Svedok iz DB: Drašković hteo da se ubije u Budvi

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
vuk-v.jpg


Četvrtak - 05.11.2009
Vesna Zarić-Joksić, bivši radnik Državne bezbednosti, posvedočila je juče na suđenju bivšim čelnicima DB-a optuženim za pomaganje u pripremi atentata na Vuka Draškovića, lidera SPO, kako se on, u telefonskom razgovoru, požalio svojoj supruzi Danici da je depresivan i pretio samoubistvom.

Posao Zarićeve bio je da od tajno snimljenih telefonskih razgovora napravi pisane transkripte, a Draškovićevo ispovedanje supruzi služba je presrela neposredno pred pokušaj njegovog ubistva u Budvi, 15. juna 2000. godine.
- Drašković je bio depresivan i pretio je da će se ubiti jer ne može da podnese pritiske posle zločina na Ibarskoj magistrali. Govorio je da oseća krivicu i na neki način odgovornost i da ne može da pređe preko toga - rekla je Zarićeva i dodala da su ona i optuženi Stevan Basta, kada je u DB stigla informacija da je na Draškovića pucano u njegovoj kući, zbog pomenutog razgovora pomislili da je pokušao samoubistvo.

http://www.alo.rs/vesti/21017/Svedok_iz_DB_Draskovic_hteo_da_se_ubije_u_Budvi

Šta mislite.kakvi su problemi morili Vučinu?Da li ga je opio silan novac kad je postao vlastodržac ili je možda lepa Dana počela da ga vara?
 
Вук Драшковић вуче комплекс "Милошевић", па чак и сада када
Слоба није жив. Толико пати што је увек био "мањи" од њега да га је
та патња напросто скоро па убила.
(У налету те манијакалне патње, несрећан
што није у Србији где "објекат" његове опсесије живи и влада,
у налету растројства, поготово што и Дана тада није била поред њега,
покуша да се убије, али ни то му не пође за руком,
САМ да уради....:zper:)

.
 
vuk-v.jpg


Četvrtak - 05.11.2009
Vesna Zarić-Joksić, bivši radnik Državne bezbednosti, posvedočila je juče na suđenju bivšim čelnicima DB-a optuženim za pomaganje u pripremi atentata na Vuka Draškovića, lidera SPO, kako se on, u telefonskom razgovoru, požalio svojoj supruzi Danici da je depresivan i pretio samoubistvom.

Posao Zarićeve bio je da od tajno snimljenih telefonskih razgovora napravi pisane transkripte, a Draškovićevo ispovedanje supruzi služba je presrela neposredno pred pokušaj njegovog ubistva u Budvi, 15. juna 2000. godine.
- Drašković je bio depresivan i pretio je da će se ubiti jer ne može da podnese pritiske posle zločina na Ibarskoj magistrali. Govorio je da oseća krivicu i na neki način odgovornost i da ne može da pređe preko toga - rekla je Zarićeva i dodala da su ona i optuženi Stevan Basta, kada je u DB stigla informacija da je na Draškovića pucano u njegovoj kući, zbog pomenutog razgovora pomislili da je pokušao samoubistvo.

http://www.alo.rs/vesti/21017/Svedok_iz_DB_Draskovic_hteo_da_se_ubije_u_Budvi

Šta mislite.kakvi su problemi morili Vučinu?Da li ga je opio silan novac kad je postao vlastodržac ili je možda lepa Dana počela da ga vara?


Samo mi reci da ti zaista verujes u ove budalastine koje su napisane....
 
Kakve su to manipulacije drzavnih ubica iz BIA-DB bracnog para Milosevic,Markovic..prosto neverovatno...:eek::eek:

Jeste i ja sam cuo,najpre se pokusao umlatiti kamioncinom punom peska,a posle toga je pokusao da se samoubije iz zasede i to sa razdaljine od 5 metara,ali budala promasi i to 8 puta...:bljak::bljak:

DRAŠKOVIĆ: Zahtevam da mi se sudi jer sam preživeoAutor: D. D.

Beograd - Suđenje Milanu Radonjiću, Ratku Romiću i Stevanu Basti, zbog učestvovanja u pripremi atentata na mene, 15. juna 2000. u Budvi, pretvoreno je u ruganje pravdi i zataškavanje zločina - rekao je za Danas Vuk Drašković, predsednik Srpskog pokreta obnove.


- Optuženi funkcioneri Miloševićeve Državne bezbednosti i njihovi svedoci iz iste te službe, uz veliku medijsku podršku, tvrde da nisu tajno slikali prilaze mom stanu u Budvi, kako bi te fotografije dobili atentatori, nego da bi u stan ugradili prislušne uređaje - ističe Drašković. On naglašava da su činjenice ipak neumoljive, ali da ima utisak da nikoga to u sudnici ne zanima, imajući u vidu da „stan nije ozvučen, a atentat se desio“.

- Stevan Basta je, uoči atentata, došao u Budvu sa fotografijama, predao ih atentatorima i lično im dao i usmene instrukcije. Sud raspolaže i sudski validnim priznanjem jednog od atentatora - napominje naš sagovornik. On naglašava da sudije, mediji i javnost znaju i dodatne činjenice.

