Lutajuca tema

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.202
E vako..posto ja uvek idem ispred vremena tako sam i ovu temu smislio..ajmo ura i aplauz za mene.:klap:.:hvala:ona ce ici od jednog do drugog pdfa da bi se objektivno suocili sami sa sobom i okruzenjem u kom zivimo..dakle..da li ste od onih koji idu za drugima kao ovce i retko iskacete iz gomile jer je tu sigurica ili se po necemu izdvajate kao vodja..ili mozda ostajete po strani u svojim mudrostima..i terate svoju pricu makar bili okarakterisani kao crna ovca..sta mislite o onima koji tumaraju tamo-vamo i nemaju svoje ja..koji se plase reci nesto s cim se vecina ne slaze jer bi onda upadali u oci i bili zigosani kao partybreaker?poz svim pozitivnim ljudima:super::lol:
 
Pojma neam, ne udubljujem se previše u prolazne i meni manje drage likove i nickove :neutral:
Naravno da svako normalno biće treba da ima, a i da se drži, svoga mišljenja. Samo... nekada treba biti mudar i proceniti da li sve što se pomisli treba da ugleda svetlost dana (u ovom slučaju :arrow: foruma)
:)
 
E vako..posto ja uvek idem ispred vremena tako sam i ovu temu smislio..ajmo ura i aplauz za mene.:klap:.:hvala:ona ce ici od jednog do drugog pdfa da bi se objektivno suocili sami sa sobom i okruzenjem u kom zivimo..dakle..da li ste od onih koji idu za drugima kao ovce i retko iskacete iz gomile jer je tu sigurica ili se po necemu izdvajate kao vodja..ili mozda ostajete po strani u svojim mudrostima..i terate svoju pricu makar bili okarakterisani kao crna ovca..sta mislite o onima koji tumaraju tamo-vamo i nemaju svoje ja..koji se plase reci nesto s cim se vecina ne slaze jer bi onda upadali u oci i bili zigosani kao partybreaker?poz svim pozitivnim ljudima:super::lol:

Ja se trudim da se uklopim u misljenje vecine. Ne volim da se javno izjasnjavam o bilo cemu. Svoje misljenje... pa, ja to i nemam. Najbolje je sto kazu: "Cutanje je zlato." Nemam svoje misljenje i stav. Stidljiva sam po prirodi i obavezno se trudim da ne strcim u masi. To je uzasno.
Primetila sam da ovde na forumu ima dosta hrabrih ljudi, ali ja nisam takva.
 
E vako..posto ja uvek idem ispred vremena tako sam i ovu temu smislio..ajmo ura i aplauz za mene.:klap:.:hvala:ona ce ici od jednog do drugog pdfa da bi se objektivno suocili sami sa sobom i okruzenjem u kom zivimo..dakle..da li ste od onih koji idu za drugima kao ovce i retko iskacete iz gomile jer je tu sigurica ili se po necemu izdvajate kao vodja..ili mozda ostajete po strani u svojim mudrostima..i terate svoju pricu makar bili okarakterisani kao crna ovca..sta mislite o onima koji tumaraju tamo-vamo i nemaju svoje ja..koji se plase reci nesto s cim se vecina ne slaze jer bi onda upadali u oci i bili zigosani kao partybreaker?poz svim pozitivnim ljudima:super::lol:

Nesto gledam u ovu "crnu ovcu"... A, je l' mogu da biram boju... :lol:
 

Ja se trudim da se uklopim u misljenje vecine. Ne volim da se javno izjasnjavam o bilo cemu. Svoje misljenje... pa, ja to i nemam. Najbolje je sto kazu: "Cutanje je zlato." Nemam svoje misljenje i stav. Stidljiva sam po prirodi i obavezno se trudim da ne strcim u masi. To je uzasno.
Primetila sam da ovde na forumu ima dosta hrabrih ljudi, ali ja nisam takva.
Ae ne prdi... možeš ti i bolje od ovoga :lol:
Brajan, Sinnke, Moderna Pevačica i Superdamnglam, su definitivno likovi sa stavom na Krsti ( LjiS-u) i vredi ih čitati.

Drago mi je da si se pojavila egzotična devojčice :per:
 
...kad znam da sam u pravu i kad vim nepravdu, ne mogu da oćutim...pa makar svi oni bili bele ovce...
...a to da se ovde kod nas zabada glava u pesak i meće dupe uza zid...to znam...

