Недић. право решење?

Да ли би Недић данас да влада Србијом?

  • Да

  • Не

  • Можда


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Кад може да се отвори тема и то још са провокативним тепањем тиле, један од највећих антисрпских звери који је дао аутономију Војводини, Косову. Наравно то није урадио са Далмацијом, Славонијом или Крајином. Хајка на Српске националисте, на голом отоку углавном само Срби и.т.д.

Но ово је тема о Милану Недићу и да ли сматрате да би требао да влада Србијом данас такав човек?

Храбром хероју који је ратовао за Србију у првом светском рату, и имао владу са којом је гледао да затре комуњаре и антисрбе у Србији.

Вечна му слава
 
Poslednja izmena od moderatora:
Кад може да се отвори тема и то још са провокативним тепањем тиле, један од највећих антисрпских звери који је дао аутономију Војводини, Косову. Наравно то није урадио са Далмацијом, Славонијом или Крајином. Хајка на Српске националисте, на голом отоку углавном само Срби и.т.д.

Но ово је тема о Милану Недићу и да ли сматрате да би требао да влада Србијом данас такав човек?

Храбром хероју који је ратовао за Србију у првом светском рату, и имао владу са којом је гледао да затре комуњаре и антисрбе у Србији.

Вечна му слава
АМИН. Вечна му слава! :ok:
То је био прави српски херој, нови Милош Обреновић, који је имао љубави према своме роду!...:worth:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Svako ko na bilo koji način podržava čoveka koji je organizovao logore po Srbiji u kojima su ubijani Romi, Srbi i Jevreji, svako ko na bilo koji način podržava čoveka koji je bio postavljen od strane genocidne Nacističke Nemačke, svako ko podržava čoveka koji je Srbijom smatrao samo dve trećine centralne Srbije+Banat, zaslužuje da bude obešen bez suđenja.

Taj nesrećni ološ je kriv za smrt desetina hiljada Srba. On je direktno odgovoran za formiranje logora staro sajamište. Ja ne mogu da verujem da oni koji su vešali Srbe po mom Pančevu danas se smatraju srpskim patriotama od strane "srpskih patriota". Fuj.
Eto kolika je srpska neobrazovanost. I posle se pitate zašto Vojvodina želi da se otcepi. Pa ko normalan želi da gleda glorifikovanje Nacističke Nemačke i njegovih slugu?

Ova tema mora biti zaključana, jer vređa stotine hiljada srpskih žrtava u Drugom svetskom ratu. Zabranjeno je po zakonu veličati okupatorsku vladu Milana Nedića i Nacističku Nemačku!
 
Svako ko na bilo koji način podržava čoveka koji je organizovao logore po Srbiji u kojima su ubijani Romi, Srbi i Jevreji, svako ko na bilo koji način podržava čoveka koji je bio postavljen od strane genocidne Nacističke Nemačke, svako ko podržava čoveka koji je Srbijom smatrao samo dve trećine centralne Srbije+Banat, zaslužuje da bude obešen bez suđenja.
:lol:...Тако су, без суђења, убијали "црвени ослободиоци" и тако показали "правду Божију". Настављаш стопама својих идеолошких предака.:klap:
Елем, много грешиш...Није Недић довео нацисте у Србију као окупаторе већ су то урадили енглески полтрони, од 27.марта. А Недић се борио против Немаца у априлском рату, а када је земља капитулирала онда је бесмислено ризиковати пропаст целог народа ради туђих интереса. То је Недић правилно и часно схватио и није хтео да служи сатанској Интернационали и Енглеској масонској плутократији!...
Није Недић убијао Србе и Јевреје већ је то окупатор радио а Недић је спасавао колико је могао.:rtfm:
Taj nesrećni ološ je kriv za smrt desetina hiljada Srba. On je direktno odgovoran za formiranje logora staro sajamište. Ja ne mogu da verujem da oni koji su vešali Srbe po mom Pančevu danas se smatraju srpskim patriotama od strane "srpskih patriota". Fuj.
Eto kolika je srpska neobrazovanost. I posle se pitate zašto Vojvodina želi da se otcepi. Pa ko normalan želi da gleda glorifikovanje Nacističke Nemačke i njegovih slugu?
Фуј теби и твом карактеру!...Да није било Недића, не би ни ти овде баљезгао јер би усташе све поклале по Србији. Тај херој је спасао десетине хиљада Срба и осталих људи од покоља.
Опет понављам: није Недић изазвао немачку окупацију!
Ova tema mora biti zaključana, jer vređa stotine hiljada srpskih žrtava u Drugom svetskom ratu. Zabranjeno je po zakonu veličati okupatorsku vladu Milana Nedića i Nacističku Nemačku!
Недић није волео нацизам већ је, ради спаса народа, прихватио сарадњу са окупатором како би нас избавио од још горих окупатора: Енглеских империјалиста и безбожних Совјета!:D
 
U sustini Srbijom i vladaju neke moderne inkarnacije Nedica - ljudi postavljeni po zelji okupatora i neprijatelja

S tim sto je Nedic imao casnu istoriju sluzbe Srbiji do momenta namestenja za kvislinskog vodju

Daleko vise postujem Milana Nedica od Borisa Tadica.
Не може се Недић поредити са Тадићем јер је Недић био сарадник окупатора ради спаса народа а Тадић сарађује са окупатором на општу штету српског народа!..То је огромна разлика.
 
