kako volite da vam se natakne na tuki

Ma kako ne, pa to je totalna pusiona.

Nego mala se dosla napraviti ko zna kakvom fakerkom i da joj sve zene sa foruma zavide, ali nije imala srece jer je tu bio macak stari yebac pa je to sve video na vreme.

samo sam opisala sta volim, i stvarno je tako, sta je tu cudno?
ovde niko ne voli nekad usporeno, nego ga samo nabijate i praznite se za dva minuta?:dontunderstand:

ovakva reakcija za nesto sasvim normalno, pokazuje da ti bas imas jad i bedu od seksa,boli me bas uvo da se pokazujem u virtuelnom svetu fakerkom, sta imam ja od toga? :dontunderstand:
 
Ma sve pet , zaista ! Samo svaka cast i tvome momku koji voli te tvoje spoooore igrice !
Lipo je to , i lipo znas opisat !

Btw i ja volim igre , ostavila sam vec post tu pa se necu ponavljat , ali kad ista radis predugo , gubi se naboj !
Moje misljenje , i zato si mi bila interesantna sa svojim nacinom spajanja sa magicnim stapom :)
To mora da imate cijelodnevne dane posebno za fuk ;)
 
Poslednja izmena:
samo sam opisala sta volim, i stvarno je tako, sta je tu cudno?
ovde niko ne voli nekad usporeno, nego ga samo nabijate i praznite se za dva minuta?:dontunderstand:

ovakva reakcija za nesto sasvim normalno, pokazuje da ti bas imas jad i bedu od seksa,boli me bas uvo da se pokazujem u virtuelnom svetu fakerkom, sta imam ja od toga? :dontunderstand:

.sestro slatka pa pre ce se isprazniti za dva minuta ako ga pre toga palish 15 nego ako sve ide normalnim tokom ............;)
 
.sestro slatka pa pre ce se isprazniti za dva minuta ako ga pre toga palish 15 nego ako sve ide normalnim tokom ............;)

ko je rekao da je 15 minuta?:dontunderstand:
sta vam je bre ljudi, napisala sam da volim da na pocetku bude bas usporeno, sto duze, ali ne do besvesti, pa ja ne bih izdrzala toliko sama...
hvala na ovolikoj paznji koju ste mi ukazali...mada jos mi nije jasno sta sam cudno napisala?:hvala:
laku noc. :cao:
 
ko je rekao da je 15 minuta?:dontunderstand:
sta vam je bre ljudi, napisala sam da volim da na pocetku bude bas usporeno, sto duze, ali ne do besvesti, pa ja ne bih izdrzala toliko sama...
hvala na ovolikoj paznji koju ste mi ukazali...mada jos mi nije jasno sta sam cudno napisala?:hvala:
laku noc. :cao:

......lepo je to shto si napisala ali ako ga palish a on u pasivi sve mi se chini da ce brzo da prsne kad se nadje u aktivi ,..................mada prijala bi mi neka kao ti za promenu .............:per:
 
pa i ne treba, dovoljno da me strasno scepa za kosu i zavrsi a i ja . :D

nisam mogla da odolim a da ovom retko finom dachazr ne odgovorim...sad odoh, mislite o tome. :D

Hvala na komplimentu. :rumenko: :)

Što kaže E'len lepo je što znaš šta hoćeš, šta ti prija i što to valjano opisuješ, ali ako smem da primetim i dalje mislim da tipovi ne funkcionišu dovoljno dobro ako su isuviše dugo izloženi "mučenju", previše sporoj radnji. Kombinuj to, dozvoli mu povremeno brži i jači ritam, pa onda tvoj usporeni, tako će biti efikasnije i potrajaće, biće onako kako ti se dopada...
 
Nabijanje, hmmm :think:..

Jednom je navodno Cepes obedovao sa svojim glavesinama u dvorani..
Nista cudno, rekli bi..
Sem dekoracije, ona je bila.. mogli bi smo reci, odradjena sa vrlo istancanim ukusom..
To receno.. svaka stolica je iza sebe imala kolac. I jednog clana rodbine nabijenog na isti..
Mislim da se jedan od prisutnih pozalio na miris..
Posle toga se nije nikad vise zalio.. bar na ovom svetu.

Otprilike dotle idu moje misli o nabijanju..
Cisto, izraza radi :)..

P.S. sigurno je Cepes imao neko seksualno uzbudjenje pred takvim prizorima, pre nego sto neko pita kakve to ima veze sa seksom :mrgreen:..
 
Nabijanje, hmmm :think:..

Jednom je navodno Cepes obedovao sa svojim glavesinama u dvorani..
Nista cudno, rekli bi..
Sem dekoracije, ona je bila.. mogli bi smo reci, odradjena sa vrlo istancanim ukusom..
To receno.. svaka stolica je iza sebe imala kolac. I jednog clana rodbine nabijenog na isti..
Mislim da se jedan od prisutnih pozalio na miris..
Posle toga se nije nikad vise zalio.. bar na ovom svetu.

Otprilike dotle idu moje misli o nabijanju..
Cisto, izraza radi :)..

P.S. sigurno je Cepes imao neko seksualno uzbudjenje pred takvim prizorima, pre nego sto neko pita kakve to ima veze sa seksom :mrgreen:..

neveruj u svaku prichu koju chujes ili procitas. dobar je bio grof. prava dusa od choveka.;)
 
Ma sve pet , zaista ! Samo svaka cast i tvome momku koji voli te tvoje spoooore igrice !
Lipo je to , i lipo znas opisat !

Btw i ja volim igre , ostavila sam vec post tu pa se necu ponavljat , ali kad ista radis predugo , gubi se naboj !
Moje misljenje , i zato si mi bila interesantna sa svojim nacinom spajanja sa magicnim stapom :)
To mora da imate cijelodnevne dane posebno za fuk ;)

Plavo: Slažem se. Deskripcija za primer. :ok::D
Boldovano: Ne slažem se, iskustvo mi to nalaže. Možda bi moglo da se kaže "kad to radiš presporo, gubi se naboj".
Crveno: Ništa neuobičajeno. :zper::D
 
Hvala na komplimentu. :rumenko: :)

Što kaže E'len lepo je što znaš šta hoćeš, šta ti prija i što to valjano opisuješ, ali ako smem da primetim i dalje mislim da tipovi ne funkcionišu dovoljno dobro ako su isuviše dugo izloženi "mučenju", previše sporoj radnji. Kombinuj to, dozvoli mu povremeno brži i jači ritam, pa onda tvoj usporeni, tako će biti efikasnije i potrajaće, biće onako kako ti se dopada...

opisala sam samo jednu stvar koju volim izmedju mnogih, pogresno ste me shvatili,
niko nije rekao da bilo sta predugo traje,
ili ja umem da ocenim kad je pravi trenutak da mucenje prestane, ili su ti muskarci funckionisali bas tako dobro, igrom slucaja.:D
sledeci put cu da se detaljnije bacim u opis da ne bude zabune, nego nisam htela da pisem esej i uzurpiram temu. ;)
 
ko je rekao da je 15 minuta?:dontunderstand:
sta vam je bre ljudi, napisala sam da volim da na pocetku bude bas usporeno, sto duze, ali ne do besvesti, pa ja ne bih izdrzala toliko sama...
hvala na ovolikoj paznji koju ste mi ukazali...mada jos mi nije jasno sta sam cudno napisala?:hvala:
laku noc. :cao:

Samo se ti opusti i kad udje spavaj s njim ako ti prija pusti ribolovacke price drugih:ok:
 

Back
Top