Baba devojka vs. raspuštenica
Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 177

Tema: Baba devojka vs. raspuštenica

Veoma poznat Error (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    159

Podrazumevano Baba devojka vs. raspuštenica

Jednom mi je jedna baba rekla da je bolje biti i raspuštenica nego baba devojka, jer ako si baba devojka svi će misliti da imaš neku falinku pa se zato nikad nisi udavala.

Mene je to baš iznerviralo, jer u njenoj glavi nije postojala opcija da ta žena možda nije želela brak, decu ili šta već.

Šta vi mislite, da li je bolje nikad se ne udavati, ako vam nije do toga, ili se udati po svaku cenu da "selo" ne bi pričalo svašta?
    Što te ne ubije... to te rani...

Domaćin tarabica (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano Re: Baba devojka vs. raspuštenica

Nikako se ne treba udavati kad nisi sigurna da sa tom osobom želiš da provedeš svoj život, ili bar dobar deo života. Kad se svidiš nekome, i kad stvarno i iskreno želi pravu vezu, da ne kažem kad je ljubav u pitanju, svidećeš mu se i sa razvodom iza sebe, i u poznim godinama, neudata, pa čak i udata. Onaj ko otpočetka ulazi u vezu sa kalkulacijom da nađe popularnu ženu, zgodnu ženu, nevinu ženu, ženu koja može da mu rađa decu, ženu savršene prošlosti, ustvari i ne voli tu konkretnu ženu, već neki svoj ideal savršene žene.
    Ako si mislila na to da li se uopšte treba udavati, pa dođe vreme i godine da se i to proba, i kad je veza ok sa obe strane, brak ne bi trebalo da je pokvari.
    Iz straha da sutra ne ispadnem glup, odbijam mogućnost da danas ispadnem pametan.

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Citat Original postavio gagiguja Pogledaj poruku
    Jednom mi je jedna baba rekla da je bolje biti i raspuštenica nego baba devojka, jer ako si baba devojka svi će misliti da imaš neku falinku pa se zato nikad nisi udavala.

Mene je to baš iznerviralo, jer u njenoj glavi nije postojala opcija da ta žena možda nije želela brak, decu ili šta već.

Šta vi mislite, da li je bolje nikad se ne udavati, ako vam nije do toga, ili se udati po svaku cenu da "selo" ne bi pričalo svašta?
    najbolje je uraditi ono sto tebi odgovara
    ako ne zelis udaju
    a tip si osobe kojem je vazno "sto selo misli", onda se udaj
    ako nisi, slobodna si
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

Veoma poznat Error (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    159

Ne vežite temu za mene.
    Pitanje je uopšteno.
    Skoro sam se toga setila, u razgovoru s jednom devojkom, pa mi je palo na pamet da pitam i druge za mišljenje.
    Što te ne ubije... to te rani...

Domaćin Ledzer (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    145

Najbolje je biti udovica
    https://www.youtube.com/watch?v=Ti5OaadrS9I

Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

serijska udovica
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Mislim da bi trebalo da svako radi onako kako mu srce oseća a ne da se okreće na to šta će drugi da kažu.
    Ja sam uvek civilizovana ali me ljudi pogrešno tumače.

Domaćin Ledzer (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    145

Citat Original postavio unsaie ♀ Pogledaj poruku
    serijska udovica

Bas to
    https://www.youtube.com/watch?v=Ti5OaadrS9I

Iskusan malamargo (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

najbolje pustiti selo da glasa......pa kako se dogovore......

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Najbolje razvedene sa visokom alimentacijom, ali mlada da se razvedes.. Pa onda postanes baba devojka Tj nikad ne trosis svoju alimentaciju sem na sebe

@ tema: seriozno
    Mnoge zene i muskarci narucito pod pritiskom sredine i roditelja (obicno mame koja bi unucice) se vencavaju iako im bas nije do toga. Mislim da valjda nijedan roditelj ne zeli da mu dete bude nesrecno. Ne znam zasto misle da je tolika sreca da im se dete uda/ozeni.

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    647

нормално
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

u dvadesetim sam tezila da se uklopim u vaspitanje koje sam dobila ako i u neku klasicnu sliku porodice....i bila sam u braku koji je osnovan iz ljubavi 8 godina i bilo je dosta.....nisam ja taj tip ali mi je drago sto sam pokusala i dala sve od sebe....imam dete u kojem uzivam i kome sam posvecena, i sasvim pristojan ljubavni zivot.....to sto sam birala jer sam kao bila zaljubljena nista ne znaci, pa pojma nisam imala s kim imam posla, te mi ni drugi razlozi za brak i nisu losi.....treba probati i potruditi se ali ni sam svoj majstor nije lose....cak naprotiv....
    Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari...

