U Srbiji "samo" 200 hiljada nezaposlenih...


Insanity.png
 
ali mladih od 15-30 godina!

http://www.novosti.rs/code/navigate...0 mladih&kword_add=nezaposleni, Vladimir Ilić

Gde je Tihi da nam kaze kako u Srbiji ima 3-4 miliona nezaposljenih....hihihihihihih:mrgreen:



Meni je poznat slucaj sa botom da on obozava da se igra sa brojkama pa je moje slobodno citalacko uverenje de ovaj novinar gresi sto je dobio domaci zadatak da pise.

Cini mi se da je ono greska u nulama ..... treba jedna manje.
Nije 200.000 nego 20.000.


Sad nesto razmisljam a sta ako treba jedna vise ne 200.000 nego 2.000.000 !! ???

hm... sada treba dobro promisliti oko ovoga i tacno otkriti ko je pogresio.... a greska je sigurno.....ili sto rece ona Trivan sinoc da za greske treba tacno krivac da odgovarta a on sigurno nije u DS-u jer oni odredjuju ko je to (putem slobodnog sudijskog uverenja).
 
Poslednja izmena:
Колко кошта такси до тврђаве са Новог Насеља?
Mile o5 ti sa tvojim automehanicarskim terminima...a lepo sam te zamolio da izbegavas te "stvari" u mom prisustvu...pa ne razumem se ja u traktore,dizne,karburatore,ventile...ja lepo,k"o gospodin odem kod "takvih kao ti majstora",oni mi nameste,ja im lepo platim8jos im i baksis ostavim) i odem...ne znam ti ja brate ko to radi...obrati se na neku drugu adresu...:bye:
 
Ja razumem da smo u Kini pa da negde vrlja milion ljuti tamo - vamo......

Ali bre mi smo u Srbiji a to je celih 10 % stanovnika.....

Sta mislis kada bi u Kini nestalo 150.000.000 stanovnika da li bi to uopste neko primetio !!!! ????

Ovde se ne primecuje kad nestane dva miliona a kamo li jedan milion.
 
Ova vest na linku je laž.U Srbiji ima mnogo više nezaposlenih radno sposobnih ljudi.Kvaka u ovoj vesti je što ovaj lik na slici i njegova i Dinkićeva služba za zapošljavanje nemaju tačne podatke iz razloga što javljanje nezaposlenih više ne donosi ništa pa se ljudi ne javljaju.
 

U Srbiji zvanicno radi 2 miliona ljudi od toga 400.000 u realnom sektoru privrede a 1.6 miliona je na budzetu......

Ostatak od 5.5 miliona ne radi

Ako kazemo da u srbiji ima 1 milion dece i 2 miliona penzionera ispada da je broj nezaposlenih preko 2.5 miliona...

To sto ih je Tadic obrisao sa spiska za nezaposlene, jer se ne odazivaju svaki dan na Tadiceve pozive - ne znaci da su nasli posao

Po sluzbi za zaposljavanje svako ko se ne odaziva svake nedelje na sastanke u sluzbi za nezaposlene , je nasao posao i oni ga brisu sa spiska. Smesno i tuzno z:D
 
Ova vest na linku je laž.U Srbiji ima mnogo više nezaposlenih radno sposobnih ljudi.Kvaka u ovoj vesti je što ovaj lik na slici i njegova i Dinkićeva služba za zapošljavanje nemaju tačne podatke iz razloga što javljanje nezaposlenih više ne donosi ništa pa se ljudi ne javljaju.

normalno. Isli su ljudi tamo javljali se po pola godine godinu , videli od toga nema nista i digli ruke. Cim dignu ruke Tadic/Dinkic ih obrisu sa spiska nezaposlenih :hahaha: jer po njima ako ne dolaze nasli su posao z:D

A istina je da u Srbiji od 8 miliona stanovnika u stalnom radnom odnosu je tek 2 miliona ljudi.

Ostatak su nezaposleni deca i penzioneri.
 
Mile o5 ti sa tvojim automehanicarskim terminima...a lepo sam te zamolio da izbegavas te "stvari" u mom prisustvu...pa ne razumem se ja u traktore,dizne,karburatore,ventile...ja lepo,k"o gospodin odem kod "takvih kao ti majstora",oni mi nameste,ja im lepo platim8jos im i baksis ostavim) i odem...ne znam ti ja brate ko to radi...obrati se na neku drugu adresu...:bye:

Миле, Миле....:hahaha::hahaha::hahaha:Ово ниси пријављивао...:per:
Па зар за лову....МИЛЕ БЕКРИЈО?
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
@Misoni,Tihi,Picocoleone,duhvs nemojte mi zameriti...nisam ja ovo napisao tamo na VN....a i stvarno ne znam koliki je taj "famozni" procenat nezaposlenosti!
Izvinjavam se!:hvala:


Tebi niko ne zamera.

Ovo sam malopre napisao :

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11635341&postcount=16


Dobro je znati sta su rezimski novinari sve u stanju da "prenesu" ili sta su u stanju sve nosioci vlasti u Srbiji u stanju da izmisle.

Nezna se ko je od njih vece zlo.
 
U Srbiji zvanicno radi 2 miliona ljudi od toga 400.000 u realnom sektoru privrede a 1.6 miliona je na budzetu......

Ostatak od 5.5 miliona ne radi

Ako kazemo da u srbiji ima 1 milion dece i 2 miliona penzionera ispada da je broj nezaposlenih preko 2.5 miliona...

To sto ih je Tadic obrisao sa spiska za nezaposlene, jer se ne odazivaju svaki dan na Tadiceve pozive - ne znaci da su nasli posao

Po sluzbi za zaposljavanje svako ko se ne odaziva svake nedelje na sastanke u sluzbi za nezaposlene , je nasao posao i oni ga brisu sa spiska. Smesno i tuzno z:D
:mrgreen::super::rotf:
 

Back
Top