Agent MOSSAD-a predvideo smrtonosni virus koji hara Ukrajinom

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
Joseph Moshe (MOSSAD Microbiologist): “Swine flu vaccine is bioweapon”

Friday, August 21, 2009

Professor Moshe had called into a live radio show by Dr. A. True Ott, (explanation of Joseph Moshe’s call at 06:00) broadcast on Republic Broadcasting claiming to be a microbiologist who wanted to supply evidence to a States Attorney regarding tainted H1N1 Swine flu vaccines being produced by Baxter BioPharma Solutions. He said that Baxter’s Ukrainian lab was in fact producing a bioweapon disguised as a vaccine. He claimed that the vaccine contained an adjuvant (additive) designed to weaken the immune system, and replicated RNA from the virus responsible for the 1918 pandemic Spanish flu, causing global sickness and mass death.

http://www.unfictional.com/joseph-moshe-mossad-bioweapon-swine-flu-vaccine-westwood

Ne desava li se upravo ovo u Ukrajini na sta je Moshe upozoravao pre nekoliko meseci?

Vakcinama su zarazili zdrave ljude ovim mutant virusom iz laboratorije!!!!

Ljudi, zar jos uvek verujete u dobronamernost ovih NWO monstruma???
 
Three months ago, Israeli Mossad agent Joseph Moshe, who specializes in biological warfare, was taken down by Los Angeles police, allegedly for “threatening the White House.” What wasn’t reported by the media at the time was that Moshe just had “called into a radio show to warn people about a biological weapon that was being made by Baxter international that would be spread through vaccine and would cause a plague upon its release.” (huffingtonpost.com) Moshe also claimed that Ukraine would be the country in which it first would be released. This was in early August. How did he know?

http://www.davidduke.com/general/ed...-ukrainian-flu-outbreak_13410.html#more-13410

Ovaj covek kaze da ima informacije iz prve ruke, Iz Ukrajine, DA JE SITUACIJA KRAJNJE DRAMATICNA i da ima vec preko 3000 mrtvih!!!! A sve je krenulo sa "Baxter-ovom" vakcinom!
 
Hoćeš da kažeš kako su Ukrajinci zapravo primili neku vakcinu a onda se kroz tu vakcinu zarazili nekom još smrtonosnijom verzijom meksičkog gripa(koji bi logično trebalo preimenovati u ukrajinski grip) a sve to razotkriva agent Mosada koji je baš sad odlučio da progovori, optužujući naravno Baxter internacional....i to direktno u radio emisiji, spominjući pritom predsednika Obamu i njegovu bezbednost....naravno da mu je posle svega preostalo da mirno, sa spakovanom torbom, sačeka FBI i da je cela priča, moram priznati, nagoveštaj odličnog scenarija za neki budući blockbuster....:D
Naravno da je Moša stručnjak za bio..viro...something i naravno da je ON to ZNAO još pre nekoliko meseci....ali pitanje je kako?

Pa i ti si Titus, čedo moje, slične stvari pisao ovde na forumu još i pre Moše, pa te niko nije za ozbiljno uzimao a kamoli da su ti zakucali na vrata men in suits:zper:
Nemoj se uvrediti, ali ne čini li ti se da svako sa iole mašte, znanja i obrazovanja, može da smisli neverovatne teorije, najzamršenije zavere, najmračnije "upravo sada" otkrivene tajne....
Nije da su sve to besmislice, jer pobogu, kako bismo to mogli znati, ali ponekad zvuči suviše neverovatno da bi bila istina...ili mi još uvek nismo SPREMNI za ISTINU ?!:think:
:mrgreen:
 
Hoćeš da kažeš kako su Ukrajinci zapravo primili neku vakcinu a onda se kroz tu vakcinu zarazili nekom još smrtonosnijom verzijom meksičkog gripa(koji bi logično trebalo preimenovati u ukrajinski grip) a sve to razotkriva agent Mosada koji je baš sad odlučio da progovori, optužujući naravno Baxter internacional....i to direktno u radio emisiji, spominjući pritom predsednika Obamu i njegovu bezbednost....naravno da mu je posle svega preostalo da mirno, sa spakovanom torbom, sačeka FBI i da je cela priča, moram priznati, nagoveštaj odličnog scenarija za neki budući blockbuster....:D
Naravno da je Moša stručnjak za bio..viro...something i naravno da je ON to ZNAO još pre nekoliko meseci....ali pitanje je kako?