:ok:znas sta je fora..sto sam s nekima ostvario ok komunikaciju..al sam se drugima zamerio..i sad se ovi prvi povlace lagano..nisu se oni zeznuli u proceni mene..nego im frka da i njih ne izbegavaju iako se slazu s mojim stavovima..kao nece me citiraju al mi kazu negde gde se ne vidi
 
:ok:znas sta je fora..sto sam s nekima ostvario ok komunikaciju..al sam se drugima zamerio..i sad se ovi prvi povlace lagano..nisu se oni zeznuli u proceni mene..nego im frka da i njih ne izbegavaju iako se slazu s mojim stavovima..kao nece me citiraju al mi kazu negde gde se ne vidi

pa to...ćute ko ****** kad bude gusto, al nasamo ti kažu da se slažu s tobom...
...a to ne volim...pa šta sad tu meni pričaš...što nisi stao uz mene kad je trebalo...:confused:
...na muci se poznaju junaci...
 
E vako..posto ja uvek idem ispred vremena tako sam i ovu temu smislio..ajmo ura i aplauz za mene.:klap:.:hvala:ona ce ici od jednog do drugog pdfa da bi se objektivno suocili sami sa sobom i okruzenjem u kom zivimo..dakle..da li ste od onih koji idu za drugima kao ovce i retko iskacete iz gomile jer je tu sigurica ili se po necemu izdvajate kao vodja..ili mozda ostajete po strani u svojim mudrostima..i terate svoju pricu makar bili okarakterisani kao crna ovca..sta mislite o onima koji tumaraju tamo-vamo i nemaju svoje ja..koji se plase reci nesto s cim se vecina ne slaze jer bi onda upadali u oci i bili zigosani kao partybreaker?poz svim pozitivnim ljudima:super::lol:

Iskočila sam iz gomile i crna sam ovca i bela vrana i tako to. :D
A o onima koji nemaju svoje ja mislim da su bzv :neutral:
 
:ok:znas sta je fora..sto sam s nekima ostvario ok komunikaciju..al sam se drugima zamerio..i sad se ovi prvi povlace lagano..nisu se oni zeznuli u proceni mene..nego im frka da i njih ne izbegavaju iako se slazu s mojim stavovima..kao nece me citiraju al mi kazu negde gde se ne vidi

Ako misliš na bonu koju sam ti dao, a ne vidi se, to je zato što mi se svideo post. Nema to veze sa mojim odnosom sa tobom, kao ni sa drugima :neutral:
Naravno, ne znam da li si na mene mislio, ali predpostavljam da jesi...
 
Ako misliš na bonu koju sam ti dao, a ne vidi se, to je zato što mi se svideo post. Nema to veze sa mojim odnosom sa tobom, kao ni sa drugima :neutral:
Naravno, ne znam da li si na mene mislio, ali predpostavljam da jesi...

:lol:pa bas i nismo ostvarili ok komunikaciju..nije nije;)nisam mislio da ova tema bude prozivanje i pljuvanje..pominjanje nikova..cak i izjave ovde ne mora da se poklope s realnim zivotom
 
E vako..posto ja uvek idem ispred vremena tako sam i ovu temu smislio..ajmo ura i aplauz za mene.:klap:.:hvala:ona ce ici od jednog do drugog pdfa da bi se objektivno suocili sami sa sobom i okruzenjem u kom zivimo..dakle..da li ste od onih koji idu za drugima kao ovce i retko iskacete iz gomile jer je tu sigurica ili se po necemu izdvajate kao vodja..ili mozda ostajete po strani u svojim mudrostima..i terate svoju pricu makar bili okarakterisani kao crna ovca..sta mislite o onima koji tumaraju tamo-vamo i nemaju svoje ja..koji se plase reci nesto s cim se vecina ne slaze jer bi onda upadali u oci i bili zigosani kao partybreaker?poz svim pozitivnim ljudima:super::lol:

Mrzim povođenje za masom, teški sam induvidualista ali nisam ni vođa, već više organizator.O onima koji nemaju svoje ja, ne mislim da su ljudi i moj pas ima više karaktera.:mazipsa:Ne plašim se da kažem nešto što se većini ne dopada... a i zašto bi?Kome se ne sviđa ne mora da sluša /čita.;):p
 

Back
Top