U Beogradu palo 2 cm snega i izazvalo kolaps saobracaja!

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.840
OPET TAJ SNEG PADA U NOVEMBRU KAD MU VREME NIJE :evil:

------------

Sneg izazvao probleme u saobraćaju
3. novembar 2009. | 22:33 | Izvor: B92, Tanjug
Beograd -- Zbog snega kolaps na putevima Srbije, najteža situacija je na putevima u Timočkoj i Negotinskoj krajni.Očišćen sneg u Beogradu.

Zbog snega koji je počeo da pada od ranih jutarnjih sati saobraćaj je na mostovima i centralnim gradskim ulicama u Beogradu celog dana bio otežan.


-----------

A evo i komentara ucesnika u saobracaju:

# Žarkovo - Lipovačke šume 3 sata
(montoya, 4. novembar 2009 00:27)

# Link komentara
Preporučujem (+1)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
# Bas me interesuje koliko je danas automobila imalo zimske gume...
(Vulkan, 4. novembar 2009 00:23)

# Link komentara
Preporučujem (+3)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
# Bulevar Mira - Olimp, 3 i po sata! Strasno!
(zavejana, 4. novembar 2009 00:16)

# Link komentara
Preporučujem (+3)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
# A bas sam se pitao koliko ce biti vickastih komentara sa vec milion puta ponovljenom frazom "opet ih iznenadio sneg u .....". Za sada tri.
Samo nastavite, nikada ne dosadi. Vi ste nase blago!
(Srdjan, 4. novembar 2009 00:00)

# Link komentara
Preporučujem (+11)
Ne preporučujem (-3)
Šta je ovo
# Присуствовао сам оном судару у Бранковој... То нешто није било у реду са аутобусом, он је ишао узбрдо и није успоравао и једноставно је подигао аутомобил) мислим да је био караван) испред себе и наставио да гура даље... Да ли је возач аутобуса крив или квар јер тешко да није могао да укочи поготово јер је имао препреке (остали аутомобили)+узбрдо, аутобус није приказивао знакове успоравања.
(Летећа нога, 3. novembar 2009 23:55)

# Link komentara
Preporučujem (+5)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
# Za put koji svakodnevno prelazim za oko 40 minuta, danas mi je trebalo 3 sata.
Ako putari nisu u kontaktu sa meteorolozima, mogu bar da ukljuce radio da cuju sta se sprema. Mogu da razumem manje i uobicajene zastoje i guzve - desava se. Ali ovo je bruka i sramota za grad...
(Putnik, 3. novembar 2009 23:48)

# Link komentara
Preporučujem (+12)
Ne preporučujem (-2)
Šta je ovo
# Jutros sam, kao svakog dana, na vašem teletext-u pročitao da će temperatura biti 11 stepeni, uz mogućnost slabe kiše tokom dana. Ni pomena snega ili temperature koja je ceo dan bila između 0 i 1 stepena. Sramota!
(markos, 3. novembar 2009 23:47)

# Link komentara
Preporučujem (+28)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
# Kao neko ko je proveo 2 sata u kolima, mogu sa 100% sigurnoscu da kazem da sneg nije izazvao nista. Sav haos su napravili VOZACI!
(blue rider, 3. novembar 2009 23:41)

# Link komentara
Preporučujem (+31)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
# ...A taj beli "djavolak" UVEK PADNE U NEVREME!!! Zamislite, "ONI"su se spremali za sneg krajem jula a sneg pade, u novembru!!! A za to treba optuziti samo ONOG ODOZGO!! Doduse, kod nas su U V E K snegovi, jake kise...dosle neocekivano!!!!
(Dragan Bosnjakovic, 3. novembar 2009 23:31)

# Link komentara
Preporučujem (+17)
Ne preporučujem (-5)
Šta je ovo
# Kumodraž - Mirijevo od 17 - 21:30...volim sneg:)...i puno pozdrava za naše, uvek spremne, putare i gradsku vladu....
(Ivan, 3. novembar 2009 23:28)

# Link komentara
Preporučujem (+19)
Ne preporučujem (-3)
Šta je ovo
# Naslov bi trebao da bude "Dva santimetra mokrog snega izazvalo kolaps saobracaja u Beogradu". Dva sata sam putovao sa Novog Beograda u Rakovicu - brze bih stigao peske.
(Pera, 3. novembar 2009 23:27)

# Link komentara
Preporučujem (+26)
Ne preporučujem (-2)
Šta je ovo
# Uzas !!!
Ja sam relaciju od televizije Pink do Crnotravske putovao 2 sata i 20 minuta (1540m).
SRAMOTA, nijedan jedini saobracajac na raskrsnicama.
Neko bi zbog ovoga trebalo debelo da odgovara.
(Djordje, 3. novembar 2009 23:23)

# Link komentara
Preporučujem (+15)
Ne preporučujem (-1)
Šta je ovo
# Saobraćaj,
Ima par mesta u gradu sa herc mašinom, recimo kod franša i veterinarskog fakulteta nizbrdo ili saobraćajni znaci sa ultra violetnim sijalicama koje iritiraju vidno polje u pokretu, sto izaziva nervozu ...
(Aleksandar, 3. novembar 2009 23:16)

# Link komentara
Preporučujem (+6)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
# Bas cudno, puteve Srbije iznenadio sneg u novembru! Nista novo!
(pnvucko, 3. novembar 2009 23:15)

# Link komentara
Preporučujem (+18)
Ne preporučujem (-5)
Šta je ovo
# SRAMOTA!!! Putovao sam od Arene do Bubanj potoka 3 sata!!!
(Ivan, 3. novembar 2009 23:06)

# Link komentara
Preporučujem (+12)
Ne preporučujem (0)
Šta je ovo
# Ponovo je sneg u novembru iznenadio nase putare? Stvarno iznenadjujuce da padne u novembru.
(DANIJELA, 3. novembar 2009 23:05)

# Link komentara
Preporučujem (+16)
Ne preporučujem (-5)
Šta je ovo
# Mislim da sam ja rekorder, ne znam kako su drugi proshli. Putovao sam sa Dushanovca preko Ustanichke do Bulevara i do Mirijeva od 17:30 do 21h!!!
(5ko, 3. novembar 2009 22:49)

# Link komentara
 
Postalo je ružno,a ne vredi više da pričam koliko je bezobrazno što direktori i šefovi javnog preduzeća za puteve uopšte postoje kao mesta u sistematizaciji jer osim krađe stvarno ne rade ništa.Onaj Đilas bi trebao da preuzme funkciju VD direktora pošto nije mrdnuo zadnjicom i dozvolio je da se ovo desi.
Jedino pozitivno što mogu da primetim je to što nisu odmah pocrkali tramvaji i to zahvaljujući onim zelenim iz 50.tih godina koje smo dobili kao donaciju iz Švajcarske.Ukratko,u Beogradu je sve postalo jadno kad padne sneg a najjadniji su neljudi koji obavljaju javne funkcije a ustvari ne rade ništa.
 
putovao sam kolima 2 sata i 20 minuta sa novog beograda (FDU) do banjice. ajde što je na mostu gužva to nekako i razumem (kad nije?), ali od Partizanovog stadiona se napravila kolona sve do VMA (4-5km). i ja odlučim da negde na pola predjenog puta skrenem u bulevar JNA kao ovde je zbog trola problem, skrenem i opet kolona 2km. snega na kolovozu nema.
da li smo mi retardirani? jel imamo mozak i umemo da spojimo dve stvari i obradimo ih kako treba? ponekad se zapitam šta je sa tom ludom masom degenerika koja napravi kolaps?

normalno : aha, sneg pada, dobro, paziću malo više.

nenormalno : aha, sneg pada, staću posred raskrsnice, ići preko trotoara i izmedju stanica gsp-a, voziću unazad dva minuta pa unapred minut, staću eto tako, stajalo mi se, jao vidi pada sneg, jao možda proklizam sa 4 na sat, daj da smanjim na 2 ...

debili... DEBILI!
 
