"Loki je brend Beograda" - cenzurisan tekst u Politici

Xavi

Primećen član
Poruka
680
Сви ви који волите роштиљ у касне сате,сви ви који сте одрасли уз Локија,сви ви који сте чули за њега,сви ви куцнуо је час да му се одужимо за све ове године уживања у јелу!Сви код Локија да га одбранимо од рушења!Угао Краља Петра и Господар Јованове!РУШЕЊЕ ЈЕ ЗА КОЈИ САТ!
 
e..ali kakvu tucu smo imali bas kod tog lokija 96-e (cini mi se)..naciii...do jaja :)
nas trojica..klinci bili...vracali se onako pod gasom iz one budjave "Zvezde" i sta se desava..

sedimo nas trojica,(ja sam imao 20,ortak 19 i ovaj treci 23 god.) i cekamo porudzbinu
a 2 stola pored sede neki versaci crnogorci..onako uniformisani i malo malo..ovaj jedan se prodere.."Mamu li mu ***** beogradsku" i tako 3-4 puta..eeejjjj..naci ja vec poceo da se preznojavam :lol:
missim...i sad oni ustaju i prolaze pored nas i ja onako iz sveg glasa "kako bih im ***** sad mater crnogorsku" :) i oni krenu na nas..mi ustanemo i pocne peglanje,znaci...oshurili smo ih od batina,a sva trojica su bilo 25-30 god. i sve vreme dok smo ih lupali..ovaj jedan kao.."brate.donesi pistolj...da ih bushimo" LMAO kakav bedni blef
ako ima neko ko je radio kod tog Lokija tada,a radi i sad...mora da se seca toga jer su bile razbacane sve one stolice i stolovi ispred i svi gosti su se razbezali..al' najjace sto je u svoj toj guzvi,ortak mene zabo stolicom u glavu..ozbiljno :lol: mislim..to mi je posle rekao..(a hteo je lika koji je meni bio iza ledja) ladno nisam ni osetio onako pijan,mozda malo..samo sam klecnuo na sekund,ali nisam pustao ovog morona sto sam drzao za rever i punio ga u glavu :mrgreen:

i tako..missim...bas me briga sto su crnogorci,i ovaj jedan ortak sto je bio sa nama je crnogorac,ali brate...odakle god da su...ne mogu da dodju u centar BG-a i da psuju mater beogradsku!!!
da sam ja nesto slicno uradio u centru podgorice...kapiram da bi me ispucalo njih 30 :)

a prica je bila..posle kad su se pravdali..kao neko iz BG-a mu ogrebao auto u saobracaju :neutral:

e da...nije bio los pohovani kackavalj kod tog lokija,ali opet...nije ga davao za dzabe..i sto bi bilo ko mrdnuo malim prstom zbog njega...ne buni se niko kad ljudim ruse kuce i kad sa decom moraju na ulicu,a sad je frka oko nekog rostilja :confused:
 
e..da..mladost ludost
king-041.gif
 
Сви ви који волите роштиљ у касне сате,сви ви који сте одрасли уз Локија,сви ви који сте чули за њега,сви ви куцнуо је час да му се одужимо за све ове године уживања у јелу!Сви код Локија да га одбранимо од рушења!Угао Краља Петра и Господар Јованове!РУШЕЊЕ ЈЕ ЗА КОЈИ САТ!

boli me uvo. ne volim pljeskavice i taj smrdljivi roštilj.
 

Back
Top