CG: Prazna obećanja ruskih tajkuna

dualcore

Ističe se
Banovan
Poruka
2.856
Najnoviji slučaj, prethodno pompezno najavljivane ruske investicije u bečićki hotel "The Queen of Montenegro", samo je vrh ledenog brijega megalomanskih obećanja ruskih tajkuna, koja su dodatno podgrijavana od strane predstavnika vlasti.


“Što smo tražili, to smo i dobili”, rekao je za naš Radio predsjednik kompanije Šajo Group Žarko Rakčević, govoreći o crnogorskom iskustvu sa ruskim investitorima, čiji projekti ovdje doživljavaju potpuni debakl.


ode sve....:sad2:

Link
 
Једно је љубав а сасвим друго инвестиције.аНедавно је и у Србију дошо Медведев и донео милијарду.Ради љубав?Или је можда Деда Мраз.

Sta te libu sta Rusi donose. Gledaj u svoje dvoriste i cekaj da vam Pacoli ili Taci donesu koji evro. Ipak nije sve u novcu, kod vas ima nesto i u ljubavi. :heart:
 
Post ti je tendenciozan i pomalo podmukao. Jasan je njegov kontekst na onaj karlosov citat.
O realnim konstatacijama mozemo da pricamo samo preko cifara i referenci. Ko, sta, gde i koliko. Sve ostalo je sajber kurajber-isanje i prazna prica.

Сасвим погрешно размишљанје.Мени није јасно зашто те толико погодио тај пост.Па зар ти није јасно да тамо где је пара нема љубав и пријатељство.Паре то не познају.А двориште?Није ни важно чије је.
 
Сасвим погрешно размишљанје.Мени није јасно зашто те толико погодио тај пост.

Ne, nije me pogodio. Ipak vrlo dobro pratim ekonomska kretanja u regionu (po stuci sam ekonomista) pa kad neko nesto na tom nivou spocitava Srbiji, a recimo je iz CG, Fyrom ili Bih (ajde da je neko iz Cro ili Slo) ipak mi je malo to neukusno, ali mi naprotiv ne smeta.

Па зар ти није јасно да тамо где је пара нема љубав и пријатељство.Паре то не познају.А двориште?Није ни важно чије је.

Da ali kakve veze ima crnogorski slucaj gde se govori o obecanim a nerealizovanim investicijama i srpskim gde je rec o kreditu :think:
Zasto je dvoriste vazno, pa vazno je, sve dok gledas u tudje i da komsiji crkne krava nema boljitka. ;)
 

Back
Top