Pitanje ?

mmo9000

Početnik
Poruka
41
Ovo me mogo muci?:dash:
Da li neko zna kako da postavim ispoda sajta linkove.

Dakle kada ukucate u pretrazivac npr. www.b92.net, pa se ispod web sajta i glavnog linka pojavi ispod i mini nevigacija linkova (Sport,vesti,tv,info,radio,uzivo,blog i sl.)
Znaci nemorate da da ulazite na naslovnu stranu vec odma idete na (Sport,vesti,tv,info,radio,uzivo,blog i sl.)
 
Prvo, prijavi svoj sajt na Google "Alatke za vebmastere".
Google algoritam bira sajtove koji će se tako prikazati. Ti ne možeš sam da postaviš te linkove. Evo šta Matt Cutts iz Google kaže o tome:
http://www.mattcutts.com/blog/ui-fun-better-snippets/
Drugo, možeš delimično da biraš - u meniu kliknuti na "Konfiguracija sajta" pa zatim na "Veze za sajt". Tamo imaš dugme "Blokiraj". Ja nisam probao da blokiram neku stranicu mog sajta, ali možda postoji šansa da Google sam postavi neki drugi link nakon što pre toga blokiraš neki link koji ne želiš.
 
ako je uradjena lepo sintaksa za kod koja nedvosmisleno kategorishe sajt onda to se dobije uz put jer ce algoritam da skonta podelu, ja to vec imam na nekim svojim sajtovima

moze webmastertools da pomogne oko toga u svakom slucaju
 
ja ga instaliram i ukucam nesto npr vicevi ino mi izbaci podebljano vicevi na index strani
ja hocu kad ukucam vicevi da mi on izbaci rezultate na drugoj strani a ne na istoj i to samo podebljanim slovima
 

Back
Top