OPET TAJ SNEG PADA U NOVEMBRU KAD MU VREME NIJE :evil:

" A bas sam se pitao koliko ce biti vickastih komentara sa vec milion puta ponovljenom frazom "opet ih iznenadio sneg u .....". Za sada tri.
Samo nastavite, nikada ne dosadi. Vi ste nase blago
! " :super:

Pa ne znam bas....ja sam prekjuce ujutru od jedne raskrnice na cukarickoj padini do druge putovao nekih 45 minuta.......znaci nekih 300-400 metara.....naravno,snega nije bilo.

I sad se ja pitam,da li je moguce da je bas tolika guzva ili se kola dokopao svaki moguci retard?

Брате мој стварно не знам на коју фору, а Бога ми не знам ни о каквом колапсу саобраћајном причате... :mrgreen: Јуче и прекључе, полазак у 8 изјутра, релација Вождовац-Земун, преко града тј. Бранковог, 35 минута оба пута... :)
 
" A bas sam se pitao koliko ce biti vickastih komentara sa vec milion puta ponovljenom frazom "opet ih iznenadio sneg u .....". Za sada tri.
Samo nastavite, nikada ne dosadi. Vi ste nase blago
! " :super:



Брате мој стварно не знам на коју фору, а Бога ми не знам ни о каквом колапсу саобраћајном причате... :mrgreen: Јуче и прекључе, полазак у 8 изјутра, релација Вождовац-Земун, преко града тј. Бранковог, 35 минута оба пута... :)

Хеликоптером или си рођен под срећном звездом?
 
" A bas sam se pitao koliko ce biti vickastih komentara sa vec milion puta ponovljenom frazom "opet ih iznenadio sneg u .....". Za sada tri.
Samo nastavite, nikada ne dosadi. Vi ste nase blago
! " :super:



Брате мој стварно не знам на коју фору, а Бога ми не знам ни о каквом колапсу саобраћајном причате... :mrgreen: Јуче и прекључе, полазак у 8 изјутра, релација Вождовац-Земун, преко града тј. Бранковог, 35 минута оба пута... :)

:klap: Честитке на објективности! Шта Вам раде да не видите својим очима већ само очима страначких интереса.
 
" A bas sam se pitao koliko ce biti vickastih komentara sa vec milion puta ponovljenom frazom "opet ih iznenadio sneg u .....". Za sada tri.
Samo nastavite, nikada ne dosadi. Vi ste nase blago
! " :super:



Брате мој стварно не знам на коју фору, а Бога ми не знам ни о каквом колапсу саобраћајном причате... :mrgreen: Јуче и прекључе, полазак у 8 изјутра, релација Вождовац-Земун, преко града тј. Бранковог, 35 минута оба пута... :)

Хехехе... значи ,зависи какав си возач :)
 
Хехехе... значи ,зависи какав си возач :)

Па да, када је све ок... :) Али ако се формира чеп, нема шансе да прођеш па да си Шумахер... :confused:

Ma jok,cini ti se :roll:

Оооооооооооооооо ко је то нама поранио. :D Деси Олиииииимпе, алеееееее алеееееееее.... :D :D :D
 
Плаћају нас, очигледно. :rumenko: :mrgreen:

Мени се за странке хебе, и нисам од оних који су причали да смо ми који смо демонстрирали против Слобе добијали лову за то, али брате још у 4 средње профанка филозофије нас је учила да је једино што је битно да научимо то да имамо критичку свест и да ствари не прихватамо априори како нам се сервирају, а о томе да нам неко други креира мишљење беспредметно је трошити речи!

Стање у Бгд је тотални хаос, за 9 година од кад нема Слобе ништа капитално није урађено, ако у то не рачунамо стално асфалтирање годину дана пре тога асфалтираних улица, и бушење исправних тротоара да би се на њима направиле бициклистиче стазе:dash:.... Знам да си заборавио (видиш има нас који нисмо) али по причама које су нам сервиране већ смо требали годину да да идемо преко моста Н.Бгд - Чукарица.....

Теби свака част, ако можеш да браниш неодбрањиво, не кажем ја да би други били бољи али критиковао бих и рођеног брата ако не ваља!!!
 
Мени се за странке хебе, и нисам од оних који су причали да смо ми који смо демонстрирали против Слобе добијали лову за то, али брате још у 4 средње профанка филозофије нас је учила да је једино што је битно да научимо то да имамо критичку свест и да ствари не прихватамо априори како нам се сервирају, а о томе да нам неко други креира мишљење беспредметно је трошити речи!

