veza sa strancem

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.429
Što mislite koliko su šanse za ostvarivanje ozbiljne veze sa osobom koja je stranac, ali baš, baš stranac tipa Amer ili Kanađanin? Imala sam prilike da razgovaram sa strancima koji su, uglavnom poslom, duže boravili u našoj zemlji i svi su se listom izjasnili da im je dosta teško da stupe u vezu sa našim devojkama iako su to želeli, jer, kako kažu, naše žene se rado druže sa strancima, ali većina izbegava uspostavljanje emotivnog odnosa. Jedan od njih je, smejući se, izjavio da misli da je to zbog toga što nije dovoljno mačo men (iako čovek izgleda baš dobro možete da mi verujete na reč). Da li je to zato što našim ženama jedino pasuje balkanski mentalitet, ili ih prosto mrzi da stalno govore na stranom jeziku, ili je nešto treće u pitanju? Ili možda ti muškarci prosto nisu imali sreće?
Kolike su uopše šanse za opstanak veze između jedne tipične Srpkinje i npr. Kanađanina?
 
"Što mislite koliko su šanse za ostvarivanje ozbiljne veze sa osobom koja je stranac, ali baš, baš stranac tipa Amer ili Kanađanin?"

Ili Kinez???
Oni bas stranci :D

Izvini,ali ne mislim nista:)
 
Što mislite koliko su šanse za ostvarivanje ozbiljne veze sa osobom koja je stranac, ali baš, baš stranac tipa Amer ili Kanađanin? Imala sam prilike da razgovaram sa strancima koji su, uglavnom poslom, duže boravili u našoj zemlji i svi su se listom izjasnili da im je dosta teško da stupe u vezu sa našim devojkama iako su to želeli, jer, kako kažu, naše žene se rado druže sa strancima, ali većina izbegava uspostavljanje emotivnog odnosa. Jedan od njih je, smejući se, izjavio da misli da je to zbog toga što nije dovoljno mačo men (iako čovek izgleda baš dobro možete da mi verujete na reč). Da li je to zato što našim ženama jedino pasuje balkanski mentalitet, ili ih prosto mrzi da stalno govore na stranom jeziku, ili je nešto treće u pitanju? Ili možda ti muškarci prosto nisu imali sreće?
Kolike su uopše šanse za opstanak veze između jedne tipične Srpkinje i npr. Kanađanina?
Ne znam koliko ima veze to sa mentalitetom. Po meni, vise ima veze sa kilometrima. Ljudima pucaju veze u razlicitim gradovima u Srbiji, a ne u belom svetu. Pogotovo sto ne vidim buducnost te veze. Ako zele nesto ozbiljnije nek to odmah preduzimaju (ne bukvalno odmah, ali cim vide da im je ok) pa ili on ovde ili ona tamo. Ali koja je poenta odrzavanje takve veze na duze? Ako se ne planira zajednicka buducnost.. Niti imas sex, niti bliskost, niti podrsku.. Ja makar ne vidim poentu :confused:
 
Problem je u ogranicenosti kao i u normalnom odnosu zasnovanom na opustenoj otvorenoj komunikaciji bez tenzije i nebuloznih izmisljenih problema..nije ni veza bitna..dovoljno je samo par reci i pogleda da se skapira da ima normalnog sveta..zato sto se ne foliraju i razmecu kurchevito ''vrednostima'' po nasim standardima nisu nasli zajednicki jezik s devojkama odavde
 
Što mislite koliko su šanse za ostvarivanje ozbiljne veze sa osobom koja je stranac, ali baš, baš stranac tipa Amer ili Kanađanin? Imala sam prilike da razgovaram sa strancima koji su, uglavnom poslom, duže boravili u našoj zemlji i svi su se listom izjasnili da im je dosta teško da stupe u vezu sa našim devojkama iako su to želeli, jer, kako kažu, naše žene se rado druže sa strancima, ali većina izbegava uspostavljanje emotivnog odnosa. Jedan od njih je, smejući se, izjavio da misli da je to zbog toga što nije dovoljno mačo men (iako čovek izgleda baš dobro možete da mi verujete na reč). Da li je to zato što našim ženama jedino pasuje balkanski mentalitet, ili ih prosto mrzi da stalno govore na stranom jeziku, ili je nešto treće u pitanju? Ili možda ti muškarci prosto nisu imali sreće?
Kolike su uopše šanse za opstanak veze između jedne tipične Srpkinje i npr. Kanađanina?

