У колико сати?

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Да ли имате неку одређену сатницу за чин смувавања? Колико вам је глупо/неприродно/необично да се смувате с неким у рецимо 11-12 сати, а да то није последица неке журке од претходне ноћи? Да ли постоји време када просто не можете да функционишете на такав начин? Да ли се трудите да циљате виђање са потенцијалним дечком/девојком у неко поподневно/вечерње време због тога што вам је бзвз да се смувате пре подне?

Пустите машти на вољу :)
 
310-to-yuma.jpg

:cool:
 
Да ли имате неку одређену сатницу за чин смувавања? Колико вам је глупо/неприродно/необично да се смувате с неким у рецимо 11-12 сати, а да то није последица неке журке од претходне ноћи? Да ли постоји време када просто не можете да функционишете на такав начин? Да ли се трудите да циљате виђање са потенцијалним дечком/девојком у неко поподневно/вечерње време због тога што вам је бзвз да се смувате пре подне?

Пустите машти на вољу :)

Svaki put noću do sad. Ne zato što mi je bzvz pre podne, već zato što si
noću više usmeren na partnera, nema spoljašnjih nadražaja lepog svetlog
dana. Funkcioniše podsvesno više i sklonija sam maštarijama tada.
 
Јутро је паметније од вечери! А ја сам паметнији и од јутра и од вечери, па се "мувам" кад год ме стрефи,... а погађало ме у најразличитијим добима и дана и ноћи. Посебно драга ми је сатница пет и тридесет изјутра! Лепа сећања ме вежу за ту "сатницу"! :lol:
 
Да ли имате неку одређену сатницу за чин смувавања? Колико вам је глупо/неприродно/необично да се смувате с неким у рецимо 11-12 сати, а да то није последица неке журке од претходне ноћи? Да ли постоји време када просто не можете да функционишете на такав начин? Да ли се трудите да циљате виђање са потенцијалним дечком/девојком у неко поподневно/вечерње време због тога што вам је бзвз да се смувате пре подне?

Пустите машти на вољу :)

Pre podne spavam tako da dolazi u obzir samo poslepodnevni termini od 16-18 i večernji od 22-01:mrgreen:. Između imam pauzu.:manikir:

kakvo ti je ovo pitanje?!?:rotf::rotf:
 
Па питање је произашло из тога што сам једног јутра био око 8х у некој пекари са другаром и гледали смо кроз прозор и у једном тренутку сам искоментарисао неку женску која је прошла Булеваром на шта је он бурно реаговао питајући се како могу у 8х да уопште мислим о девојкама (у фазону како ми се не спава :) ), на шта сам га ја питао (провокације ради): ''зар ти никад ниси смувао девојку пре 9?'', на шта је он искоментарисао да сам луд :)

Када се мало разбудио (око 12) објаснио ми је да му је тотални шит мувати се са неком девојком пре 18-19 сати... у фазону - неприродно је (шта год му то значило). Наравно, у целој дискусији је искључена варијанта са морем где су журке до 9 ујутру па се дешава свашта итд, мада му и то није било јасно шта радиш целу ноћ кад је смуваш тек у 8 :D

И ето, одатле идеја за питање тј. тему :)
 
Па питање је произашло из тога што сам једног јутра био око 8х у некој пекари са другаром и гледали смо кроз прозор и у једном тренутку сам искоментарисао неку женску која је прошла Булеваром на шта је он бурно реаговао питајући се како могу у 8х да уопште мислим о девојкама (у фазону како ми се не спава :) ), на шта сам га ја питао (провокације ради): ''зар ти никад ниси смувао девојку пре 9?'', на шта је он искоментарисао да сам луд :)

Када се мало разбудио (око 12) објаснио ми је да му је тотални шит мувати се са неком девојком пре 18-19 сати... у фазону - неприродно је (шта год му то значило). Наравно, у целој дискусији је искључена варијанта са морем где су журке до 9 ујутру па се дешава свашта итд, мада му и то није било јасно шта радиш целу ноћ кад је смуваш тек у 8 :D

И ето, одатле идеја за питање тј. тему :)

pa tad ih prestane kser raditi
 
Да ли имате неку одређену сатницу за чин смувавања? Колико вам је глупо/неприродно/необично да се смувате с неким у рецимо 11-12 сати, а да то није последица неке журке од претходне ноћи? Да ли постоји време када просто не можете да функционишете на такав начин? Да ли се трудите да циљате виђање са потенцијалним дечком/девојком у неко поподневно/вечерње време због тога што вам је бзвз да се смувате пре подне?

Пустите машти на вољу :)

Meni je skroz glupo da se smuvam u 16:15; ali mi je zato sasvim okej oko 18:30.
 
Да ли имате неку одређену сатницу за чин смувавања? Колико вам је глупо/неприродно/необично да се смувате с неким у рецимо 11-12 сати, а да то није последица неке журке од претходне ноћи? Да ли постоји време када просто не можете да функционишете на такав начин? Да ли се трудите да циљате виђање са потенцијалним дечком/девојком у неко поподневно/вечерње време због тога што вам је бзвз да се смувате пре подне?

Пустите машти на вољу :)

satnicu?svasta...cek' da se setim kad sam se smuvala sa deckom, davno bese...a da, bese 1h posle ponoci...mozda cak i 2...nebitno! igrom slucaja je bilo tada, ni on nije gledao koje je vreme...u to vreme se desio KLIK i to je to!!!
to samo proracunati ljudi mogu da cekaju "prave" sate za smuvavanje.
 
Да ли имате неку одређену сатницу за чин смувавања? Колико вам је глупо/неприродно/необично да се смувате с неким у рецимо 11-12 сати, а да то није последица неке журке од претходне ноћи? Да ли постоји време када просто не можете да функционишете на такав начин? Да ли се трудите да циљате виђање са потенцијалним дечком/девојком у неко поподневно/вечерње време због тога што вам је бзвз да се смувате пре подне?

Пустите машти на вољу :)

Nekako preko dana ne funkcionisem najbolje tako da sam sve to vise volela nocu.A i noc je tako divna i stvorena za upoznavanje:manikir:
 

Back
Top