sa nekim od tvojih ortaka i da abortiram pa sam eto dosla samo da te obavestim o tome.
2.univerzum je tako mali, a ti si tako preplanulog tela sa staloneovim kvadricepsima
3.volim seks i rado ga se secam.. oces da me podsetis
4. volim te

Momci, prokomentarisite i dajte i svoj primer , ljubi vas Suzi
 
Sta mislite koji je od navedenih najbolji pristup za startovanje momaka

1) Cao , ja sam Suza i volim makarone
2) e de si
3) Pije mi se kafa slatka i jaka kao ti hehe
4) Ja svoju ljubav ne dajem svakome a ti nisi svako posto je to po konceptu i logicki neosnovano s obzirom da si jedna osoba.

Momci kazite koja bi fora kod vas najpre upalila i na koju foru padate,
ili mozda na koru banane
Naravno pozeljno je i da samo date neki primer, pa da izglasamo koja je najbolja

ajme, nijedna. :D
mozhda ova 4. da se izgovori sto na sat.. i trepnesh okicama i ispadnesh slatka...:zcepanje: i tako mu se urezhesh.

ja sam startovala.. i upali to.. al' se to ne zavrshi dobro nikad. :D
Momci su lovci, oni vole da jure.. ti ga malo gledaj, pa ga malo ne gledaj, pa tje on da se pita a shto me sad ne gleda... :mrgreen: pa ga opet gledaj. i sutra zvoni telefon... :gace:
 
sad sam se setila kada je jedna znamo-se-pitaj-boga-odakle likusa snimila jednog decka na nekoj zurci,a on je stajajo sa strane i cackao telefon,i krene ona da davi kako je sladak,i to-i mene smorila i ja joj kaze(sarkasticno)-pitaj ga na koji broj mu zvoni mobilni(trula fora iz girlova-prim.aut.:D),i ona 'ladno ode i pita ga!
i on,onako,gleda u nju,gleda u telefon,i kaze-nemam mobilni........:lol:
koja ispala.ja bih umrla na njenom mestu.a ona je komotno otsetala do sledeceg tipa i poigrala se sa njegovim krajnicima...
smilie_sh_081.gif
 
Evo da ja dam jedan primer tinejdzerkama, koji sam imao prilike da skoro osetim na svojoj kozi:
"Svi iz mog drustva su otisli kuci, i ja sam sad ovde sama, pa sam mislila da se malo druzim s tobom :rumenko: " (tim recima)
Trebalo mi je nekih pola minuta dok sam ukapirao zasto bre ona kog djavola od svih ljudi ovde hoce da se druzi bas sa mnom i sta podrazumeva pod tim "druzenjem". :think:
 
911s [SK];11784853:
Evo da ja dam jedan primer tinejdzerkama, koji sam imao prilike da skoro osetim na svojoj kozi:
"Svi iz mog drustva su otisli kuci, i ja sam sad ovde sama, pa sam mislila da se malo druzim s tobom :rumenko: " (tim recima)
Trebalo mi je nekih pola minuta dok sam ukapirao zasto bre ona kog djavola od svih ljudi ovde hoce da se druzi bas sa mnom i sta podrazumeva pod tim "druzenjem". :think:

al' si glup... :rotf:
 
Ma jok, samo nisam za takve varijante, to jest prerastao sam te fazone, to je vama klincima klincima zanimljivo.
A i nisam uvek raspolozen, generalno kad jesam - onda prc nista :lol: a kad nisam onda se gorepomenute stvari desavaju.
Inace ne padam na tipicne zenske fore, zensko za mene mora da ima nesto vise od duge kose i sisa, inace je guska. :)
 
911s [SK];11784886:
Ma jok, samo nisam za takve varijante, to jest prerastao sam te fazone, to je vama klincima klincima zanimljivo.
A i nisam uvek raspolozen, generalno kad jesam - onda prc nista :lol: a kad nisam onda se gorepomenute stvari desavaju.
Inace ne padam na tipicne zenske fore, zensko za mene mora da ima nesto vise od duge kose i sisa, inace je guska. :)

mora da ima i dobro pedu :zcepanje:
ma kad ti se neka dopadne pashtjesh i na najgoru foru...
 
To dok smo deca padamo na sve, samo je bitno da je suprotnog spola.
Sa godinama i iskustvom se menjaju ukusi i zelje.
Nazalost, mnogo mojih vrsnjaka je u fazonu "bolje ista nego nista", pa su cesto nezadovoljni (otud i nevernost), a ja sam od onih koji ne vole da trose vreme na glupiranje, vremena nit imam a nit sam neozbiljna osoba.
Ko o cemu - baba o svinjskom gripu.
 

Back
Top