Стање у Бгд је тотални хаос, за 9 година од кад нема Слобе ништа капитално није урађено, ако у то не рачунамо стално асфалтирање годину дана пре тога асфалтираних улица, и бушење исправних тротоара да би се на њима направиле бициклистиче стазе:dash:.... Знам да си заборавио (видиш има нас који нисмо) али по причама које су нам сервиране већ смо требали годину да да идемо преко моста Н.Бгд - Чукарица.....

Теби свака част, ако можеш да браниш неодбрањиво, не кажем ја да би други били бољи али критиковао бих и рођеног брата ако не ваља!!!

Мени се такође је*е за странке. Нисам члан ни једне. Нисам рушио Слобу ( био сам мали тада, а и да сам био већи не би тео... Слоба био добар човек, није то заслужио ) ... Наравно, слажем се, ништа не треба прихватити здраво за готово... Јер је велики део овог света лаж... Нисам заборавио, и ја већ годину и јаче дана идем директно на ауто-пут обилазницом око команде које нема... :dash: Брат је брат, њега критикујем тајно, све остале јавно... :) Не мислим под тим на ДС... Него на правог брата када бих га имао. :) Никада не бих ује*ао буразера, па и да ради лоше... Брат је ипак брат.
 
Tihi opusti se, Beograd je danas prohodan ja dosla na posao nikad brze.
svaka cast gradskim vlastima i komunalnim sluzbama. :D

Чекај бре јел ти јуче на ТВ ниси чула дебила који је рекао да их је изненадио снег, а моје дете од три и по године вече пре тога чуло временску прогнозу и трчи код кеве у другу собу и виче мама: "киша, снег"
 
Чекај бре јел ти јуче на ТВ ниси чула дебила који је рекао да их је изненадио снег, а моје дете од три и по године вече пре тога чуло временску прогнозу и трчи код кеве у другу собу и виче мама: "киша, снег"

pa dobro, danas su se popravili. :D
ajde, ajde pustite sneg, kuca nam svinja na vrata. :lol:
 
pa dobro, danas su se popravili. :D
ajde, ajde pustite sneg, kuca nam svinja na vrata. :lol:

Уф, да, проклета пандемија... :roll: Must get some protection... :confused:

swine-flu-mask-wearer-001.jpg


Smart guy... :)
 
pa dobro, danas su se popravili. :D
ajde, ajde pustite sneg, kuca nam svinja na vrata. :lol:

Хебали смо јежа у леђа. Искрено жешћа ми је фрка, највише због клинца. Знајући колико је наша држава способна нахебали смо га на квадрат! Свакодневно пиздим због тога што смо неопевана стока - стојиш на станици нико не кашље, не кија.... како ућу у бус то је прави хор кашљача и кијача! Требало би на сваких 15 мин на ТВ на најсељачкији могући начин објаснити стоци како треба да се понаша у овој кртајње захебаној ситуацији, са посебним освртом у емисијама "Радашин и Жикина шареница" типа, то ем гутају ем им једино кроз то нешто уђе у главу!:sad2:
 
Хебали смо јежа у леђа. Искрено жешћа ми је фрка, највише због клинца. Знајући колико је наша држава способна нахебали смо га на квадрат! Свакодневно пиздим због тога што смо неопевана стока - стојиш на станици нико не кашље, не кија.... како ућу у бус то је прави хор кашљача и кијача! Требало би на сваких 15 мин на ТВ на најсељачкији могући начин објаснити стоци како треба да се понаша у овој кртајње захебаној ситуацији, са посебним освртом у емисијама "Радашин и Жикина шареница" типа, то ем гутају ем им једино кроз то нешто уђе у главу!:sad2:

pa sad ce poceti paranoja, to po busevima kad pocne kasalj bice izbacivanja kao od sale...
kad ljudi pomahnitaju...:sad2:
ja cu nekih 10 km pesaka do posla, i jos 10 nazad i milina...necu dobiti svinjski a bicu u formi...
kad sam mogla 90- ih tako hiljadu puta, i sad cu. :D
 

Back
Top