stranci
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: stranci

Obećava
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano stranci

kakav je odnos Srba prema strancima????kako to vidi prosecan drzavljnin Srbije?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.04.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: stranci

Citat Original postavio Ewa
    kakav je odnos Srba prema strancima????kako to vidi prosecan drzavljnin Srbije?
    kod nas ne postoji ksenofobia.stranci su nam u principu jako zanimljivi,pogotovu ako poseduju vid licne kulture,sto se za vecinu zapadnih evropljana ne moze reci. mada mi smo spremni da im oprostimo i to i bombardovanje,jer smo ljudi koji lako prastaju. imamo najvece srce na svetu.....ili smo mozda glupi. nas moto je : prvo svi ostali, pa onda mi!!! naravno mislim na prosecno obrazovanog ok. srbina sa srednjom skolom. to sve je mozda i razlog sto sam razocaran u ljude iz zapadne evrope,koji mrze strance i ponasaju se kao da zive u plemenskoj zajednici. upoznao sam par jludi iz polske,a zena mog najboljeg prijatelja srbina je poljakinja i o njoj mogu reci samo najbolje. u principu,nama nije bitno ko si i sta si pod uslovom da si osoba na mestu i da nisi ksenofobicna. pozdrav od mene-BORICIO.

Obećava
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

))))))))meni ito nije bitno ovko nesto...sta su granice, nacijonlnost...nista, samo neka forma

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.04.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

))))))))meni ito nije bitno ovko nesto...sta su granice, nacijonlnost...nista, samo neka forma
    granice jesu forma,to je tacno,ali to treba objasniti zapadno evropskim domorocima,koji kad se presele u spaniju ili grcku da zive i sazidaju kucu,to je onda OK,a kada mi hocemo malo na zapad,e onda je to inace veliki problem.....ne volim ih zato sto su u principu zaostali, ( kulturno ) i veoma neobrazovani i ignorantni.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.04.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio boricio
    granice jesu forma,to je tacno,ali to treba objasniti zapadno evropskim domorocima,koji kad se presele u spaniju ili grcku da zive i sazidaju kucu,to je onda OK,a kada mi hocemo malo na zapad,e onda je to inace veliki problem.....ne volim ih zato sto su u principu zaostali, ( kulturno ) i veoma neobrazovani i ignorantni.
    nego,Ewa,reci mi molim te otkud ti na YU forumu i gde si naucila nas jezik? pozdrav-Boris.

Obećava
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

nego,Ewa,reci mi molim te otkud ti na YU forumu i gde si naucila nas jezik? pozdrav-Boris.
    internacionalna sam))) evo zato sam ovde

Aktivan član elendil (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Srbi ne umeju da mrze a i prastaju.Turcima,Bugarima,Hrvatima,Nemcima,Amerika ncima...samo tesko da oproste sami sebi.
    Svako posten i dobronameran je uvek dobrodosao

Slične teme

1. Stranci...
    Autor gost 52128 u forumu Žene
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 09.06.2008., 19:46
  2. Stranci
    Autor mogway u forumu Košarka
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 08.02.2007., 00:56

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu