Kusturica uz uvrede otjerao Stankovića i oteo snimljeni materijal

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Parra-Bellum

Buduća legenda
Poruka
40.087
Iako je uzvratio da nas neće tući, bijesno je vikao: “Stankoviću, nećeš ti postati
zvijezda na meni! Nećeš impresionirati zagrebačke pi...ce jer ćeš uništiti Kusturicu!
Tako sa mnom nije razgovarao ni Jay Leno, pa nećeš ni ti! - prepričao je Stanković
što su sve on i kolege morali slušati.





"Kontroverzni redatelj Emir Kusturica jučer je, ljutit zbog postavljenih mu pitanja,
prekinuo intervju s Aleksandrom Stankovićem u 22. minuti, uz uvrede oduzeo
snimljeni materijal te izbacio Stankovića i ostatak HTV-ove ekipe.

Stanković je s ekipom otišao u srbijansko selo Mokra Gora, u kojem Kusturica živi,
i počeo već ranije dogovoreni intervju za svoju ovonedjeljnu emisiju.
No kada je bosanskohercegovačkom redatelju postavio pitanja o Slobodanu
Miloševiću i Radovanu Karadžiću, Kusturicu je to razbjesnilo pa se ljutito ustao,
počeo vrijeđati, naredio hateveovcima da odu iz sela, ali da mu prije toga
predaju snimljeni materijal. Vrijeđanje i zastrašivanje HTV-ove ekipe trajalo
je čak 45 minuta.

-Kada sam Kusturicu pitao zašto je sa Slobodanom Miloševićem pio viski dok
je Sarajevo bilo u okruženju, uzvratio mi je kako nije imao izbora. Tada sam ga
podsjetio kako je svojedobno izjavio da je bilo dirljivo gledati kako Milošević
u haaškoj sudnici šalje poljupce supruzi Miri, te upitao hoće li i u Izraelu, gdje
snima idući film, Izraelcima reći kako je bila dirljiva pažnja kojom je Hitler obasipao
Evu Braun u Vučjoj jami. Na to nije imao odgovora već mi je uzvratio protupitanjem:
“A zašto mi malo ne pričamo o hrvatskim legionarima koji su ubijali Srbe po
Hrvatskoj?” - prepričao nam je Stanković koji Kusturici na postavljeno protupitanje
nije ostao dužan, nego ga je upitao, ako već misli tako, zašto je onda
svojevremeno opjevao hrvatskog generala Antu Gotovinu.

Usto, HTV-ov autor je nastavio i s pitanjem zašto je opjevao i
Radovana Karadžića stihovima: “Tko ne voli Radovana, ne video Đurđevdana?”.
Mada je Kusturica kazao da Karadžić nije ratni zločinac, očito više nije mogao
podnositi ovakva i slična pitanja te je u tom trenutku naprasno, uz psovke ustao i
tada je počelo 45-minutno maltretiranje HTV-ove ekipe.

Bila je to zaista užasno neugodna situacija. Pitao sam ga čak u jednom trenutku:
“Što slijedi? Hoćete li nas sad i tući?! To se doista moglo očekivati jer je to
Kusturičino urlanje i vrijeđanje vodilo tome da se može dogoditi i nešto više od
verbalnog napada. Iako je uzvratio da nas neće tući, bijesno je vikao: 'Stankoviću,
nećeš ti postati zvijezda na meni! Nećeš impresionirati zagrebačke pi...ce jer ćeš
uništiti Kusturicu! Tako sa mnom nije razgovarao ni Jay Leno, pa nećeš ni ti! Nikada
više neću niti jednom hrvatskom novinaru dati intervju' - prepričao je Stanković što
su sve njegovi kolege i on morali slušati.

Upitan što kaže nakon svega pretrpljenog, Stanković je odgovorio:
- To što je Kusturica učinio je čisti lopovluk, dijelom čak i razbojstvo,
jer nam je oduzeo nešto što nije njegovo. Snimljeni materijal je vlasništvo
HTV-a, a snimalo se uz njegov pristanak. Ako je junak, neka tu snimku objavi.
No on ju je sigurno već uništio.

U svakom slučaju, za sljedeću nedjeljnu emisiju Stanković treba tražiti novog gosta. U ovom trenutku još ne zna tko će to biti."


http://www.vecernji.hr/vijesti/kust...nkovica-oteo-snimljeni-materijal-clanak-45491

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Emir puk'o totalno

:mrgreen:
 
Ne bi se Emir lepo proveo da je krenuo nasiljem, mada je i ovo bruka, nije uopste profesionalan, odmah pocinje sa uvredama i pretnjama umesto da diplomatski odgovara na pitanja, ako je cist i prav zasto peni i divlja?

lol da je Nemanja krenuo nasiljem ne bi se culo za Stankovica i njegovu ustasku tv ekipu. Pojela bi ih Mokra gora.
A njegova pitanja nisu bila pitanja vec sasvim sigurno proste provokacije i uvrede i Nemanja kao svetski covek, i Srbin pre svega, to nije hteo da trpi i pokazao je Stankovicu ko je gazda.
A majmun Stankovic moze sada da cmizdri do mile volje.
 
lol da je Nemanja krenuo nasiljem ne bi se culo za Stankovica i njegovu ustasku tv ekipu. Pojela bi ih Mokra gora.
A njegova pitanja nisu bila pitanja vec sasvim sigurno proste provokacije i uvrede i Nemanja kao svetski covek, i Srbin pre svega, to nije hteo da trpi i pokazao je Stankovicu ko je gazda.
A majmun Stankovic moze sada da cmizdri do mile volje.

U pravu si sad ce on na HTV da napravi emisiju samo takvu.
A ovi Srpski *****..I ima da ga gutaju samo tako,
 
lol da je Nemanja krenuo nasiljem ne bi se culo za Stankovica i njegovu ustasku tv ekipu. Pojela bi ih Mokra gora.
A njegova pitanja nisu bila pitanja vec sasvim sigurno proste provokacije i uvrede i Nemanja kao svetski covek, i Srbin pre svega, to nije hteo da trpi i pokazao je Stankovicu ko je gazda.
A majmun Stankovic moze sada da cmizdri do mile volje.

Kao i obicno ovakav cin se samo u Mokroj i Ravnoj Gori (dobro, i siroj okolini:mrgreen:) slavi, za ceo svet - sramota, mashala Emireeee

:lol:
 
Stankovic je jos jednom dokazao da je jedan od najboljih novinara na ovim prostorima. Na najbolji nacin je pokazao ono sto Kusturica stvarno jeste- Sujetni Iskompleksirani prostak.

Nit je sujetan,nit iskompleksiran,niti prostak, jer u prva dva slucaja to su ljudi koji nista nisu postigli u zivotu,a sta je i ko kusturica to zna pola planete,a ovo trece, o tome necemo,jer ispadne da je svako ko nije ***** i ne nosi roze carape, prostak.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top