Mislim da je presudno to, sto nisu naleteli na sponzoruse.
 
Što mislite koliko su šanse za ostvarivanje ozbiljne veze sa osobom koja je stranac, ali baš, baš stranac tipa Amer ili Kanađanin? Imala sam prilike da razgovaram sa strancima koji su, uglavnom poslom, duže boravili u našoj zemlji i svi su se listom izjasnili da im je dosta teško da stupe u vezu sa našim devojkama iako su to želeli, jer, kako kažu, naše žene se rado druže sa strancima, ali većina izbegava uspostavljanje emotivnog odnosa. Jedan od njih je, smejući se, izjavio da misli da je to zbog toga što nije dovoljno mačo men (iako čovek izgleda baš dobro možete da mi verujete na reč). Da li je to zato što našim ženama jedino pasuje balkanski mentalitet, ili ih prosto mrzi da stalno govore na stranom jeziku, ili je nešto treće u pitanju? Ili možda ti muškarci prosto nisu imali sreće?
Kolike su uopše šanse za opstanak veze između jedne tipične Srpkinje i npr. Kanađanina?


Moja rodjena sestra se udala za stranca stranca...bas stranca iz daleke latino zemlje i imaju sjajan brak jos uvek...ja iskreno ne znam da su se posvadjali ozbiljno a to je rezultat povecane tolerancije koju su morali da imaju tokom svih godina odvojenosti. Sto se mene tice imam blisko prijateljstvo koje je uvek na ivici da preraste u nesto vise sa jednim momkom iz Grcke i ne vidim neku posebnu razliku u komunikaciji jer nakon nekog vremena prestanes da obracas paznju da govoris, u mom slucaju, na engleskom
 
Što mislite koliko su šanse za ostvarivanje ozbiljne veze sa osobom koja je stranac, ali baš, baš stranac tipa Amer ili Kanađanin? Imala sam prilike da razgovaram sa strancima koji su, uglavnom poslom, duže boravili u našoj zemlji i svi su se listom izjasnili da im je dosta teško da stupe u vezu sa našim devojkama iako su to želeli, jer, kako kažu, naše žene se rado druže sa strancima, ali većina izbegava uspostavljanje emotivnog odnosa. Jedan od njih je, smejući se, izjavio da misli da je to zbog toga što nije dovoljno mačo men (iako čovek izgleda baš dobro možete da mi verujete na reč). Da li je to zato što našim ženama jedino pasuje balkanski mentalitet, ili ih prosto mrzi da stalno govore na stranom jeziku, ili je nešto treće u pitanju? Ili možda ti muškarci prosto nisu imali sreće?
Kolike su uopše šanse za opstanak veze između jedne tipične Srpkinje i npr. Kanađanina?

poznajem dosta ljudi koji imaju uspešne veze, dobro u braku su sa strancem...eo, dva amera..naše žene udate za amere.....od toga je jedan crnac i žive u beogradu, imaju divnu bebu. upoznali su se u americi i pošto je ovu našu drmala žešće nostalgija, a život tamo joj je bio previše robotizovan i pored toga što bi tamo dobro živeli, vratila se u bg i dovela amera ( :
e ova druga je upoznala ovde čoveka, oboje su istre struke, sve im se nekako poklopilo i otišli su u ameriku..ovaj prvi par su ljudi mlađih godina...a ovaj drugi je par koji ima iza sebe brakove ...i ništa nije prepreka..... ( :
 
Da li ti mislis da su oni dosli do podpitanja o kilometrazi i da zbog toga ne ostvaruju kontakt?nope
pa ok, ja ne bih uletela u takvu vezu (nikad ne reci nikad:mrgreen:) iz tog razloga.. meni treba neko ovde i sad , ja sam taj tip ;)
sad dal drugi dodju do toga ne znam :lol:
nezamislivo mi je da voljenu osobu vidjam tako retko.. Zato i kazem da bih izdrzala ako znam da je to privremeno , da nam sledi zajednicki zivot ili tamo ili ovde , a samo tako odrzavanje tog hm, da nazovem odnosa mi je cisto gubljenje vremena ..
 
nisam primetila izbegavanje

Nisam ni ja, oni kazu da jesu :D Provela sam 3 godine u druzenju sa Holandjaninom koji je radio u hol.ambasadi... Covek je, uz mene, imao jos gomilu prijatelja u Beogradu, nasih ljudi, pravio je jako dobre zurke gde mu dodje gomila sveta, sve puno prelepih zena, i...nista. Nije gej da neko to ne pomisli. Kad su ga prebacili u Rusiju, u roku od mesec dana imao je devojku. Kod nas 4 godine i nista. Jednostavno, to su mladi muskarci, koji lepo izgledaju, imaju super poslove, kulturiska skroz, pa opet nemaju prodju, nekako kao da nema vajba sa nasim zenama, tako oni sami tvrde.
 
poznajem dosta ljudi koji imaju uspešne veze, dobro u braku su sa strancem...eo, dva amera..naše žene udate za amere.....od toga je jedan crnac i žive u beogradu, imaju divnu bebu. upoznali su se u americi i pošto je ovu našu drmala žešće nostalgija, a život tamo joj je bio previše robotizovan i pored toga što bi tamo dobro živeli, vratila se u bg i dovela amera ( :
e ova druga je upoznala ovde čoveka, oboje su istre struke, sve im se nekako poklopilo i otišli su u ameriku..ovaj prvi par su ljudi mlađih godina...a ovaj drugi je par koji ima iza sebe brakove ...i ništa nije prepreka..... ( :
:lol: nije prepraka kad zive zajedno
 
ма каки бре
која ће жена после моћног србе доде за неког шта ти ја знам туђина?
евентуално црнца, ово што каже муња...
 
Nisam ni ja, oni kazu da jesu :D Provela sam 3 godine u druzenju sa Holandjaninom koji je radio u hol.ambasadi... Covek je, uz mene, imao jos gomilu prijatelja u Beogradu, nasih ljudi, pravio je jako dobre zurke gde mu dodje gomila sveta, sve puno prelepih zena, i...nista. Nije gej da neko to ne pomisli. Kad su ga prebacili u Rusiju, u roku od mesec dana imao je devojku. Kod nas 4 godine i nista. Jednostavno, to su mladi muskarci, koji lepo izgledaju, imaju super poslove, kulturiska skroz, pa opet nemaju prodju, nekako kao da nema vajba sa nasim zenama, tako oni sami tvrde.

to ti kazem
a kapiram da su svi drugi simpaticniji od holandjana ... (mala sala zasnovana na licnim iskustvima)

imala sam i ja jednog austrijanca koji je tvrdio da su rumunke super dobre ribe i komunikativne su za tazliku od nas
ja mu objasnila da su samo siromasnije :mrgreen:
 
to ti kazem
a kapiram da su svi drugi simpaticniji od holandjana ... (mala sala zasnovana na licnim iskustvima)

imala sam i ja jednog austrijanca koji je tvrdio da su rumunke super dobre ribe i komunikativne su za tazliku od nas
ja mu objasnila da su samo siromasnije :mrgreen:

Pa da kako da zaboravimo nasu milu nam dragu ljubomoru i busanje u male sesi:lol:
 

Back
Top