Koju autobusku liniju pitanje je sad

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.749
Pozdrav Beogradjani! :D
Treba mi mala pomoc,neko meni blizak sutra treba da ide za Beograd,i poslom mora da dodje do Uzicke ulice,koji je najlaksi nacin doci tamo od autobuske stanice?Koju autobusku liniju treba uzeti i gde bi se taj bus trebao cekati?I da li su soferi buseva raspolozeni da pomognu ako je osoba koju sam pomenuo u nedoumici na kojoj stanici treba da izadje?
Hvala u napred ;)
 
Ako je u pitanju Uzicka na Dedinju:
prvo uci u bus 83 na stanici koja je kod Starog savskog mosta (tvamvajskog) i nek ide 2 stanice, ka Slaviji. Kad izadje, neka se vrati pola coska nizbrdo, videce preko puta (dijagonala) desno stanicu - gde se hvata drugi prevoz (ka Mostarskoj petlji). Tu uci u trolejbuse 40 ili 41. Moze da sidje na petoj stanici, pa nek pita dalje. Ta stanica je blizu jednog kraja Uzicke (sa vecim brojevima).

A ako je Uzicka u Zemunu...
Neka ide peske i nek prvo pita kako da dodje na Zeleni venac. Tamo nek pita za autobuse ka Zemunu.
Moze da ide sa 84, 704E ili 706. Sa 84 ima nekih 11 stanica, sa 704E ima 5, sa 706 ima samo 4. Ta zemunska Uzicka se nalazi izmedju Gardosha i Gornjeg grada... Neka pita vozaca za detalje :) Ta Uzicka je dosta kratka ulica.
 
Ako je u pitanju Uzicka na Dedinju:
prvo uci u bus 83 na stanici koja je kod Starog savskog mosta (tvamvajskog) i nek ide 2 stanice, ka Slaviji. Kad izadje, neka se vrati pola coska nizbrdo, videce preko puta (dijagonala) desno stanicu - gde se hvata drugi prevoz (ka Mostarskoj petlji). Tu uci u trolejbuse 40 ili 41. Moze da sidje na petoj stanici, pa nek pita dalje. Ta stanica je blizu jednog kraja Uzicke (sa vecim brojevima).

A ako je Uzicka u Zemunu...
Neka ide peske i nek prvo pita kako da dodje na Zeleni venac. Tamo nek pita za autobuse ka Zemunu.
Moze da ide sa 84, 704E ili 706. Sa 84 ima nekih 11 stanica, sa 704E ima 5, sa 706 ima samo 4. Ta zemunska Uzicka se nalazi izmedju Gardosha i Gornjeg grada... Neka pita vozaca za detalje :) Ta Uzicka je dosta kratka ulica.

Ti si bre genije.
Da se ja pitam umro bih a ne bi znao kojim prevozom da se vozim.
 
Ako je u pitanju Uzicka na Dedinju:
prvo uci u bus 83 na stanici koja je kod Starog savskog mosta (tvamvajskog) i nek ide 2 stanice, ka Slaviji. Kad izadje, neka se vrati pola coska nizbrdo, videce preko puta (dijagonala) desno stanicu - gde se hvata drugi prevoz (ka Mostarskoj petlji). Tu uci u trolejbuse 40 ili 41. Moze da sidje na petoj stanici, pa nek pita dalje. Ta stanica je blizu jednog kraja Uzicke (sa vecim brojevima).

A ako je Uzicka u Zemunu...
Neka ide peske i nek prvo pita kako da dodje na Zeleni venac. Tamo nek pita za autobuse ka Zemunu.
Moze da ide sa 84, 704E ili 706. Sa 84 ima nekih 11 stanica, sa 704E ima 5, sa 706 ima samo 4. Ta zemunska Uzicka se nalazi izmedju Gardosha i Gornjeg grada... Neka pita vozaca za detalje :) Ta Uzicka je dosta kratka ulica.
Hvala puno,u pitanju je ova na Dedinju,nisam ni znao da postoji jos jedna Uzicka.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top