Не може се Недић поредити са Тадићем јер је Недић био сарадник окупатора ради спаса народа а Тадић сарађује са окупатором на општу штету српског народа!..То је огромна разлика.

Марионета као марионета увек служи туђим интересима.
 
Марионета као марионета увек служи туђим интересима.
Да. Али, постоји још једна битна разлика: у време Недића је Србија доведена пред сам амбис ("уза зид") и није било другог избора од бирања мањег зла, док Тадића нико не приморава да буде марионета, он то сам жели!
 
Да. Али, постоји још једна битна разлика: у време Недића је Србија доведена пред сам амбис ("уза зид") и није било другог избора од бирања мањег зла, док Тадића нико не приморава да буде марионета, он то сам жели!

У суштини нико никога не може натерати да буде марионета ако то он сам не жели.Али ако је неко из нужде одабрао да некоме служи требао би барем да покуша да та "сарадња"буде колико толико на обострану корист наравно ако је то могуће,уколико то није могуће не треба прихватити марионетску улогу.
 
У суштини нико никога не може натерати да буде марионета ако то он сам не жели.Али ако је неко из нужде одабрао да некоме служи требао би барем да покуша да та "сарадња"буде колико толико на обострану корист наравно ако је то могуће,уколико то није могуће не треба прихватити марионетску улогу.
Слажем се. Али, заиста није било другог излаза тада осим да се препусти усташама да владају Србијом а онда би настао општи покољ Србадије и тешко би то могло да се спречи!
 
Uz pokretača teme, banirati i ove koji zločinca Nedića smatraju "manjim zlom" od sadašnjeg demokratski izabranog predsjednika Srbije.
Знам, теби је криво што је Недић својом чашћу спречио покољ усташа над Србима у Србији, па се зато толико нервираш.

Иначе, кад сам написао "мање зло" нисам мислио да је сам Недић неко мање зло већ та његова сарадња са окупатором је мање зло у односу на Совјетске бољшевике и Енглеске плутократе.
 
pa verovatno nije bio po ubedjenju , al je imao rasisticke i antisemitske ispade , a njegovi govori o judeomasonskom i jevrejskom zlu, zlikovackom SSSR-u , anglo jevrejskim satanistima ,pohlepnim krvopijavama ... se ne razlikuju mnogo od Gebelsovih ili Budakovih
Па знаш шта...И ја волим пиво да пијем па то не значи да сам нациста. Немој тако параноисати.
Ако је Земља елипсасто округла, то је факат, било ко да то тврди!...

Исто важи и за јудејце и масонерију: па то није став само Недића и неких тамо нациста или фашиста већ став Православне Цркве!...Читај црквене каноне, на неколико места се строго забрањује лечење код јевреја а камоли дружење са њима! ..(ту се мисли на јудејце а не на јевреје-хришћане).:rtfm:
 
Слажем се. Али, заиста није било другог излаза тада осим да се препусти усташама да владају Србијом а онда би настао општи покољ Србадије и тешко би то могло да се спречи!

Све у свему Недић се ако ништа друго барем до постављања од стране нациста на чело владе националног спаса борио за Србију и српски народ.Док ове данашње марионете само гледају да на сваки начин докажу своје полтронство.
 
pa verovatno nije bio po ubedjenju , al je imao rasisticke i antisemitske ispade , a njegovi govori o judeomasonskom i jevrejskom zlu, zlikovackom SSSR-u , anglo jevrejskim satanistima ,pohlepnim krvopijavama ... se ne razlikuju mnogo od Gebelsovih ili Budakovih

Nebitno, jer nije bilo coveka rodjenog osamsto sedamdeset i neke koji po rezonima danasnjih smaraca nije bio najcrnji rasista, sovinista, seksista i sta sve ne. Mrzeti ili prezirati Jevreje je bio difolt sirom Evrope dvadesetih i tridesetih godina, ne ekstremizam - to je kao da prebacis Karadjordju da je bio rasista i netolerantan prema Turcima.

Nedicu moze da se prebaci sto je radio za okupatora, drugo nista.
 
Све у свему Недић се ако ништа друго барем до постављања од стране нациста на чело владе националног спаса борио за Србију и српски народ.Док ове данашње марионете само гледају да на сваки начин докажу своје полтронство.
Рекох: није било другог излаза сем да народ тотално пострада од усташа у Србији.
Борба против Немаца би само ојачала Комунизам и Енглеску плутократију а то је још веће зло.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top