Horarna astrologija

Neptunijanka

Aktivan član
Poruka
1.731
@ Tuzna beba

On se moze vratiti samo onda kada ne zna sta ce od svije muke! Rekla sam ti da mi deluje kao veliki planer i sa dosta planeta u devici mal je proracinat. tako da je svaka njegova odluka naka vrsta njegove racunice. Sta ce ti to!
 
Neptunijanka:
@ Ja licno

Kada sam rekla odluka , mislila sam na polozaj Saturna na tvom mesecu i na MC_u, sto nas pronalaci krok izuzetno teske trenutke gde sabiramo utiske i donosimo odluke. U smislu do sada je bilo tako i tako a on danas zavrsavam sa nekim delovima svog zivota i planiram to i to za narednih nekoliko godina. To je neka vresta sazrevanja i prekretnice u te odluke spadaju razni aspekti naseg zivota. Ali ti tokom ove godine SAZREVAS!

Puno ti hvala! Da, istina je da je nasa veza ceszo okrenuta ka mucenju, a to da se nije lako odvojiti od njega sam vec uvidela... pitam se kako li je sve to njemu.....
Pa, vreme je da se sazri :)
hvala ti!
 
ja_licno:
Ne odrzavam je... i ne ocekujem da ce jednog dana biti sjajno
ja se pitam da li ce jednog dana biti normalno :? Valjda ce astrolozi reci :|

nece nikad biti normalno, tako je kako je
ta nenormalnost veze traje vec duze, to znaci da je to direktan produkt vasih karaktera,
ne slazete se jednostavno, i to je normalno...
da bi jednog dana postalo normalno, necija licnost tu mora drasticno da se promeni da bi se 2 licnosti slozile kao sto se sad ne slazu......a necija licnost i karakter ne mogu drasticno a i nikako da e promene, on je takav kakav je, ti takva kakva si....i sve to ne znaci da je bilo ko u vezi los ili nenormalan, jednostavno neslaganje karaktera i takvu vezu po mom misljenju ne treba odrzavati i cekati taj "normalni" trenutak koji se nece nikad desiti
poz
 
Vidim da nigde nema ove teme pa resih da je pokrenem:).
Ovde necu pisati o osnovama vec cemo se bazirati na vezbanju pronalazenja izgubljenih stvari.
Dakle,ako ste izgubili neku stvar,ne mozete je naci,ovde cete postaviti jasno definisano pitanje,npr:gde se nalazi moja narukvica,ili gde su kljucevi moga brata,itd.
Potrebno je da napravite i postavite kartu za onaj trenutak kada ste postavili pitanje.
 
Evo i karte...
Dakle,gde se nalazi moja turpija za nokte?? :)
f_kcoswym_c51f686.gif
[/URL][/IMG]
 
Evo i karte...
Dakle,gde se nalazi moja turpija za nokte?? :)

Vladar 2.kuce je Sunce i nalazi se na samom vrhu 5.kuce,u skorpiji.

Mesta na kojima bi tvoja turpija mogla da se nalazi:
Prvo,kako je u sledujucoj kuci,to znaci da nije na mestu gde obicno stoji.Na desnoj je strani.
Mogla bi biti u decijoj sobi(ukoliko imas dete),dete zna gde je ili ju je ono uzelo,u sobi za zabavu ili bilo koje mesto gde se zabavljas i uzivas,ako si je nosila sa sobom mozda si je zaboravila i van kuce u nekom kaficu,ili moze biti negde u centru kuce.

Kako je u vodenom znaku,skorpiji,moze biti na nekom necistom mestu,u blizini nekih vodovodnih cevi,kuhinja,kupatilo,u blizini neke posude za vodu,kanti za djubre,jarak,blato.
Strana sveta-severoistok.
Boje koje mogu biti od pomoci su braon,crna,bordo,u blizini predmeta ovih boja.

Vreme trazenja od 5 dana do 5 nedelja.

Ako se setis gde bi mogla biti ili ako je nadjes javi gde je bila.
 
Vladar 2.kuce je Sunce i nalazi se na samom vrhu 5.kuce,u skorpiji.