- Po nalogu Milana Radonjića, tadašnjeg šefa beogradskog centra DB, praćen je Slavko Ćuruvija. Ishod je bio Slavkovo ubistvo. Po nalogu Milana Radonjića, praćen sam ja. Ishod je pokušaj mog ubistva i četvorostruko ubistvo na Ibarskoj magistrali. Po nalogu Milana Radonjića, praćen je Ivan Stambolić. I to se završilo ubistvom praćenog. Isto se dogodilo i u Budvi. Radonjić, tobože, je samo hteo da ozvuči žrtvu, a na nju je izvršen atentat - ukazuje Drašković.


On dodaje da kad se Radonjićevi svedoci u sudnici „rugaju činjenicama i pravdi, onda se srpski mediji, a naročito RTS, pridruže tom ruganju, pa citiraju, bez komentara i udvorički, svedoke DB“, odnosno citiraju ih kao apostole.

- Da bi ta svest Srbije, koja obožava zločine i zločince, bila zadovoljna i srećna, zahtevam da se sudi meni, zbog toga što sam preživeo i atentat na Ibarskoj magistrali i atentat u Budvi - zaključuje Drašković.

http://www.danas.rs/vesti/drustvo/d..._sudi_jer_sam_preziveo.55.html?news_id=175926

evo i ja to isto zahtevam,da mu se sudi sto je ostao ziv i sto se zamlacuje ova zemlja sa tim tricama i kucinama,kao sto su pokusaji ubistva Draskovica,ubistvo Curuvije,ubistvo Djindjica itd...i jos zahtevam da se dobri deckici iz DB kao sto su Legija,Zveki i ostatak ekipe odmah puste sa robije,koji ce ku.ac tamo,uostalom siguran sam da bi pola ovog foruma otislo sa cvecem na docek tih predivnih mladica...:mrgreen::mrgreen:
 
Poslednja izmena:
kakav god da je Vuk ,ipak nema poremecene suicidne gene ko rahmetli Sloba koji se samootrovao o Hagu , gluposti ...

Pa jest i to..posle silnog guzenja od Tute i ostatka ekipe,dosadilo coveku, imam razumevanja za njega...:lol:

Trebalo bi se proveriti malo porodicno stablo i da se vidi koliko se desilo samoubistava u porodici rahmetli Cobija i njegove "crvene vestice sa Dedinja"...i sve je jasno...:rtfm:
 
Pa jest i to..posle silnog guzenja od Tute i ostatka ekipe,dosadilo coveku, imam razumevanja za njega...:lol:

Trebalo bi se proveriti malo porodicno stablo i da se vidi koliko se desilo samoubistava u porodici rahmetli Cobija i njegove "crvene vestice sa Dedinja"...i sve je jasno...:rtfm:
ma nema to veze sa guzenjem pod tusevima, objasnio je njemu stari lisac Vojvoda kako da to pregura , nego covek stvarno dolazi iz poremecene familije i otac i majka su mu izvrsili samoubistvo u razmaku od 10 godina , bez nekih ozbiljnih razloga
mislim nije ni Vuk cvecka ni najnormalniji , al ipak ne znam da je imao tako devijantnu genetiku:think:
 
Ћуран је нечија туђа жртва мада се може рећи да је Ћуран био двадесет година Мирин интимус па промено плочу ,
Кундак се много раскундачио па се може сматрати да му је крив кундак
А Идадагадавида је жив био бар до пре неки дан?
 
Sto rece "Миле саКлисе" malopre :
Da su hteli da ga ubiju do sada bi vec odavno mirisao cvece odozdo.....

Mislim da je i previse price o jednom metiljavom crnogorcu koji je ceo zivot proveo stvarajuci romane o Srbima a na kraju zavrsio kao njihov najveci ubica. Ne direktan ali posredan sto je na ovom postu potpuno objasnjeno :

ima taj na dusi dosta zivota, samo nece o tome javno...

poraz srbije i nizak moral srba u ratovima su njegovo delo, parcijalno.


Znaci o njemu sve sto jos moze da se napise je :

Daleko mu lepa kuca i sve sto je ucinio za Srbiju NE PONOVILO SE VISE NIKADA .

ps. sva desavasnja oko njega su stvar samoreklame.
 
Poslednja izmena:
Sto rece "Миле саКлисе" malopre :
Da su hteli da ga ubiju do sada bi vec odavno mirisao cvece odozdo.....

Mislim da je i previse price o jednom metiljavom crnogorcu koji je ceo zivot proveo stvarajuci romane o Srbima a na kraju zavrsio kao njihov najveci ubica. Ne direktan ali posredan sto je na ovom postu potpuno objasnjeno :




Znaci o njemu sve sto jos moze da se napise je :

Daleko mu lepa kuca i sve sto je ucinio za Srbiju NE PONOVILO SE VISE NIKADA .

ps. sva desavasnja oko njega su stvar samoreklame.

Vuk uopšte nije Crnogorac... Ajde malo da ubacimo i malo istine u ovu temu....
 

Back
Top