kako je teško naći pravog muškarca...

Хм, када кажеш наћи... делује ми као да је та жена/мушкарац негде изгубљен.

Иначе, мислим да није тешко наћи, али време и свет око нас се сувише убрзао, па сви "хитамо" и "јуримо" да што пре нађемо праву жену, односно ви жене: мушкарца, па нам заиста и делује као да је баш тешко наћи. Што је бржи свет, и ми брже доносимо одлуке, па се може десити да је она/онај коју/којег окарактеришемо да није права/и, управо она/онај ПРАВА/И, само јој/му нисмо дали довољно времена да нам то "покаже"! Или пак супротно: помислимо да је "права/и" а време нам покаже да она/он заправо то и није. Исхитреност је велика мана данашњих "трагача" за љубављу :(
 
Хм, када кажеш наћи... делује ми као да је та жена/мушкарац негде изгубљен.

Иначе, мислим да није тешко наћи, али време и свет око нас се сувише убрзао, па сви "хитамо" и "јуримо" да што пре нађемо праву жену, односно ви жене: мушкарца, па нам заиста и делује као да је баш тешко наћи. Што је бржи свет, и ми брже доносимо одлуке, па се може десити да је она/онај коју/којег окарактеришемо да није права/и, управо она/онај ПРАВА/И, само јој/му нисмо дали довољно времена да нам то "покаже"! Или пак супротно: помислимо да је "права/и" а време нам покаже да она/он заправо то и није. Исхитреност је велика мана данашњих "трагача" за љубављу :(

Niko ovde nije izgubljen, već tek treba da bude pronađen.
Ostalo mi je jasno samo si ga malo zakoplikovao.;):)
 
Niko ovde nije izgubljen, već tek treba da bude pronađen.
Ostalo mi je jasno samo si ga malo zakoplikovao.;):)

Извини, касно је... а "одавно" нисам спавао. Углавном, битна је поента, не замери!
И ја ћу једног дана кад порастем бити пронађен, а сада тренутно учим, али не да постанем баш "прави" мушкарац. То је мало немогуће, јер укуси су различити. Некој се свиђа овакав, а некој онакав. Него учим да постанем сасвим обичан мушкарац, СВОЈ, индивидуалан, са свим својим врлинама и манама. Па ваљда ће и ова моја бледа крпа, наћи своју закрпу!:ok:
 
ni ne razmisljam vise o pravom niti o nalazenju.....dok sam u plusu u ovoj vezi bicu u njoj kad udjem u minus, trajni, izlecem i ulazim u sledecu....sa dramskom pauzom izmedju dve veze.....cisto da odmorim mozak.....a za mene pravi i tako ne postoji, samo pogodan u datom momentu......

imam plan, imam mapu... sada jos da se okrenem i nadjem put

sto da ne... sretno

inacene mogu vise da razmisljam na tu temu sta je pravo, a sta krivo, samo neka je dobro
 
‚‚ musko treba da jede,pije,igra,prca i uziva u zivot!
a vi žene da se pripitomite malo,da ne glumite muskarci.
da kuvate rucak
gladan sam ‚‚
modifikovano V.K.

Da li je danas teško naći pravog mukarca/ženu?:aha:

Obzirom da ovi pederkasti "manekeni" (za jad - Dj.B.) jedu povrce, piju guaranu, idu u teretanu a prtzaju sve manje, dok zene locu pivo a onda 5 dana fitnesuju sebe i druge do iznemoglosti i paze da im jutarnji seks ne pokvari frizuru,
da, sve me je teze natji :prstic:
 
imam plan, imam mapu... sada jos da se okrenem i nadjem put

sto da ne... sretno

inacene mogu vise da razmisljam na tu temu sta je pravo, a sta krivo, samo neka je dobro

:) pa bas zato i imam plan jer ne razmisljam o vezama vise sa tolikom tezinom.....a ako naidje taj kvalitet toliko ce bosti oci da necu moci da ga ignorisem....rekoh, cisto sumLjam ali nikad se ne zna.....optimisti biti trebamo :D
 

Back
Top