Pa i ti si Titus, čedo moje, slične stvari pisao ovde na forumu još i pre Moše, pa te niko nije za ozbiljno uzimao a kamoli da su ti zakucali na vrata men in suits:zper:
Nemoj se uvrediti, ali ne čini li ti se da svako sa iole mašte, znanja i obrazovanja, može da smisli neverovatne teorije, najzamršenije zavere, najmračnije "upravo sada" otkrivene tajne....
Nije da su sve to besmislice, jer pobogu, kako bismo to mogli znati, ali ponekad zvuči suviše neverovatno da bi bila istina...ili mi još uvek nismo SPREMNI za ISTINU ?!:think:
:mrgreen:


Dano,jeste isuvise neverovatno ali je istinito....izgleda da polako biva da se vise ne ratuje klasicnim oruzjima nego ovako.Suptilnije i smrtonosnije.Zlo i naopako.
 
Hoćeš da kažeš kako su Ukrajinci zapravo primili neku vakcinu a onda se kroz tu vakcinu zarazili nekom još smrtonosnijom verzijom meksičkog gripa(koji bi logično trebalo preimenovati u ukrajinski grip) a sve to razotkriva agent Mosada koji je baš sad odlučio da progovori, optužujući naravno Baxter internacional....i to direktno u radio emisiji, spominjući pritom predsednika Obamu i njegovu bezbednost....naravno da mu je posle svega preostalo da mirno, sa spakovanom torbom, sačeka FBI i da je cela priča, moram priznati, nagoveštaj odličnog scenarija za neki budući blockbuster....:D
Naravno da je Moša stručnjak za bio..viro...something i naravno da je ON to ZNAO još pre nekoliko meseci....ali pitanje je kako?

Pa i ti si Titus, čedo moje, slične stvari pisao ovde na forumu još i pre Moše, pa te niko nije za ozbiljno uzimao a kamoli da su ti zakucali na vrata men in suits:zper:
Nemoj se uvrediti, ali ne čini li ti se da svako sa iole mašte, znanja i obrazovanja, može da smisli neverovatne teorije, najzamršenije zavere, najmračnije "upravo sada" otkrivene tajne....
Nije da su sve to besmislice, jer pobogu, kako bismo to mogli znati, ali ponekad zvuči suviše neverovatno da bi bila istina...ili mi još uvek nismo SPREMNI za ISTINU ?!:think:
:mrgreen:

Ono sto me je nagnalo da linkujem ovu vest ( a uradio sam to jos u avgustu, samo me mrzi da trazim svoje postove :) ) je upravo njegovo ( Mosheovo ) pominjanje Ukrajine kao mesta gde ce sve poceti.To koincidira sa najnovijim vestima iz te zemlje, pa sam resio da ovo otkrice podelim sa vama.;) Naravno da apriorno ne verujem nikome, a narocito ne nekim agentima tajnih sluzbi, samo, nalazim da je ovo ipak vest koja zasluzuje da se o njoj otvori topic, ako ni zbog cega, ono zbog one narodne "gde ima dima - ima i vatre", a tema je em aktuelna, em ozbiljna.Ostavljam da sami prosudite i analizirate.Zajedno smo jaci.;)
 
[/B]

Dano,jeste isuvise neverovatno ali je istinito....izgleda da polako biva da se vise ne ratuje klasicnim oruzjima nego ovako.Suptilnije i smrtonosnije.Zlo i naopako.

Ali sve i da jeste istina, zar uopšte možemo da učinimo BILO ŠTA pa da se tome odupremo?
Da odemo pred Skupštinu? Da se polijemo benzinom i spalimo na trgu a pre toga isečemo palac na levoj ruci? Da pišemo protestnu notu nekoj od zavereničkih svetskih organizacija kakva je WHO ? Mislim šta mi ili ti jadni Ukrajinci ili bilo ko možemo da učinimo sa ovim monstruoznim saznanjem?
:cool:
 
Ali sve i da jeste istina, zar uopšte možemo da učinimo BILO ŠTA pa da se tome odupremo?
Da odemo pred Skupštinu? Da se polijemo benzinom i spalimo na trgu a pre toga isečemo palac na levoj ruci? Da pišemo protestnu notu nekoj od zavereničkih svetskih organizacija kakva je WHO ? Mislim šta mi ili ti jadni Ukrajinci ili bilo ko možemo da učinimo sa ovim monstruoznim saznanjem?
:cool:

само на колена и масовно да се Богу молимо, у супротно ћао ђаци
 
Још 70их се писало о специјалним сојевима вируса и бактерија оје могу годинам бити мирни док не приме окидач, Окидач је предвиђен да буде у виду електромагнетног таласа који неможе бити генерисан у природи ,сматрало се да је из ниске орбите сателитима то најбоље урадити.Сад можда дооше до тог стадијума ко ће га знати , видфећемо и осетити шта ће бити у наредним годинама
 
