Ona hoće razvod?!?

Moze, ako je resila da se bogato uda,napravi predbracni ugovor kojim nasledjuje pare i ostalu pokretnu i nepokretnu imovinu u slucaju razvoda.I,naravno ako nadje nekoga ko ce na sve to da pristane.:manikir:
 
Hajde da mi neko objasni ovu pojavu.... imam prijateljicu koja nema momka ali je čvsto rešila da se razvede kad se uda.
E sad mene interesuje kako neko može da razmišlja o razvodu u napred?:confused:

Verovatno je to lozi da neko za nju kaze da je razvedena. A, u stvari, to je meni kao da neko kaze: "Ta osoba je promasila zivot."
(Nemam nista protiv razloznih razvoda, jer bolje dobar razvode nego los brak)
 
Ne vidim ni jedan drugi razlog na osnovu koga bi neko, ko cak nije ni u vezi, planirao svoj razvod sa muzem kog jos nema.Mislim da truca u prazno

Pa i ja sam joj to rekla...a ona me napala kako sam ja glupa, ako mislim da ostanem sa jednim čovekom do kraja života..... mislim ako mi on odgovara.I kako nikad ne možemo da znamo za koga se udajemo, ma koliko mislimo da poznajemo tu osobu i da se na kraju uvek ispostavi da je to pogrešan izbor.Meni je to skroz:dash:....ali me je zaista ubila u pojam.:confused:
 
Pa i ja sam joj to rekla...a ona me napala kako sam ja glupa, ako mislim da ostanem sa jednim čovekom do kraja života..... mislim ako mi on odgovara.I kako nikad ne možemo da znamo za koga se udajemo, ma koliko mislimo da poznajemo tu osobu i da se na kraju uvek ispostavi da je to pogrešan izbor.Meni je to skroz:dash:....ali me je zaista ubila u pojam.:confused:

Ne brini Zvoco,ako ona tako razmislja tako ce i zavrsiti.Samo,zalosno je sto ce pored svog,upropastiti i neke tudje zivote.Posebno ako skot bude imao decu:(
Normalno je da ne poznajes apsolutno osobu za koju se udajes ali ne poznaje ni on tebe.Upoznajete se kroz zajednicki zivot.Pa,niko bre nije savrsen,osim mozda te tvoje drugarice:roll:
 
Ne brini Zvoco,ako ona tako razmislja tako ce i zavrsiti.Samo,zalosno je sto ce pored svog,upropastiti i neke tudje zivote.Posebno ako skot bude imao decu:(
Normalno je da ne poznajes apsolutno osobu za koju se udajes ali ne poznaje ni on tebe.Upoznajete se kroz zajednicki zivot.Pa,niko bre nije savrsen,osim mozda te tvoje drugarice:roll:

Ma i ja se nekada zapitam da li se taj rodio što bi njoj odgovarao...možda još uvek nije...ali nije ona više ni toliko mlada, da bi se ponašala kao da ima 15 godina. Ja je znam više od 20 godina a nisam je videla sa tipom, mislim znam da je bila u nekim šemama ali je nikada nisam videla sa nekim tipom.A nije ružna pa da ne može da nađe nekog.Ne znam u opšte odakle joj takva glupost:confused: samo me bacila u rebus:confused: kako nekom mogu takve gluposti da padnu na pamet.:dash:
 
Pa i ja sam joj to rekla...a ona me napala kako sam ja glupa, ako mislim da ostanem sa jednim čovekom do kraja života..... mislim ako mi on odgovara.I kako nikad ne možemo da znamo za koga se udajemo, ma koliko mislimo da poznajemo tu osobu i da se na kraju uvek ispostavi da je to pogrešan izbor.Meni je to skroz:dash:....ali me je zaista ubila u pojam.:confused:

Ili je toliko povredjena od nekog koga je volela ili jos voli ...ili jos nije dozivela ljubav i samo je zanima brak iz materijalnog interesa . Mada na osnovu boldovanog jasno je da su to reci povredjene osobe...

Pre par godina jedna moja ziteljka ni pet ni sest nego e aj daj mi broj od onog , a daj i od ovog...ajde daj jos ce ona meni ne budi ljubomorna ja :eek:...ma izvoli samo nemoj slucajno ako za to sazna tvoj novopeceni muz mene slucajno da spomenes...a inace se kune kako je za razliku od ostalih ona pronasla svoju srecu :neutral:

U svakom slucaju osoba o kojoj je u temi rec je iskrena zato je i kako rece Fanatik caknuta...ali zato one sto ulaze u brak sa istim ili gorim namerama a prodaju price kako su srecne i kako su zaljubljene za ceo zivot ...prve su koje kad im se zamahne glavom i da signal za 10 min ispred...odmah se nacrtaju na "dogovoreno mesto" ...ah mnogo filozofiram ribolovacke price su pocele da uticu na mene :aha:
 
Ma i ja se nekada zapitam da li se taj rodio što bi njoj odgovarao...možda još uvek nije...ali nije ona više ni toliko mlada, da bi se ponašala kao da ima 15 godina. Ja je znam više od 20 godina a nisam je videla sa tipom, mislim znam da je bila u nekim šemama ali je nikada nisam videla sa nekim tipom.A nije ružna pa da ne može da nađe nekog.Ne znam u opšte odakle joj takva glupost:confused: samo me bacila u rebus:confused: kako nekom mogu takve gluposti da padnu na pamet.:dash:

Sve je jasno.Potajno cezne za dozivotnom ljubavlju koju,naravno nikada nije osetila i verovatno i da nece.Da bi zastitila sebe lupeta gluposti koje si navela jer verovatno ne moze da se suoci sa surovom istinom da se nikada nece udati jer je skot.
To je ona fora,kiselo je grozdje..Tako i ta tvoja...Lupeta a svake noci place pola sata pre nego sto zaspi i pita se sta je pogresno uradila u zivotu pa je sama.
 
Ma i ja se nekada zapitam da li se taj rodio što bi njoj odgovarao...možda još uvek nije...ali nije ona više ni toliko mlada, da bi se ponašala kao da ima 15 godina. Ja je znam više od 20 godina a nisam je videla sa tipom, mislim znam da je bila u nekim šemama ali je nikada nisam videla sa nekim tipom.A nije ružna pa da ne može da nađe nekog.Ne znam u opšte odakle joj takva glupost:confused: samo me bacila u rebus:confused: kako nekom mogu takve gluposti da padnu na pamet.:dash:

Dopuna na prvi post :
- tvoja drugarica je nevina
- tvojoj drugarici prvo treba serija kita, pa onda da razmisli za koga se udati
 
Sve je jasno.Potajno cezne za dozivotnom ljubavlju koju,naravno nikada nije osetila i verovatno i da nece.Da bi zastitila sebe lupeta gluposti koje si navela jer verovatno ne moze da se suoci sa surovom istinom da se nikada nece udati jer je skot.
To je ona fora,kiselo je grozdje..Tako i ta tvoja...Lupeta a svake noci place pola sata pre nego sto zaspi i pita se sta je pogresno uradila u zivotu pa je sama.

:eek::eek::eek:...ovde si pogodila ko prstom.
 

Back
Top