auto??
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: auto??

Aktivan član KNIGHT (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano auto??

Nedavno sam procitao da je prosecna starost automobila u Srbiji 16,7 godina(?!),kao i to da vise od 60%(ili tako nesto) ljudi u BGu ni nema auto.....pa se pitam da li je na ovom forumu moguce potvrditi da li je taj statisticki podatak tacan ili ne.........dakle,pozivam sve ljude koji ovo vide da napisu da li UOPSTE imaju automobil,koji model,i koja mu je godina proizvodnje.....

Aktivan član KNIGHT (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

zaboravih da ja dam prvi primer......ja sam(srecni)vlasnik Calibre iz 94-te god

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: auto??

Citat Original postavio KNIGHT
    Nedavno sam procitao da je prosecna starost automobila u Srbiji 16,7 godina(?!),kao i to da vise od 60%(ili tako nesto) ljudi u BGu ni nema auto.....pa se pitam da li je na ovom forumu moguce potvrditi da li je taj statisticki podatak tacan ili ne.........dakle,pozivam sve ljude koji ovo vide da napisu da li UOPSTE imaju automobil,koji model,i koja mu je godina proizvodnje.....
    Evo dobre vesti! Poslednji statistički podaci govore da smo uvozom razne furde (otpada) iz Evrope, prosečnu starost vozila uspeli da smanjimo na SAMO 13, 6 godina. Nema zezanja, hrlimo k EU!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •