Za sex ili ne?

torbati ili ne?

  • Da

    glasova: 2 25,0%
  • Ne

    glasova: 6 75,0%

  • Ukupno glasova
    8
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zene sa slike, verovatno, imaju potpuno pogresnu sliku o sebi kad su dosle do ovakvog izgleda i jos ga ovekovecile fotoaparatom + stavile na net. Ali valjda ti znas sta je lepo i zdravo i da li je na mestu da postavljas ovakve fotke i pitanja ili stvarno imas ... malo drugacije poglede na lepo, zdravo i pozeljno..
 
Ma nije tema o meni, ja pitam forumaše da li bi se sexali sa ovim lepoticama ili ne. Nekima je prosto da odgovore, a neki (kao ti) su zbunjeni, tj. bi al ih sramota da priznaju. :hahaha:

kako mislis ja bih?:dontunderstand:
ja sam zena i volim muskarce a ne zene...pa i da je sama Monika B. razmislila bih i za nju.:cool:
a ne sto je jedna bolesna, bolesna zena prvo psihicki a onda i fizicki, jer pretpostavljam da je ovo anoreksicno ljudsko bice da tako kazem mada ne lici.
znaci bolestan si jer se zajebavas sa necijom bolescu..
 
:neutral: alo, ona je bolesna a ne lepotica.....nosis li ti naocare?????

A ti si kao Dr, Prof, Prim ???

kako mislis ja bih?
ja sam zena i volim muskarce a ne zene...pa i da je sama Monika B. razmislila bih i za nju.
a ne sto je jedna bolesna, bolesna zena prvo psihicki a onda i fizicki, jer pretpostavljam da je ovo anoreksicno ljudsko bice da tako kazem mada ne lici.
znaci bolestan si jer se zajebavas sa necijom bolescu..
Ma razumem ja tu vašu LGBT populaciju. Ja sam EUropski čojek širokije shvaćanja. :hvala:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top