Mesta na kojima bi tvoja turpija mogla da se nalazi:
Prvo,kako je u sledujucoj kuci,to znaci da nije na mestu gde obicno stoji.Na desnoj je strani.
Mogla bi biti u decijoj sobi(ukoliko imas dete),dete zna gde je ili ju je ono uzelo,u sobi za zabavu ili bilo koje mesto gde se zabavljas i uzivas,ako si je nosila sa sobom mozda si je zaboravila i van kuce u nekom kaficu,ili moze biti negde u centru kuce.

Kako je u vodenom znaku,skorpiji,moze biti na nekom necistom mestu,u blizini nekih vodovodnih cevi,kuhinja,kupatilo,u blizini neke posude za vodu,kanti za djubre,jarak,blato.
Strana sveta-severoistok.
Boje koje mogu biti od pomoci su braon,crna,bordo,u blizini predmeta ovih boja.

Vreme trazenja od 5 dana do 5 nedelja.

Ako se setis gde bi mogla biti ili ako je nadjes javi gde je bila.


Zanimljivo!! Da,dete je zaturilo negde,to vec znamo..samo jos da otkrijemo gde je!!! Pokusacu ovih dana da je trazim ponovo,pa cu ti javiti!! :)
 


Gde su nestale moje pantalone ... nema ih 4-5 dana.?
:)

p.s.
mogla bih ovde da postavim najvise pitanja posto stalno nesto gubim

Samo ti postavljaj pitanja slobodno..:)
Kako se vladar 2.polja nalazi na samom vrhu 9.polja,seti se da li si ih nosila sa sobom na fakultet,neku vrstu skole,ili sta vec,ako si svracala do crkve ili tako negde,da li si mozda putovala negde,mozda avionom,ili uopste neko posebno putovanje(ne mora avionom)..?Jer ova stvar se nalazi daleko i tesko se pronalazi.

Kako se nalazi u vazdusnom znaku vagi,moze biti negde u vazduhu(avionu npr,napolju na vazduhu,drvetu i sl:)).
 
uplasi me skroz, nosila sam ih u skolu plesa one su u stvari nesto kao kostim... mozda ostale u svlacionici - u tom slucaju drpio ih neko!

Pa vrlo je moguce da su prenete na drugu lokaciju i da je neko drugi umesan u njihovo pronalatenje jer je planeta tek promenila znak a i nalazi se u padajucoj kuci.
U svakom slucaju,ti proveri kad odes tamo da li su okacene negde,mozda na civiluku ili na nekom nazidanom delu,negde su gore,trazi prema zidu koji pripada zapadnoj strani,i sa leve strane tog zida.
 
Ја сам читала да се прави натал за моменат кад се астролог заинтересује за питање, тачније кад реши да проанализира карту, а не у моменту кад се постави питање.
 
Ја сам читала да се прави натал за моменат кад се астролог заинтересује за питање, тачније кад реши да проанализира карту, а не у моменту кад се постави питање.

Jeste,to je tacno,ali to je u slucaju kada klijent nazove astrologa ili dodje kod njega,nigde ne pise sta je pravilno u ovakvom slucaju,putem interneta,bitno je da daje rezultate..;)
 
Draga emilly,ja sam izgubila novcanik :sad2:danas i evo karte.....Jel ima sanse da ga nadjem...:mrgreen:
:sad2:

Slusaj me,novcanik se nalazi tamo gde si ga sama ostavila,ili je kod tebe,ili u tvojoj kuci,tamo gde provodis najvise vremena,tamo gde obicno stoji,blizu je..
Odlicno je sakriven i tesko se pronalazi-ali ces ga naci.

Pogledaj u jakni,kaputu koji visi okacen,pogledaj da se postava nije mozda iscepala pa da je zapao,zatim u torbi-isto proveri postavu,pogledaj da ti nije mozda pao negde,u suprotnom kraju od vrata ili prozora,tamo gde se ljudi puno krecu-dnevna soba,hol..
 
Emilly ako bi mogla i meni da pomognes...Izgubila sam srebrnu ogrlicu od velike emotivne vrednosti, i volela bih da saznam njenu sudbinu. Jedino je problem sto sam je izgubila u februaru/martu 2005. god.... Evo moje karte, pa ako nadjes vremena....poz

 
Petra_9 verovatno si je izgubila na nekom mestu zabave,zavrsila je negde na zemlji odlicno sakrivena,sa velikom verovatnocom u blizini neke vode,jarka,bare..
Eventualno,ako imas dete onda se dete igralo sa ogrlicom i ono je zaturilo negde.
 

Back
Top