Druga prilika

sunasceJeca

Poznat
Poruka
9.932
Da li vam se uvek pruzila druga prilika u zivotu,da ponovo sretnete osobe o koje ste se nekada ,da kazem ogresili,na bilo koji nacin?Da li su vam ti susreti pruzili priliku,da isprevite greske,koje ste prouzrokovali? I jos samo jedno pitanjce...Da li ste iskoristili datu Vam priliku,bez oklevanja?:)
 
Хммм....ево думам, думам о кога ли сам се огрешила....:think:...па не могу да се сетим. :confused:


Биће да сам безгрешна! :andjeo:
 
Ne mogu se setiti..s necije tacke gledista sam se mozda i ogresio ali s moje ne pa s toga i ne trazim drugu sansu..najludje sto kad trazis drugu sansu da nekome pruzis neki dobar deo sebe ne dobijes a do tad si samo pokazivao preteranu paznju..sve naopako
 
Neću reći da se nisam ama baš o nikog ogrešila u životu...verovatno jesam,
ali mogu da tvrdim....da nisam svesno i namerno....nikad.....

...ali zato bih jako volela, da sretnem neke ljude koji su se ogrešili o mene,
i da ih pogledam pravo u oči...da vidim kaju li se...grize li ih savest, spavaju
li mirno....eeee....kad bi samo po jedan takav susret imala....mislim da bi
bila zadovoljna....ovako....još ne mogu da prihvatim da su uradili to što jesu,
i da im je dobro posle toga...da su to baš tako hteli i želeli...eto ne mogu:(
 
Da li vam se uvek pruzila druga prilika u zivotu,da ponovo sretnete osobe o koje ste se nekada ,da kazem ogresili,na bilo koji nacin?Da li su vam ti susreti pruzili priliku,da isprevite greske,koje ste prouzrokovali? I jos samo jedno pitanjce...Da li ste iskoristili datu Vam priliku,bez oklevanja?:)

-jednom sam debelo zaebala
-pruzila mi se druga prilika
-ispravila gresku
-naravno, tu drugu priliku sam iskoristila odmah, bez oklevanja
-nista lepse u zivotu mi nije bilo nego ta druga prilika
 
Da li vam se uvek pruzila druga prilika u zivotu,da ponovo sretnete osobe o koje ste se nekada ,da kazem ogresili,na bilo koji nacin?Da li su vam ti susreti pruzili priliku,da isprevite greske,koje ste prouzrokovali? I jos samo jedno pitanjce...Da li ste iskoristili datu Vam priliku,bez oklevanja?:)
nije.... da je bilo prilike, ne bih je iskoristila.... za sto god (pokusava da se sjeti neceg za prekrojavanje)

da se desavalo da sam npr. ukrala nesto, razumijem da bih to vratila
ali u situaciji kada danas mozes samo da blablabla nesto, ne
"izvini" mi je ljigavo, to znaci da pokusavas da ocistis svoju savjest i nista vise... jer onom drugom koji to cuje
nista se nije promjenilo, niti se ista od proslosti izbrisalo, samo je tebi lakse
a njima je nekad i teze jer si ih podsjetio na nesto sto su ostavili iza sebe... to dodje kao podyebavanje

ako ne mozes da se nosis sa svojim potezima u zivotu, izoluj se od ostalih ljudi,
nema potrebe da ih presreces i smaras svojim.... erm, kajanjima

ps: post nije nista licno, samo mi je lakse da pisem u ovom licu
 
Bilo je i osoba o koje sam se ja ogrešio, a mnogo više je bilo onih koji su se ogrešili o mene.
Kako je ljudski grešiti, tako je ljudski i praštati i pružati druge prilike.
Pa u prihvatati kada vam se pruži druga prilika.

No, da li je pružena, pa još i iskorišćena, to već zavisi od situacije do situacije.
 
Bolje da ne razmišljam o ne iskorišćenim situacijama, koje su mi bile
kao na tacni ponuđene...ali mladost ludost...šta sad..to je bilo...više
se neće tako nešto ponoviti....zar vredi kukati zbog toga....:think:
 
Da li vam se uvek pruzila druga prilika u zivotu,da ponovo sretnete osobe o koje ste se nekada ,da kazem ogresili,na bilo koji nacin?Da li su vam ti susreti pruzili priliku,da isprevite greske,koje ste prouzrokovali? I jos samo jedno pitanjce...Da li ste iskoristili datu Vam priliku,bez oklevanja?:)

Da, imala sam priliku...a to da kažem ´´ogrešenje´´ je bilo obostrano...
Iskoristila sam tu šansu i stvar je ispravljena, na obostrano zadovoljstvo...:ok:

 
Da li vam se uvek pruzila druga prilika u zivotu,da ponovo sretnete osobe o koje ste se nekada ,da kazem ogresili,na bilo koji nacin?Da li su vam ti susreti pruzili priliku,da isprevite greske,koje ste prouzrokovali? I jos samo jedno pitanjce...Da li ste iskoristili datu Vam priliku,bez oklevanja?:)

Nikada se nisam ogresila o ljude koji to nisu zasluzili,a i ako jesam sa njima vise nisam u kontaktu.
Kada bi mi se pruzila druga prilika mislim da je ne bih iskoristila :mrgreen:
 
Da li vam se uvek pruzila druga prilika u zivotu,da ponovo sretnete osobe o koje ste se nekada ,da kazem ogresili,na bilo koji nacin?Da li su vam ti susreti pruzili priliku,da isprevite greske,koje ste prouzrokovali? I jos samo jedno pitanjce...Da li ste iskoristili datu Vam priliku,bez oklevanja?:)

Konkretno sto znam....i cega sam svjesna....ogrijesila sam se prema najmilijima....
sad nisu to neke strasne stvari, vise kao ... nedoreceno,neispunjeno,nerazumjevanje,nevjerovanje....
opet vrijeme ne mozemo vratiti, al' mozemo nadoknaditi u sadasnjosti, buducnosti...
drago mi je sto sam imala i imam priliku ispraviti ....:)
 
Da. Ogrešila sam se, ništa krupno, ali mene je grizlo godinama... Srela sam tu osobu, objasnila joj situaciju koja je dovela do toga, i - ispostavilo se da, sa njene tačke gledišta, njoj nisam ništa naškodila, i da ona i nije to doživela kao neko zlo sa moje strane!:)

Ispada da sam se badava gizla, ali nije bilo, jer sam to iskustvo stekla u ranoj mladosti, pa me je ono nadalje uvek usmeravalo da jako pazim da se ne ogrešim o nekog.
 
Da li vam se uvek pruzila druga prilika u zivotu,da ponovo sretnete osobe o koje ste se nekada ,da kazem ogresili,na bilo koji nacin?Da li su vam ti susreti pruzili priliku,da isprevite greske,koje ste prouzrokovali? I jos samo jedno pitanjce...Da li ste iskoristili datu Vam priliku,bez oklevanja?:)

Nazalost ne.......druga prilika se tesko i retko dobija a uvek je treba dobro iskoristiti.....:)
 

Back
Top