Kako otići na svadbu

vozac kamiona

Primećen član
Banovan
Poruka
806
ja imam jedan stil,a vi kazite vase stilovi,jer dolazi vreme svadbi.
prvo,za svadbu mora da imas vozilo za svadbu.ja imam ford granadu,braon metalik,dugacka,sa krznene presvlake.u njega sam stavijo ispod retrovizor dve pokeraske kockice i mrtvacki kostur,on je tu da simbolizira smrtonosni rizik putovanja.pozadi zam zalepijo nalepnicu beba u auto,da me ne jure po put!
kad udjes,gledas da sednes sa onu stranu gde su mladini gosti,tu uvek cujes dobri tracevi kad se ponapiju svi.
kupis poklon da kutija bude velika nema veze sta je unutra.kad munes prvi 4 piva,i pocnes da se znojis,ides u kolce da te uvati vazduh i ujedno gledas ko je sve na svadbu.vratis se da sednes kad dodje kisela corba,jedes i predjes na spricer.cekas jagnjici.tu slucajno pipnes sa nogu neku ispod stola,ako upali,dobro,ako ne,nema veze idalje cekas jagnjici.moras ko bit bul da pratis gde je ona sisata sa slike,da ti ne uvali neku.ocete da jos pisem_
 
radnja se razvija povoljno po tebe,jer je sarma vec na astal,znaci blizu su jagnjici.odes do muziku kad primetis da ce je uzme kum,ti kazes samo jednu da ti odpevaju,kum pristane.veselis se ko niko da svi vide,i kad je treca strofa ti trazis jos jednu pesmu.kum se nervira,ti skaces od srecu,zene te sve primetile.kod trecu strofu opet trazis jos jednu,kum pukne,sad se ti iznerviras kao i odes.nisi platijo muziku he he.a svi te videli da si veseljak.ides za astal.kao ljut i omlatis par spricera.to je momenat kad cujes neki tracevi,i onda ide mlada sa tortu.kad se priblizava ti izvadis pun novcanik,kao prebrojavas se da ostali za astal vide da si pun ko brod.oni neznaju da si u mali dzep vec odvojio za mladu nesto sitnije nego sto izgleda da ce das.onda dolazi pit bul sa slike.
da nastavim_
 
sad moras da budes pribran,ona se nadvila sa slike nad tebe,pokazuje ti,e to je momenat kad moras da znas da i da joj platis sve slike,nece ode u krevet sa tebe!dekolte je za nekog drugog,sa naocari koji sedi kod kucu i razvija filmove jer su u kontakt neposredni.
pogledas je i kazes,gospodzo(tu je uvredis,ko je sisa,slike su skupe),ja ocu jos da se slikam i da napravimo album!ce vas kontaktiram kasnije,ponudis joj da se kucate sa case,ona pobegne,oduvao si je za sad.stizu jagnjici.
ce nastavim_
 
ja imam jedan stil,a vi kazite vase stilovi,jer dolazi vreme svadbi.
prvo,za svadbu mora da imas vozilo za svadbu.ja imam ford granadu,braon metalik,dugacka,sa krznene presvlake.u njega sam stavijo ispod retrovizor dve pokeraske kockice i mrtvacki kostur,on je tu da simbolizira smrtonosni rizik putovanja.pozadi zam zalepijo nalepnicu beba u auto,da me ne jure po put!
kad udjes,gledas da sednes sa onu stranu gde su mladini gosti,tu uvek cujes dobri tracevi kad se ponapiju svi.
kupis poklon da kutija bude velika nema veze sta je unutra.kad munes prvi 4 piva,i pocnes da se znojis,ides u kolce da te uvati vazduh i ujedno gledas ko je sve na svadbu.vratis se da sednes kad dodje kisela corba,jedes i predjes na spricer.cekas jagnjici.tu slucajno pipnes sa nogu neku ispod stola,ako upali,dobro,ako ne,nema veze idalje cekas jagnjici.moras ko bit bul da pratis gde je ona sisata sa slike,da ti ne uvali neku.ocete da jos pisem_
Nećemo. Nisi zanimljiv.
 
sipas prvo kupus salatu,al nanizes u vis sa jedne strane tanjira,da bi sa druge stavijo bar 4 parceta jagnjetine.moras da budes brz,najbolje od krtinu i rebra se razgrabi.e tad pocinje slavlje,jedes jedes jedes,boli te uvo i za svadbu i za starojka i za svatovi.
 
kad zavrsavas sa jelo,pocinje da ti se pojavljuje zelja da nesto odbambas,al znas da to june nece te mune,pa ostaje da gledas drugi zenskaci i da zamisljas sta bi im radijo.vracas se u kolo,igras a iz tebe snaga puca,svracas cesto da popijes po koju za astal.odes do pit bula sa slike i cak joj kazes da oces da se slikas i sa nju,ona vec zna da ce je izradis,jer je stalno po svadbe i zna da si folirant.slikate se,ona na sliku ima kiselu facu,jos je capnes po dupe kad zavrsite slikanje i pravac za sto opet.dok drugi jedu torte,ti brstis preostalu jagnjetinu,svadba se razilazi polako.uzimas sako da popusis jednu napolje,onda kad pit bul sa slikama ne gleda i izlazis.ides prema ford granadu,nesi obambao nista,nema veze,kad ti neko kaze:veljo!pa to si ti skolski! tvoja skolska sto se razvela ti prilazi,ti kazes da te odvezem kuci i ona pristaje:eek:
 

Back
Top