Ono sto me je nagnalo da linkujem ovu vest ( a uradio sam to jos u avgustu, samo me mrzi da trazim svoje postove :) ) je upravo njegovo ( Mosheovo ) pominjanje Ukrajine kao mesta gde ce sve poceti.To koincidira sa najnovijim vestima iz te zemlje, pa sam resio da ovo otkrice podelim sa vama.;) Naravno da apriorno ne verujem nikome, a narocito ne nekim agentima tajnih sluzbi, samo, nalazim da je ovo ipak vest koja zasluzuje da se o njoj otvori topic, ako ni zbog cega, ono zbog one narodne "gde ima dima - ima i vatre", a tema je em aktuelna, em ozbiljna.Ostavljam da sami prosudite i analizirate.Zajedno smo jaci.;)


:ok:...
 
Још 70их се писало о специјалним сојевима вируса и бактерија оје могу годинам бити мирни док не приме окидач, Окидач је предвиђен да буде у виду електромагнетног таласа који неможе бити генерисан у природи ,сматрало се да је из ниске орбите сателитима то најбоље урадити.Сад можда дооше до тог стадијума ко ће га знати , видфећемо и осетити шта ће бити у наредним годинама


Bojim se da ćemo videti i osetiti mnogo pre narednih godina...možda čak i dana...meseci:sad2:
Slažem se da se o ovome pisalo odavno..."ratovanju" virusima i biološkim oružjem, a i mi smo bili "počašćeni" od strane amera tim "poslasticama" u toku bombardovanja:evil:
 
Zasto bas u Ukrajini?Mozda su im namijenili sudbinu pokusnih kunica?

to je interesantno pitanje.
i cini mi se da imam odgovor na to.
ukrajina je vrlo interesantna za imperiju, teritorija zadire duboko u koren ruske civilizacije, ima sjajan kvalitet zemlje (hitler je tu zemlju jako cenio).

i naravno ima prozapadnog lidera koji uziva 2-3% podrske u narodu.
znaju oni dobro da se ta vestacka ukrajinska rusofoboija nece dugo odrzati s obzirom na stanje stvari. ukrajinom se samo sluze protiv rusije inace nimalo ne mare za nju.
ukrajina je u vrlo teskom stanju, ekonomija pred kolapsom, narod duboko podeljen, korupcija cveta i nacija odumire.

i kao sto rekoh, znaju oni da ce se ukrajina kad tad vratiti u sferu uticaja rusije, i tu lezi zec.

rusi treba da zateknu od ukrajine sprzenu zemlju kad je vrate sebi. nesto slicno sto su radili u drugom svetskom ratu - kad se povlacis, spali sve iza sebe.

tako da ukrajina postane finansijska crna rupa rusije.

steta za sve one koji tamo zive
 
Joseph Moshe (MOSSAD Microbiologist): “Swine flu vaccine is bioweapon”

Friday, August 21, 2009



http://www.unfictional.com/joseph-moshe-mossad-bioweapon-swine-flu-vaccine-westwood

Ne desava li se upravo ovo u Ukrajini na sta je Moshe upozoravao pre nekoliko meseci?

Vakcinama su zarazili zdrave ljude ovim mutant virusom iz laboratorije!!!!

Ljudi, zar jos uvek verujete u dobronamernost ovih NWO monstruma???

Па први свињски грип који се појавио 1976 је почео да се шири из америчке војне базе...
 
Da li su americki vojnici roktali tada ?

Па према тадашњим америчким институцијама...прво су оболели амерички војници у једној бази....да би се грип проширио на оближњи град па почео да хара читавим САД-еом...и вакцинација је тада прекинута због великог броја људи који су имали кобне последице од вакцине...напад на централни нервни систем...
 
2009_04_26_cernobil_karta_400.gif
 
Virus H1N1 not to blame for fatal cases in western Ukraine
Health Minister Vasyl Kniazevych says that express diagnostics has not found that H1N1 virus has caused death of nine people who died of pneumonia in Ternopil region.

In his words, a total of 95 people have been rushed to hospital with pneumonia, including 25 in a serious condition. The number of virus infection cases is rapidly increasing in other western regions of Ukraine, too, particularly in Ivano-Frankivsk and Lviv. The minister noted that the main objective is to identify the virus causing the disease, which is expected to take several weeks.

http://www.nrcu.gov.ua/index.php?id=148&listid=103151


Pogledajte sad ovo: Ministar zdravlja Ukrajine kaze da virus H1N1 nije odgovoran za smrt ljudi od upale pluca!!!! Pa ovo je da poludis! Ako navedeni virus nije odgovoran, cemu onda vakcinacija, a, ministre Tomice? Znam da ovo citas!
 

Back
Top