glupost?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: glupost?

Početnik
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano glupost?

Bio ja na sisanju pre neki dan kad meni zenska sto me je osisala: “hoces da peres kosu?” – ja njoj: “hajde…’ocu”, I mogu vam reci svidela mi se ta varijanta… ne moram da idem kuci I da perem kosu posle sisanja, ona to lepo uradi I dlaka posle sisanja nigde… nego nesto sam ja drugo razmisljao. S obzirom da sam ja stidljive prirode, da li je glupo da joj spomenem (ako me opet ne pita) da me pere posle sisanja I da li je glupo da odem samo na pranje kose? Mislim to mi je nekako skroz “zenski” a...? Da li se vi sisate po unisex salonima i da li uopste znate nekog tipa koji to praktikuje... mislim lakse mi da neko drugi to obavi umesto mene, ponekad me mrzi a moram... nemojte sada da me osudjujete, znam da je skroz glupavo pitanje ali me cisto zanima... da li bi ispao em glup em jedini na celom svetu koji je u salon dosao zbog toga?

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

sta te briga sta ko misli drugi placaju na plavom mostu, ti placas kod frizera..ne vidim problem.

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano Re: glupost?

Citat Original postavio dbg
    Bio ja na sisanju pre neki dan kad meni zenska sto me je osisala: “hoces da peres kosu?” – ja njoj: “hajde…’ocu”, I mogu vam reci svidela mi se ta varijanta… ne moram da idem kuci I da perem kosu posle sisanja, ona to lepo uradi I dlaka posle sisanja nigde… nego nesto sam ja drugo razmisljao. S obzirom da sam ja stidljive prirode, da li je glupo da joj spomenem (ako me opet ne pita) da me pere posle sisanja I da li je glupo da odem samo na pranje kose? Mislim to mi je nekako skroz “zenski” a...? Da li se vi sisate po unisex salonima i da li uopste znate nekog tipa koji to praktikuje... mislim lakse mi da neko drugi to obavi umesto mene, ponekad me mrzi a moram... nemojte sada da me osudjujete, znam da je skroz glupavo pitanje ali me cisto zanima... da li bi ispao em glup em jedini na celom svetu koji je u salon dosao zbog toga?
    Ma što bi bilo glupo
    Ja sam pre dve tri godine išao dva puta nedeljno u neki frizerski salon samo na pranje kose, bila je jedna slatka frizerka, koja je znala da uz pranje priušti i fantastičnu masažu glave, vrata itd.... I to tako traje i lepo je..... i posle smo se malo ljubili i čiča miča i gotova priča

Podrazumevano

Citat Original postavio Devilishgirl
    sta te briga sta ko misli drugi placaju na plavom mostu, ti placas kod frizera..ne vidim problem.
    Potpuno si u pravu

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Re: glupost?

Citat Original postavio dbg
    Bio ja na sisanju pre neki dan kad meni zenska sto me je osisala: “hoces da peres kosu?” – ja njoj: “hajde…’ocu”, I mogu vam reci svidela mi se ta varijanta… ne moram da idem kuci I da perem kosu posle sisanja, ona to lepo uradi I dlaka posle sisanja nigde… nego nesto sam ja drugo razmisljao. S obzirom da sam ja stidljive prirode, da li je glupo da joj spomenem (ako me opet ne pita) da me pere posle sisanja I da li je glupo da odem samo na pranje kose? Mislim to mi je nekako skroz “zenski” a...? Da li se vi sisate po unisex salonima :shock: i da li uopste znate nekog tipa koji to praktikuje... mislim lakse mi da neko drugi to obavi umesto mene, ponekad me mrzi a moram... nemojte sada da me osudjujete, znam da je skroz glupavo pitanje ali me cisto zanima... da li bi ispao em glup em jedini na celom svetu koji je u salon dosao zbog toga?
    Koliko frke oko jednog sisanja...

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

Pa ja sam to videla x puta.Da neko dodje u salon samo zbog pranja kose.Sta ti je tu tako neobicno....

Slične teme

1. Glupost
    Autor Šaban u forumu Politika
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 27.05.2008., 11:06
  2. Glupost
    Autor Crash and Burn u forumu Filozofija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.04.2008., 00:37
  3. GLUPOST
    Autor stefan u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 171