1976! nije na forumu
    Uz pokvarenu maštu i prljave strasti, ja sam vrlo, vrlo, vrlo zadovoljan tip
    Domaćin 1976! (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    17
    Reputaciona moć
    95

Citat Original postavio neizreciva Pogledaj poruku
    u dvadesetim sam tezila da se uklopim u vaspitanje koje sam dobila ako i u neku klasicnu sliku porodice....i bila sam u braku koji je osnovan iz ljubavi 8 godina i bilo je dosta.....nisam ja taj tip ali mi je drago sto sam pokusala i dala sve od sebe....imam dete u kojem uzivam i kome sam posvecena, i sasvim pristojan ljubavni zivot.....to sto sam birala jer sam kao bila zaljubljena nista ne znaci, pa pojma nisam imala s kim imam posla, te mi ni drugi razlozi za brak i nisu losi.....treba probati i potruditi se ali ni sam svoj majstor nije lose....cak naprotiv....
    Da,samo....
    Do kada će biti tako?
    Moje ime nije važno,jer je namera-to što čini razliku od čoveka do čoveka

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5975

Ja sam uvek za kontru i samo bitno da dobro izgleda al je malo verovatno da ima takva koja ne bi iskoristila lepotu
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Elita smaki* (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    225

To je jedna od najglupljih stvari koje sam čula u životu, i to ne samo od baba, već i osoba oba pola mlađe generacije

Za mene, ulazak u brak i osnivanje porodice je jedna od najvažnijih, ako ne i najvažnija odluka u životu. Mislim da u to ne treba uletati jer taj i taj misli da nam je vreme za brak. Ako se neko ne oseća spremnim, najgore je siliti ga.

E sad, nekome je baš bitno šta čaršija priča, nekoga ne dotiče. Samo ne znam da li je bolje da te ogovaraju kao usedelicu koju niko neće ili raspuštenicu od koje je pobegao muž?
    I jare i pare.

Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

e, popuje meni baba skoro..... zasto sam upisala faks koji se dugo studira umjesto nesto od 3godine.... jer
    kad cu stic da se udam?
    ne mislim valjda kao mama da se udajem od 29?
    ko ce me uzet staru/hocu li usidjelica da ostanem/ sve mi se drugarice udale a ja nisam?

i tako svako malo.... citav zivot... za x sitnica

Poznat sunasceJeca (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2257

Smile Re: Baba devojka vs. raspuštenica

Ako ne nadjem pravu osobu,ili ako budem mislila da nisam zena za brak,da ne zelim to,necu se udati,pa sta god ko pricao.Kako god napravila,uvek ce ljudi pricati ovako ili onako.Ne pada mi napamet da se udajem,samo da ne bi neko pricao,sta to meni fali ako se ne udam..A,niko ne razmatra cinjenicu,koliko se ljudi vencavaju,neki iz "moranja",neki jer im je "vreme",itd.To je veci problem,od baba devojke...Neka svako zivi,kako misli da je ok.Svaciji zivot,njegova stvar.Zivi i pusti druge da zive.

Buduća legenda Brajan Koen (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Baba devojke su nevine i razlikuju se od raspuštenica baš po izradjenosti vagine. Raspuštenica će uvek naći muškarca, a baba devojka će umreti nedojebana i nejebana.
    Nuclear Ganja

Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

intersantno..... nisam znala da seks postoji iskljucivo u bracnoj postelji

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Citat Original postavio unsaie ♀ Pogledaj poruku
    intersantno..... nisam znala da seks postoji iskljucivo u bracnoj postelji
    95% baba devojaka je nevino i nije okusilo čari ljubavi i sexa - ako možeš da razumeš ili želiš i da ti nacrtam
    Nuclear Ganja

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Ako nije i 105%
    Nuclear Ganja

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Citat Original postavio Brajan Koen Pogledaj poruku
    Baba devojke su nevine i razlikuju se od raspuštenica baš po izradjenosti vagine. Raspuštenica će uvek naći muškarca, a baba devojka će umreti nedojebana i nejebana.
    Znači u pravu baba iz postavke teme, bolje biti raspuštenica.. doduše iz drugih razloga.
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Citat Original postavio Brajan Koen Pogledaj poruku
    95% baba devojaka je nevino i nije okusilo čari ljubavi i sexa - ako možeš da razumeš ili želiš i da ti nacrtam
    cekaj, mi ovdje pricao o usedelicama, to su zene koje se nisu udale
    i ti kazes da su takve nevine jer
    se nisu udale? stavise, da samo 5% zena ima seks prije braka?\

o.O

Iskusan
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    356

Baba je u pravu
    Nije fer, ali je istina.
    Kad zaćutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobedio. To znači da više nisi vredan mog vremena. Bukowski

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

Citat Original postavio 1976! Pogledaj poruku
    Da,samo....
    Do kada će biti tako?
    sta do kada???....pa zar covek treba da se okrene trazenju i u tom smislu da orjentise zivot ili da zivi kvalitetan zivot i na ovaj nacin pa ako se pojavi neko vredan iskoristi sansu???....

tema: divno je imati dete i zato mislim da je varijanta raspustenice bolja.....
    Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari...

Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 208
    Poslednja poruka: 19.11.2005., 13:32
  2. Raspuštenica
    Autor Dlakava_Strvina u forumu Muškarci
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 17.10.2005., 11:24
  3. a zasto raspustenica?
    Autor hazard u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 29